[Archief] Bekijk het origineel op : [HIER][BELANGRIJK] Amsterdammmmeet!
m3tr01dm1nd3d
31-08-2009, 21:44
En volgende week alweer een nieuw vet feestje, gelukkig is deze duur, dus afzeggen makkelijk:p
En nu alle D&Aers in amsterdam zitten is het misschien wel een plan volgende D&A meet gewoon op 1 of ander obscuur feestje te houden:p
En nu alle D&Aers in amsterdam zitten is het misschien wel een plan volgende D&A meet gewoon op 1 of ander obscuur feestje te houden:pgoed idee :O ik ben voor!
ir de narie en metroidminded, van de week nog ergens meeten in amsterdam? maakt mij niet zoveel uit wanneer...
Ik ben momenteel ook in Amsterdam maar ga morgen weer naar huis. Ik heb helaas deze week niet heel veel tijd om te meeten in verband met werk. Het mooiste zou voor mij de zondag zijn omdat ik waarschijnlijk maandag vrij ben.
Moesasji
01-09-2009, 01:17
goed idee :O ik ben voor!
ir de narie en metroidminded, van de week nog ergens meeten in amsterdam? maakt mij niet zoveel uit wanneer...
ik ben altijd voor smiddags terrasje pakken ofzo ;p
Moesasji
01-09-2009, 01:17
en d&a dingetjes doen natuurlijk ook :o
Ik ben momenteel ook in Amsterdam maar ga morgen weer naar huis. Ik heb helaas deze week niet heel veel tijd om te meeten in verband met werk. Het mooiste zou voor mij de zondag zijn omdat ik waarschijnlijk maandag vrij ben.:bloos: en alle anderen die zin hebben om te meeten natuurlijk (A) maar ok, jammer dat je van de week niet kunt. Zondagavond ben ik hier waarschijnlijk nog niet. topicje? ;)
omdat ik nu ook eindelijk eens in amsterdam ben...voor iedereen die wilt komen!
ik ben er door de weeks nu sowieso, 's avonds heb ik nog niet zoveel. laat maar horen wanneer je kan enzo kunnen we vast wel eens wat afspreken :)
ik wil ook komen, prik een datum ;)
m3tr01dm1nd3d
01-09-2009, 12:22
He, was dit nou?:P
Maja, deze week is natuurlijk veel te kort dag. Wel ben ik morgen hier: http://www.eastpakhappynewyear.nl/nl.html . Lame, maar gratis. Hier ben ik niet, maar wel vet http://www.earthdance.nl/
Moesasji
01-09-2009, 18:28
deze week is idd een beetje te kort dag :x
Ik wil ook wel komen, maar ik moet 1 kunnen en 2 er moet parking zijn...
als de datum me uitkomt, kom ik ook wel even langs. :)
Ir. de Narie
02-09-2009, 22:02
Ik doe sowieso mee, mini- of monstermeet.
Zoals t er nu uitziet komt volgende week mij (behoudens zaterdagavond) ook prima uit.
komende week woensdagavond, de 9e, om maar wat te noemen? :)
Ik kom misschien ook representen, hangt er vanaf of ik niet weg ben of begraven onder werk voor de studie. :o
m3tr01dm1nd3d
03-09-2009, 16:21
dinsdag, woensdag of donderdag kan ik na 21.00, maandag en vrijdag vrij. Ik ga het niet te maken allemaal, gaat flink beulen worden dit halfjaar:'(
Moesasji
03-09-2009, 23:14
ik ga nog even langs voor een kamer en ook nog een date dus weet het nog niet
Ir. de Narie
04-09-2009, 20:18
Whahah falerts allemaal :D
Nou Jasper, het is aan ons zo te zien!
Ik heb vakantie dus dus prik jij de datum en de plek?
woensdagavond in de dampkring!
we kunnen ook gaan onderzoeken welke shop de kutste voorgedraaide joints heeft(y)
m3tr01dm1nd3d
05-09-2009, 01:10
woensdag plan(y). kashmir en hill steet blues moeten aan de beurt komen, ga lurker jimjim vragen of ie ook meet:)
m3tr01dm1nd3d
05-09-2009, 01:11
helaas zit ik dan wel met mijn huisgenoot(n)
woensdag plan(y). kashmir en hill steet blues moeten aan de beurt komen, ga lurker jimjim vragen of ie ook meet:)
Ik meet ook. :)
helaas zit ik dan wel met mijn huisgenoot(n)hoezo is dat een probleem?
Ik meet ook. :):cool:
Nogmaals, woensdagavond? meneer narie heeft vakantie dus die zorgt maar dat ie er is, metroid kan, ik ook, en de rest...? :)
m3tr01dm1nd3d
06-09-2009, 20:05
Ik meet ook. :)
Haha, eens stoned worden met andere lui:p
hoezo is dat een probleem?
dan is mijn huis geen eventuele uitvalsbasis:p
en gewoon woensdag, zien wel wie er komt:p
en gewoon woensdag, zien wel wie er komt:pop welke dagen is hij er niet? :o
Ik kan woensdag ook. Wel pas om een uur of 6 gok ik. Alleen moet ik wel bij iemand blijven maffen dan want Nijmegen zit niet op het nachtnet :(
m3tr01dm1nd3d
06-09-2009, 20:32
op welke dagen is hij er niet? :o
als het goed is over 2 weken permanent:o
En slaapplek kan wel:) En tja, moeten maar effe kijken, mijn stampkroeg is in ieder geval open tot 03.00 en je mag er roken/blowen:p
als het goed is over 2 weken permanent:ooh gaat hij ergens anders wonen?
Ir. de Narie
06-09-2009, 23:20
:cool:
ben van de partij!
Zoals bekend reis ik van Limburg aan (ff syncen dus, J), maar ik ga donderdagavond lekker doorstubpen (zie plaatje (http://partyflock.nl/images/upload/214864_original.jpg)).
Zou ook ik op een slaapplek mogen rekenen? :bloos:
m3tr01dm1nd3d
07-09-2009, 11:45
ja hoor, full house:p
Moesasji
07-09-2009, 12:06
hmm donderdag 9 uur werkgroepen :o
dus ik kan wel komen maar niet tot laat!
Moesasji
07-09-2009, 18:55
aangezien het lekker weer is deze week terras+hapje eten? ik heb tot 5 uur college :)
lijkte me prima :) ik moet tot 17.15, rond kwart voor 6 kan ik dan wel in het centrum zijn
Moesasji
07-09-2009, 23:46
mooi!
mrboot we hebben elkaars nummer toch?
mooi!
mrboot we hebben elkaars nummer toch?ik denk het :p kijk maar
Moesasji
07-09-2009, 23:56
gekeken!
m3tr01dm1nd3d
08-09-2009, 09:31
Ik heb vergadering tot 19.30, kan dus vanaf 20.00, dus mrboot, regel jij het verder?;)
Kashmir lounge leek me kek omdat je daar ook een biertje kunt drinken, hill street blues is gewoon heel D&A verantwoord:p
En O ja, effe met mijn huisgenoot overlegt, we kunnen altijd nog wel bij mij terecht:p (sietse, kun jij dan misschien je dat pistooltje meenemen, en iemand anders ballonnetjes en inhoud(jimjim?:bloos:)
http://www.smulweb.nl/116453/restaurant/recensie/Eetcafe-t-Pakhuis voor de etertjes:p
Ik zit tot 3 uur op school dus ik wil ook wel komen.
m3tr01dm1nd3d
08-09-2009, 09:47
(y)
O wacht, het gaat over donderdag. Ik dacht over vandaag. :bloos: Donderdag moet ik tot 6 uur werken en kan ook wel daarna.
O wacht, het gaat over donderdag. Ik dacht over vandaag. :bloos: Donderdag moet ik tot 6 uur werken en kan ook wel daarna.nee, we hebben het over woensdag hoor ;)
de meesten kunnen woensdagavond wel geloof ik? met of zonder eten? maakt mij allemaal niet zoveel uit, misschien het best om rond 18.00 woensdagavond ergens af te spreken en dan nog ergens iets te eten
als de rest nou ook eens even reageert :P
Een forumbaas die verteld dat iets op woensdag gaat gebeuren valt natuurlijk per definitie niet serieus te nemen. ;)
Maar goed, woensdag is voor mij ook geen probleem. Ik moet tot 6 uur werken wat betekend dat ik rond een uur of 7 op Amsterdam centraal kan zijn.
Ir. de Narie
08-09-2009, 11:42
Wim! Is je t taste terziele? ;)
Ik ben tegen 18 aanwezig, maar moet wel even erges m'n bagage in n kluisje ofzo duwen. Zowie kan jij iets zinnigs zeggen over de openingstijden van Amstel 's nachts doordeweeks?
Een forumbaas die verteld dat iets op woensdag gaat gebeuren valt natuurlijk per definitie niet serieus te nemen. ;):D:D
Ik ben tegen 18 aanwezig, maar moet wel even erges m'n bagage in n kluisje ofzo duwen. Zowie kan jij iets zinnigs zeggen over de openingstijden van Amstel 's nachts doordeweeks?je bagage kan evt wel bij mij in de jeugdherberg op mn kamer. je moet eigk wel pasje hebben om naar binnen maar dan loop je gewoon met mij mee.
shops zijn tot 1 uur open door de weeks, uitgaansgelegendheden 2/3, max 4, geloof ik. op de woensdagavond zal er niet bijster veel te doen zijn.
m3tr01dm1nd3d
08-09-2009, 12:54
Geen idee over tijden op Amstel. Ik heb om 18.00 vergadering, als jij iets daarvoor op amstel bent kan ik je stuf aannemen en na de vergadering bij mij thuis droppen.
shops idd tot 1, na 03.00 niets meer, maja, tips al eerder gepost, nu rennen naar de les
Ik ga het trouwens niet gek laat maken of extreem rare dingen doen want ik moet de volgende dag gewoon weer werken.
Ir. de Narie
08-09-2009, 16:48
Ik pak met HTID om 17 de trein op d'Bosch, die zou om 17.44 op Amstel moeten zijn.
Past dat m3tr0?
En haal jij dat b00t?
Moesasji
08-09-2009, 16:57
en ik dan! :mad:
Ik pak met HTID om 17 de trein op d'Bosch, die zou om 17.44 op Amstel moeten zijn.
Past dat m3tr0?
En haal jij dat b00t?station amsterdam amstel? lijkt me niet zo handig toch kun je niet beter naar/richting centraal komen? ik wil het liefst ook nog even langs de jeugdherberg om mn tas daar te brengen. maargoed 18.00 kan ik sowieso wel ergens afspreken. waar? maakt me niet zoveel uit, a'dam centraal, de dam?
en ik dan! :mad:jij zoekt het maar uit!
Moesasji
08-09-2009, 17:32
station amsterdam amstel? lijkt me niet zo handig toch kun je niet beter naar/richting centraal komen? ik wil het liefst ook nog even langs de jeugdherberg om mn tas daar te brengen. maargoed 18.00 kan ik sowieso wel ergens afspreken. waar? maakt me niet zoveel uit, a'dam centraal, de dam?
damsko central is prrrrima voor mij een stuk makkelijker zelfs ;p
De Veroorzaker
08-09-2009, 17:42
wacht ff, wie wat waar? 1800 op amstel? dan moet ik rennen!
Moesasji
08-09-2009, 17:42
ehhh of centraal :P
Moesasji
08-09-2009, 17:43
nog niet heulemaal duidelijk iig :D
De Veroorzaker
08-09-2009, 17:45
maar like, nu? of volgende week of.. ik bel sietse eens
Moesasji
08-09-2009, 17:50
morgen
De Veroorzaker
08-09-2009, 17:51
ok top (Y) dan tot morgen
Ik ga wel iemand bellen op het moment dat ik op centraal sta en dan vind ik jullie vanzelf wel. Ik kan jullie wel aanraden om niet midden in het centrum op het terras te gaan zitten omdat alles daar duurder is dan net er buiten. Net erbuiten is net zo goed gezellig (misschien wel gezelliger want een stuk minder domme idioten) maar het scheelt wel in de kosten.
Moesasji
08-09-2009, 17:55
:) maarreuhhhhhh
amstel of centraal!?!
17:52 2009-09-09 18:00 0 0:08 mrboot vanaf centraal naar amstel spoor 5
De Veroorzaker
08-09-2009, 22:03
maakt mij geen ruk uit, ik pak vanuit mn werk de metro naar centraal en die stopt ook op amstel dus roept u maar, gaarne voor morgen 1700 ;)
Ik ben denk ik niet present, ben nog steeds ziek. Fail.
Moesasji
09-09-2009, 00:26
:(
ja uuuh...doe dan maar gewoon centraal, dat ligt wat centraler. :p en van daaruit zoeken we wel iets, dat komt wel goed.
morgen dus 18.00, waar op a' dam centraal? maar ik weet daar geen handig afspreekpunt. doe maar op perron 15b ;)Ik ben denk ik niet present, ben nog steeds ziek. Fail.ah jammer :(
Moesasji
09-09-2009, 01:19
ja uuuh...doe dan maar gewoon centraal, dat ligt wat centraler. :p en van daaruit zoeken we wel iets, dat komt wel goed.
morgen dus 18.00, waar op a' dam centraal? maar ik weet daar geen handig afspreekpunt. doe maar op perron 15b ;)ah jammer :(
ja dat is lekker handig! verdomme helemaal naar t eind lopen
Ir. de Narie
09-09-2009, 04:21
Lol @ topicpagina 2 ^^
ik hoef in principe alleen langs Amstel als Zowie m'n spullen kan aannemen tegen kw v 6, dus allenmaal naar Amstel komen is idd redelijk ridicuul als we het centerum in willen :p
Zowie nou antwoordt dan weten we iig of ík om 18 of ff daarna op Centraal ben.
Verder goed, goed geregeld jongens :p
Wat gingen we nou nog es doen? De kutste voorgedraaide zoeken? :D
oh ik zie nu dat ik maar tot 15.15 naar school hoef, en niet tot kwart over 5. vannacht om half 2 kwam ik er ook al achter dat ik vanmorgen om 9.00 basistoets nederlands had...mijn rooster zit er nog niet zo in :')
maargoed mocht er iemand iets vroeger in a'dam zijn ofzo, bel maar, ik ben dan toch vrij :)
en anders 18.00 amsterdam centraal perron 15b!!!
ok top (Y) dan tot morgen:cool:
Moesasji
09-09-2009, 10:49
ik ben rond kwart voor 5 klaar mrboot, ik bel je dan wel :)
Ir. de Narie
09-09-2009, 15:34
Dus de joint ligt klaar om 6 op 15b? :p
heb t eerste kwartier treinen er alweer opzitten, nog maar tien te gaan ><
m3tr01dm1nd3d
09-09-2009, 15:47
Is vast niet nu nog iemand die aan patroontjes kan komen, het was een f41l:(
m3tr01dm1nd3d
09-09-2009, 15:57
Ik ga wel iemand bellen op het moment dat ik op centraal sta en dan vind ik jullie vanzelf wel. Ik kan jullie wel aanraden om niet midden in het centrum op het terras te gaan zitten omdat alles daar duurder is dan net er buiten. Net erbuiten is net zo goed gezellig (misschien wel gezelliger want een stuk minder domme idioten) maar het scheelt wel in de kosten.
check de link.
Maja, goeie planning allemaal, ik bel sietse wel als ik klaar ben:p
Und! Was het gezellig? ;)
Ir. de Narie
09-09-2009, 17:28
Haha we moeten nog beginnen joh :D
Ja, dan moet je ook niet tussendoor gaan internetten :(
Veel plezier allemaal, ik ga het niet trekken vandaag. :o
Ir. de Narie
09-09-2009, 21:02
Jammer Niek, nu kom je verplicht naar de volgende 2 :d
Enellen jawel! internet ik tussendoor, want verslaglegging :!)
Halte 2: Kasjmir,
koppentelling met de klok mee:
Mr. Boot
m3tr01dm1nded
Jimjim
Wammus
De Veroorzaker
Moesasji
Narie
HTID
Jammer Niek, nu kom je verplicht naar de volgende 2 :d
Enellen jawel! internet ik tussendoor, want verslaglegging :!)
Halte 2: Kasjmir,
koppentelling met de klok mee:
Mr. Boot
m3tr01dm1nded
Jimjim
Wammus
De Veroorzaker
Moesasji
Narie
HTID
:D It's a deal. ;o
Moesasji
10-09-2009, 00:54
en ik ben weer thuis! t was leuk en nu slapen want over 5 uur de wekker :'(
m3tr01dm1nd3d
10-09-2009, 04:45
arme jij:o
ketpret:bloos:
m3tr01dm1nd3d
10-09-2009, 06:04
ketpret:bloos:
Ir. de Narie
10-09-2009, 06:40
wtf, 'pick a seal' vormt 'k speciaal'
Moesasji
10-09-2009, 06:52
goedemorgen :D
m3tr01dm1nd3d
10-09-2009, 07:55
goedemorgennn :D nog steeds chillende ^^
succes op school haha
Ik vind het maar vreemd dat er schijnbaar wel geinternet maar niet gebeld mag worden in de shop waar we zaten. ;)
m3tr01dm1nd3d
10-09-2009, 09:05
huidige stand van zaken:
metroidminded: slaapt
mick/nick/weetikveel: slaapt
HTID: doet een poging tot het bouwen van een joint
ir de narie: ligt in coma
de veroorzaker: unknown
mrboot: gaar achter pc post typen
de rest: ??????????????
pff |-)
chille meet:cool:
m3tr01dm1nd3d
10-09-2009, 14:57
wakker en op naar de verplichte borrel op school:p
Moesasji
10-09-2009, 15:04
xD succes met werken erna
:D:D:D
Ik vond het een geslaagde meeting trouwens hoewel ik Mario wel een beetje stil vond (zal wel met de stonedheid te maken hebben gehad ;)).
haha ;p in de stad was ik idd nogal suf en stoned, had de nacht ervoor ook al niet veel geslapen. maar later bij zowie heb ik met die keta op volgens mij nog wel best veel geluld :o heb aan sietse geprobeerd mijn eerste lsd trip na te vertellen.....ik zelf snapte er na een poosje niets meer van en kwam bijna niet meer uit mijn woorden ik ben benieuwd of hij er nog iets van begrepen heeft :p
lijp spul die ketamine, aan de ene kant echt wel vet, aan de andere kant heel erg kil, sinister en hard. maja zeker voor herhaling vatbaar (Y) maar dan wel in een warme, gezellige omgeving anders lijkt het me echt niet chill.
maar de meeting was zeker geslaagd!
m3tr01dm1nd3d
10-09-2009, 23:28
'Mag ik ook wat?'
'Weet je wat het is?'
'nee'
Mick:D(n)
Maja, vond het wel het vetste wat ie had gehad(y)
En idd vette avond, iets meer echt een D&A meet dan ik had verwacht, maja, was natuurlijk weer de schuld van sietse;) En jezus wat fuckte mijn scheve huis soms met me:bloos:
En props voor alle mensen met lange treinreizen en vroeg op moeten(y)
xD succes met werken erna
Had na bier natuurlijk super geen zin in werk, maja, eigen schuld, en heb ik tenminste nog iets zinnigs gedaan vandaag:p
testout.com
11-09-2009, 01:53
Leuk dat mijn zus ook nog even aan kwam rijden op de meet ;)
De Veroorzaker
11-09-2009, 17:13
pff |-)
chille meet:cool:
:cool: