[Archief] Bekijk het origineel op : voorkeuren???
whoknowbetter25
22-09-2009, 16:14
wat speelt een grotere rol bij jullie..het lichaam van een man of het koppie...of beiden of gespierd??
Heuj, gaan we weer! 't Zelfde als bij vrouwen, natuurlijk - als een van beide je echt tegenstaat, wordt het hoe dan ook niks. Ik kan niet echt kiezen, geloof ik - ik val op gezonde, sterke lichamen en leuke koppen, niet 't een of het ander.
ik denk dat het hoofd voor mij het belangrijkste is, maar zoals freyja al zegt: is een van de twee echt verkeerd in jouw ogen, dan houdt het denk ik toch op. overigens vind ik het niet erg belangrijk of hij gespierd is, zolang er maar vorm in zit.
BendeBen
22-09-2009, 20:33
zijn er gasten met een leuk koppie maar slecht lichaam?
duivelaartje
22-09-2009, 21:07
Dit heeft niet zoveel met Seksualiteit te maken. Als je iemand aantrekkelijk/sexy/geil vindt komt dat niet door specifiek één onderdeel, maar door het geheel.
Verder zijn er vaker topics geweest meer specifiek over wat iedereen zo aantrekkelijk vindt aan het lichaam van hun partner. Kijk met de zoekfunctie daar eens rond! :)