[Archief] Bekijk het origineel op : Helderziend??!
josjevanv
10-11-2009, 20:45
Ik had vandaag iets heel engs op de fiets.
Ik was gewoon aan het fietsen en ineens stopte ik, Ik weet niet waarom, Ik had niets gehoord maar ik stopte gewoon, En toen racete er ineens keihard een auto vlak voor mij langs:S Als ik niet gestopt was was ik waarschijnlijk doodgereden:S
Hebben jullie vehalen die hier op lijken??:D
Reverend
10-11-2009, 21:45
Ik zie niet wat dit met helderziendheid te maken heeft.
Noch psychologie trouwens.
NaamInGebruik
11-11-2009, 07:37
Ye, ik ging ook wel eens post halen, stopte en keek naar de weg. Toen viel er vlak voor mij een kastantje uit de bomen die anders op mijn hoofd was gekomen!
Helaas hebben we 8 kastanje bomen dus heb alsnog 3 op m'n hoofd gehad though.
Zullen we het gewoon afdoen met 'lucky bastard'?
Vogelvrij
11-11-2009, 09:08
Nee, ik wou alleen maar dat ik dat zaterdag had gehad, dan had ik nu niet zo'n zere mond en arm gehad :(
Maar er hoeft toch niet meteen flauw over te worden gedaan? Misschien heb je gewoon hartstikke veel geluk had (ik zou het niet iets 'engs' noemen in elk geval, eerder iets heel gelukkigs!), of je hebt toch een voorgevoel gehad. Maar zulke voorgevoelens zijn in elk geval nog praktisch, mijn oma voorvoelde wanneer haar moeder dood zou gaan, dat is al een stuk minder leuk. Zelf heb ik ook wel eens gehad dat je ineens iets 'weet', dat kun je helderziend noemen, maar het kan ook zijn dat je onbewust al wat informatiesignalen hebt opgepikt (misschien hoorde je onbewust die auto al aankomen, bijvoorbeeld).
Ooit was de hond van de buren heel ziek toen wij op vakantie gingen. Op vakantie dachten we er bijna niet aan. Om 16.00 ( ik keek op de klok) kreeg ik kriebel in mijn handen en vroeg ik aan mijn moeder of we van de buren al hadden gehoord hoe het met hun hond was. Dat was niet zo. Een kwartier later kregen we een smsje dat de hond om 16.00 dood was gegaan. Ik snap het nog steeds niet.
Frankrijk
11-11-2009, 15:51
Ooit was de hond van de buren heel ziek toen wij op vakantie gingen. Op vakantie dachten we er bijna niet aan. Om 16.00 ( ik keek op de klok) kreeg ik kriebel in mijn handen en vroeg ik aan mijn moeder of we van de buren al hadden gehoord hoe het met hun hond was. Dat was niet zo. Een kwartier later kregen we een smsje dat de hond om 16.00 dood was gegaan. Ik snap het nog steeds niet.
Misschien hadden jij en de hond van je buurman een hele sterke band met elkaar.
Bullshit, is gewoon toeval.
Vaak als ik het gevoel heb dat ik wordt gebeld dan wordt ik dat niet. Maar 9 van de 10 keer krijg ik dan wel binnen 1 minuut een sms van mijn vriend. Ik geloof niet in helderziendheid maar vind het wel nog steeds apart dat ik er echt vrijwel nooit naast zit. Het is namelijk ook niet zo dat ik vaak op mijn telefoon kijk of dat mijn vriend vaak belt of smst.
Changshan
12-11-2009, 19:23
Bullshit, is gewoon toeval.
Mwah, dat het toeval is, is net zo onbewijsbaar als dat er meer achter zit. ;) Ik geloof graag af en toe dat er wat achter zit, al hou ik het gezond en realistisch.
Reverend
12-11-2009, 22:38
Ik geloof graag af en toe dat er wat achter zit, al hou ik het gezond en realistisch.
http://deslyxie.nl/forum/images/smilies/facepalm.gif
NaamInGebruik
13-11-2009, 08:56
Mwah, dat het toeval is, is net zo onbewijsbaar als dat er meer achter zit. ;)
... Dat maakt het nog niet zo. Zie gelovigen welk vaak zo redeneren though :P
'bewijs dat er een god is!'
- 'bewijs maar dat hij er niet is!'.
Haha, brengt weer van die goede stukken tekst op :P
Kinderlogica werkt beter
'ik heb een pokemon kaart'
- 'wouw, laat eens zien!'
*laat kaart zien*.
Als ze dat religieus zouden doen
'ik heb een pokemon kaart'
- 'wouw, laat eens zien!'
'bewijs maar dat ik hem niet heb'
Vogelvrij
13-11-2009, 09:15
Maar dan nog kun je het niet zo simpel zeggen. Want het kan inderdaad toeval zijn dat je net op het juiste moment af stapt zodat je niet wordt overreden, maar het is anders wanneer je iets wéét, iets dat je eigenlijk niet zou kunnen weten. Dan heeft het niet echt met toeval te maken, toch? Als jij weet dat dit de laatste keer is dat je iemand ziet, is dat wat anders dan dat de gedachte een keer door je hoofd schiet en dat dat dan toevallig uit blijkt te komen.
Micromensje
13-11-2009, 09:17
Het was ook met het overlijden van mijn tante. Mijn moeder kreeg ineens een heel onrustig gevoel en werd schijnbaar zonder reden vrij onrustig, wat ze echt nooit heeft. Maar later bleek dat precies om die tijd mijn tante is overleden. Terwijl wij al 2 jaar niks van haar gehoord hadden. Raar maar waar.
Nattigheid
13-11-2009, 11:18
Mijn schoonvader is vreselijk meerbegaafd. Doodeng af en toe. Mijn vriend heeft het ook al is het nog niet zo sterk als bij zijn vader. Heel naar als je op de bank zit samen en hij zn hand op me legt en precies kan zeggen waar ik pijn heb of wat ik denk of voel of blabla. Met vriend heb ik heel vaak dat we elkaar tegelijk bellen, smsen, dat we hetzelfde zeggen op hetzelfde moment etc. En nou kan ik dat niet wijten aan het feit dat we veel bij elkaar zijn want hij zit 163 km verderop. Ik denk dat dat een kracht is. Het voorbeeld van TS heeft vast meer te maken met het onderbewuste ofzo. Maar goed. Ieder zn geloof hoor.
Mwah, dat het toeval is, is net zo onbewijsbaar als dat er meer achter zit. ;)Nee. Want, geen oorzaak bekend betekend automatisch dat we het toeval noemen.
Ik had laatst bij training kickboksen ook dat ik ontweek voordat iemand een klap uitdeelde. Ben ik nu helderziend? Nee natuurlijk niet. Ik ken gewoon zijn stijl en wist wat er kwam. Bovendien, voor elke keer dat ik dat terecht doe, ontwijk ik twee keer onterecht.
Als je helderziendheid van wat voor vorm dan ook echt gaat toetsen, dan vallen ze door de mand. Vraag zo'n 'meerbegaafd' figuur maar eens om de pijn te voelen van iemand die kerngezond is, maar in lichaamstaal faket dat hij ergens last van heeft.
Ik zou het meer gaan plaatsen onder het begrip: intuïtie? Dat je iets aanvoelt maar eigenlijk niet weet waarom. Of supergevoeligheid?
Helderziend vind ik meer een begrip dat gaat over visioenen hebben en dergelijke
Changshan
14-11-2009, 16:27
[afbeelding]
(http://deslyxie.nl/forum/images/smilies/facepalm.gif)
Je denkt dat ik mezelf tegenspreek? Met 'realistisch' bedoelde ik hier 'met enige terughoudendheid', omdat ik ook wel weet dat ik geen bewijzen heb. Noem me zweverig, maar dan wel met relativeringsvermogen. Ik vind het leuk om te geloven, maar ik ben me ervan bewust dat ik geen bewijzen heb, dus die praat ik mezelf ook niet aan.
Nee. Want, geen oorzaak bekend betekend automatisch dat we het toeval noemen.
Los van dat dat dus slechts een voorlopige aanname is: voor mij zijn er in ieder geval enkele aanleidingen om in 'krachten' en één of andere hogere intuïtie te geloven. Je gaat met je kickboksverhaal bijvoorbeeld niet in op de verhalen over dat mensen dingen van tevoren 'weten', zonder dat het nu echt paranoïde mensen zijn. Dat kun je wijten aan toeval, ik wijt het liever aan iets anders. Lichtelijk beïnvloed door de shamanisten in mijn omgeving trouwens (reizen in trance, totem-/krachtdieren etc. Zelf geprobeerd en niet gelukt, maar blijf me afvragen wat ze zien en hoe echt het is). Mensen waar ik overigens zeker van weet dat ze niet tegen me liegen over hun eigen ervaringen, dus het blijft interessant of ze zichzelf iets aanpraten of niet.
Ik kan nog wel wat gekke verhalen uit mijn eigen omgeving noemen, maar als je echt liever geen gezweef wilt, kun je ieder verhaal een twist geven en het 'ontkrachten', dus ach...
Vogelvrij
14-11-2009, 16:49
Ik zou het meer gaan plaatsen onder het begrip: intuïtie? Dat je iets aanvoelt maar eigenlijk niet weet waarom. Of supergevoeligheid?
Helderziend vind ik meer een begrip dat gaat over visioenen hebben en dergelijke
Ja, zoals in dat ene boek van Lieneke Dijkzeul (? weet niet meer zeker), dat ze ineens zo'n hand boven een meer ziet hangen en zo. Intuïtie is een beter term ja:)
Proficiat, jij hebt het 6e zintuig jonge!
Je gaat met je kickboksverhaal bijvoorbeeld niet in op de verhalen over dat mensen dingen van tevoren 'weten', zonder dat het nu echt paranoïde mensen zijn.Aangezien al die verhalen een rationele verklaring hebben, vind ik dat niet zo vreemd. Ik kan er op mijn beurt op wijzen dat klinisch bewijs totaal ontbreekt.
En aangezien ik zelf echt bestaande spoken heb gemaakt, ben ik nogal sceptisch over dat soort indianenverhalen.
Changshan
15-11-2009, 17:49
Aangezien al die verhalen een rationele verklaring hebben, vind ik dat niet zo vreemd. Ik kan er op mijn beurt op wijzen dat klinisch bewijs totaal ontbreekt.
En aangezien ik zelf echt bestaande spoken heb gemaakt, ben ik nogal sceptisch over dat soort indianenverhalen.
Vertel eens over dat laatste? ^^ Subliminal shit om mensen te misleiden of zo?
denkertje 12jr
17-11-2009, 00:13
ik had is een keer een vage droom dat het verschikkelijk koud zou worden en dat ik een muts op had. terwijl er werd voorspeld op het weer dat het 14 graden zou worden die volgende ochtend deed ik voor de grap een muts op en wat bleek: er was een onverwachte noorderwind en het was ijskoud wel 6 graden. scary gewoon
Ye, ik ging ook wel eens post halen, stopte en keek naar de weg. Toen viel er vlak voor mij een kastantje uit de bomen die anders op mijn hoofd was gekomen!
Helaas hebben we 8 kastanje bomen dus heb alsnog 3 op m'n hoofd gehad though.
Zullen we het gewoon afdoen met 'lucky bastard'?
Hahah :P
Anoniemmeisje.
20-11-2009, 16:55
Ik ben veertien jaar en heb me eens in dit onderwerp verdiept, nadit ik zelf ook zoiets meerdere malen heb meegemaakt.
Het is 99% zeker dat je niet bovennatuurlijk reageert, maar reageert op iets dat je hebt gelezen of eerder hebt meegemaakt dat ik je onderbewuste is opgeslagen.
Ik geloof in God, en en denkt dat er ook wel iets Bewaring bijzit en Hij het nog niet nodig vind om een einde aan je leven temaken.
Vertel eens over dat laatste? ^^ Subliminal shit om mensen te misleiden of zo?Oh, dat was tijdens een discussie op mijn voormalige dansschool over bovennatuurlijke spullen. Of geesten bestonden of niet. Tussen al het kalme ja en nee viel de reactie "Nee!! Want dat mag niet van de here Jezus!!!!" van één meisje nogal op.
Om een lang verhaal kort te maken wierp ik me voor de grap op als adept, en heb toen met een tweetal medeplichtigen en haar een zelfverzonnen ritueel uitgevoerd waarbij ik twee verzonnen geesten opriep. Dat liet ik mislopen, waarna ze 'wraak kwamen zoeken' bij degenen die hen hadden gestoord. Het kind was zwaar onder de indruk, en mijn medeplichtigen hebben het nog nooit zo lastig gehad om niet in de lach te schieten.
Dat meisje begon die geesten daarna thuis en 's nachts onderweg zelf te zien. Toen we elkaar weer spraken en ik dat hoorde, vertelde ik dat het nep was geweest, puur mijn verzinsel. Ze werd kwaad dat ik dat zei, want ze had het ten slotte echt zelf gezien.
Moraal van dit verhaal: met een beetje macht der suggestie en middelmatige acteerkunsten kun je bovennatuurlijke dingen laten plaatsvinden.
Micromensje
21-11-2009, 20:22
Ik lag een keer in bed en toen voelde ik ineens een hand op mijn arm, terwijl er niemand was. Heb dit twee keer gehad en vond het best wel eng. En dat ik iets voelde was zeker, dat er niemand was ook. :O Niet dat er iets engs ofzo is gebeurd verder, maar vond het toch wel apart.
Ik lag een keer in bed en toen voelde ik ineens een hand op mijn arm, terwijl er niemand was. Heb dit twee keer gehad en vond het best wel eng. En dat ik iets voelde was zeker, dat er niemand was ook. :O Niet dat er iets engs ofzo is gebeurd verder, maar vond het toch wel apart.
Dat doet me denken aan iets dat ik eens meegemaakt heb.
Ik was aan het slapen en werd wakker door dat mijn hond die in dezelfde kamer sliep geluid maakte. En toen zag ik een arm met een hand. En ik greep ernaar... hehe.
Mogelijk was ik gewoon half in slaap maar hoewel ik op het moment zelf totaal niet bang was vond ik het achteraf toch maar eng...
thomazzz
22-11-2009, 02:16
ik weet niet goed wat ik er van moet denken maar ik heb ook een verhaal
mijn opa lag op sterven in het ziekenhuis en 's nachts om 2u werd mijn moeder wakker of ze toen direct aan mijn opa dacht weet ik niet maar de volgende ochtend werd er gebeld dat mn opa rond 2u overleden zou zijn
dit vind ik wel een raar verhaal kweet niet wat ik er van mmoet denken eigelijk
ook vertelde mn godsdienst leraar eens dat haar dochter aan de andere kant van de straat stond. ze zij tegen haar dochter dat ze terug mocht oversteken toen er plots een auto in volle vaart aan kwam mn leraares had de auto zelf niet gezien maar zij wel tege haar dochter dat ze mocht oversteken. uit schrik deed mn leraares haar ogen toe en wnr ze die weer opende was er eigelijk niets gebeurd, haar dochter stond noch steeds aan de andere kant. de dochter zij dat ze wel wou oversteken maar dat iemand haar tegenhield aan haar schouder en zij "als je nu oversteekt zal je sterven"
rare verhalen kweetnie of ik het moet geloven maar ik denk niet dat mn leraares zou liegen haar kleine tenslotte zou dat wel eerder doen mr mss doet ze het ook niet ik weet het eigelijk nie en wil er ook nie over denken want ik vind het echt raar XD
Changshan
22-11-2009, 06:30
Verhaal.
Hehehe, moet toegeven dat ik het fantastisch vind als dat soort mensen op hun plek wordt gezet. Krijg aan de andere kant toch ook wel de rillingen van verhalen als bovenstaande, en sowieso al van het feit dat mensen zo overtuigd kunnen zijn van iets, dat ze het ook echt kunnen zien. Maar dat kan aan het tijdstip en mijn alcoholische staat liggen.
Haha Changshan :')
Ik weet niet of ik gevoel in helderziendheid, maar dat je geesten op zou kunnnen roepen enzo... sorry hoor, maar dat wil er bij mij echt neit in :P
Al had T_ID wel een geniaal verhaal :D
Ik weet niet wat ik hiervan moet denken maar maar ik ken zelf ook van dit soort verhalen. Mijn moeder droomt zo af en toe dat één van haar familieleden (die allemaal in Tsjetsjenië zitten) iets overkomt, iets ergs. De volgende dag belt ze ze ongerust op (niet dat ze gelooft in haar eigen dromen, maar om er zeker van te zijn dat er niets aan de hand is) en dan blijkt bijna altijd dat er wel iets is met de familielid waarover ze droomde, maar dan is het niet zo erg als mijn moeder gerdroomd heeft.
Met een vriendin van mij heb ik dat ik ontzettend vaak hetzelfde zeg als zij. Nu is het wel zo dat we ongeveer hetzelfde denken over veel dingen, maar toch vind ik het vreemd dat we dan allebei hetzelfde zeggen op hetzelfde moment...
Micromensje
22-11-2009, 17:55
Ach, dat heb ik met mijn tweelingzus ook :O
denkertje 12jr
22-11-2009, 22:48
Ik ben veertien jaar en heb me eens in dit onderwerp verdiept, nadit ik zelf ook zoiets meerdere malen heb meegemaakt.
Het is 99% zeker dat je niet bovennatuurlijk reageert, maar reageert op iets dat je hebt gelezen of eerder hebt meegemaakt dat ik je onderbewuste is opgeslagen.
Ik geloof in God, en en denkt dat er ook wel iets Bewaring bijzit en Hij het nog niet nodig vind om een einde aan je leven temaken.
dat eerste is wel waar maar is god dan ook niet iets dat je onbewust hebt opgeslagen en denkt te kunnen horen, zien of voelen? is dat dan niet ook een hersenspinsel? en was jezus niet aangeboren met zo'n ziekte dat je stemmen in je hoofd hoorde? mischien had ie wel een keer een enofandere wijze man die een paar levenslessen wist uitgehoord. mischien noemde hij die wel god en verzinde wij er een paar mooie verhaaltjes erbij
Ik weet niet wat ik hiervan moet denken maar maar ik ken zelf ook van dit soort verhalen. Mijn moeder droomt zo af en toe dat één van haar familieleden (die allemaal in Tsjetsjenië zitten) iets overkomt, iets ergs. De volgende dag belt ze ze ongerust op (niet dat ze gelooft in haar eigen dromen, maar om er zeker van te zijn dat er niets aan de hand is) en dan blijkt bijna altijd dat er wel iets is met de familielid waarover ze droomde, maar dan is het niet zo erg als mijn moeder gerdroomd heeft.
Met een vriendin van mij heb ik dat ik ontzettend vaak hetzelfde zeg als zij. Nu is het wel zo dat we ongeveer hetzelfde denken over veel dingen, maar toch vind ik het vreemd dat we dan allebei hetzelfde zeggen op hetzelfde moment...
Tsjetsjenië, ah God... wens ze veel geluk van mij ;)
Mijn moeder heeft ook wel eens heel slecht gedroomd over haar vader toen zij in Frankrijk woonde. Hij bleek toen heel ziek te zijn. Het kan wel toeval zijn, maar misschien is er toch iets meer. Maar wat dan?
fizzle-fluffy
23-11-2009, 14:49
Ik heb dit weekend alle Final Destination-films gezien en ik heb geen gekke ongelukken gehad.
Maar ik zie niet in wat dit allemaal met 'helderziendheid' te maken heeft.
Met een vriendin van mij heb ik dat ik ontzettend vaak hetzelfde zeg als zij. Nu is het wel zo dat we ongeveer hetzelfde denken over veel dingen, maar toch vind ik het vreemd dat we dan allebei hetzelfde zeggen op hetzelfde moment...
Dit heb ik ook met een paar mensen. Maar ik vind het niet zo vreemd. Volgens mij heb je dan gewoon mensen gevonden die net als jij denken. Je volgt blijkbaar een zelfde soort gedachtegangen waardoor je tegelijkertijd op hetzelfde uitkomt.
Changshan
24-11-2009, 23:38
Ik heb dit weekend alle Final Destination-films gezien en ik heb geen gekke ongelukken gehad.
Maar ik zie niet in wat dit allemaal met 'helderziendheid' te maken heeft.
In dromen, neem ik aan?
Ye, ik ging ook wel eens post halen, stopte en keek naar de weg. Toen viel er vlak voor mij een kastantje uit de bomen die anders op mijn hoofd was gekomen!
Helaas hebben we 8 kastanje bomen dus heb alsnog 3 op m'n hoofd gehad though.
Zullen we het gewoon afdoen met 'lucky bastard'?
LOL!
Changshan
10-12-2009, 07:04
^
Je denkt dat ik mezelf tegenspreek? Met 'realistisch' bedoelde ik hier 'met enige terughoudendheid', omdat ik ook wel weet dat ik geen bewijzen heb. Noem me zweverig, maar dan wel met relativeringsvermogen. Ik vind het leuk om te geloven, maar ik ben me ervan bewust dat ik geen bewijzen heb, dus die praat ik mezelf ook niet aan.
josjevanv
15-12-2009, 18:11
Dat is ook niet het enige dat ik heb meegemaakt,,
Toen ik heel klein was was mijn Opa net begraven, We sliepen in Limburg bij mijn oma en toen ik 's ochtends wakke werd zag ik een hand over mijn moeder lopen 'bij wijze als dat mijn opa misschien mijn moeder nog even gedag kwam zeggen'
Toen mijn moeder en ik naa de camping gingen werd ik plots zo ziek dat we terug naar Utecht gingen.
Toen we thuiskwamen bleek dat mijn kat opgesloten zat zonder eten of drinken,, Als ik niet ziek was geworden was mijn kat dood geweest!
Geloof je het nog steeds niet?
Ik droomde een keer over een doodskist een kleine, er lag een meisje in.
een paar dagen later kregen we te horen dat mijn nichtje(toen 14) Was aangereden en overleden:(
Het voorbeeld van TS heeft vast meer te maken met het onderbewuste ofzo.
Nee, het onderbewuste is niets. Je bedoelt het onbewuste.
En dat is best mogelijk.
ik heb hier nu al genoeg andere voorbeelden van zogenaamde helderziendheid gezien, en ze zijn bijna allemaal sterker dan die van de TS.
Zoidberg M.D.
18-12-2009, 18:57
Ik ben ook helderziend. Op één of andere manier weet ik wanneer iets bullshit is of niet. Toeval dat ik net hier dit kom melden? Ik dacht het niet.
Helderziendheid bestaat niet, stelletje zweefteven:facepalm:
Arachnia
26-12-2009, 15:21
Ik ben even helderziend als dat ik invloed heb op mijn eigen toekomst.
Sneeuwzwart
06-01-2010, 18:21
Ik denk pas dat je in helderziendheid gelooft als je zelf zoiets hebt meegemaakt. Of als je gelooft dat je zoiets hebt meegemaakt.
Ik geloof nergens in.
Dat is ook niet het enige dat ik heb meegemaakt,,
Toen ik heel klein was was mijn Opa net begraven, We sliepen in Limburg bij mijn oma en toen ik 's ochtends wakke werd zag ik een hand over mijn moeder lopen 'bij wijze als dat mijn opa misschien mijn moeder nog even gedag kwam zeggen'
Toen mijn moeder en ik naa de camping gingen werd ik plots zo ziek dat we terug naar Utecht gingen.
Toen we thuiskwamen bleek dat mijn kat opgesloten zat zonder eten of drinken,, Als ik niet ziek was geworden was mijn kat dood geweest!
Geloof je het nog steeds niet?
Ik droomde een keer over een doodskist een kleine, er lag een meisje in.
een paar dagen later kregen we te horen dat mijn nichtje(toen 14) Was aangereden en overleden:(
Nee natuurlijk niet :confused:
pannadanny
08-01-2010, 10:08
Is gewoon instinct, heb je zovaak perdag alleen valt het niet op!
Als je erop gaat letten(heb ik een tijdje gedaan)word je er gek van omdat er zoveel dingen zijn waarvan je denkt wouw heb ik geluk???? Niet dan!!!
Mevrouw De Uil
18-01-2010, 18:28
Ik lag een keer in bed en toen voelde ik ineens een hand op mijn arm, terwijl er niemand was. Heb dit twee keer gehad en vond het best wel eng. En dat ik iets voelde was zeker, dat er niemand was ook. :O Niet dat er iets engs ofzo is gebeurd verder, maar vond het toch wel apart.
Ik heb dat ook een keer gehad, toen sliep mijn arm en ik was super bang maar toen was het mijn eigen arm... :eek:
Ik weet altijd wanneer er me iets wordt gevraagd op school. Heel raar.
zo zie je maar weer dat iedereen een andere mening heeft.
Ik heb genoeg meegemaakt, maar als ik dat nu ophaal, slaap ik vannacht niet meer.
Ben de laatste tijd wel met het paranormale bezig en vandaag zei mijn collega dat hij paragnost is en dat ik een open 6e chakra heb (derde oog). Heb hem niet verteld dat ik sinds ik klein ben al last heb van hoofdpijnen en andere gekke dingen heb met precies dat plekje.
Daarnaast ben ik op het moment redelijk ziek en dat wist hij ook niet. Zegt hij ineens: Je lichaam is in de war.
Wij weer aan het werk en 2 uur later krijg ik ineens een kriebel in mijn maag en sinds 7 weken voor het eerst weer een blosje op mijn wangen.
Zegtie ineens: Voel je het al? Ik ben je chakra's aan het reinigen omdat ik merk dat het niet helemaal goed zit bij je.
:confused:
Snap dat voor die er helemaal niet in geloven dit misschien een raar verhaal vinden, maar ik was wel weer even van mijn apropos.
Micromensje
19-01-2010, 20:04
Beetje vaag idd maar ik ben daar echt te nuchter voor. Maar toch wel eng als iemand zo duidelijk weet hoe het met je gaat en wat je meemaakt. Tenzij je hem eerder alles al hebt verteld en er zo duidelijk ziek uitziet dat zelfs een leek nog doorheeft dat je je niet goed voelt.
Mja als je ineens wordt aangeraakt terwijl er niet of niemand is ga je toch twijfelen. Maargoed dat netm niet weg dat ik me nog wel eens afvraag welke trucs er door een medium worden gebruikt.
Changshan
20-01-2010, 11:54
^ Veel van die 'mediums' geloven er echter zelf in, 't is dan moeilijk om van trucs te spreken omdat ze dan ook zichzelf voor de gek zouden moeten houden.
Micromensje
20-01-2010, 16:11
Ja voor dat soort mensen is het erg lastig om hun eigen 'oplichterij' te bekennen.Of hoe je het ook noemen wilt. Want zelf geloven ze er natuurlijk heilig in.
Changshan
20-01-2010, 17:36
Ik had een workshop bij een shamanist (ik was ook de enige die het niet lukte om in trance 'op reis' te gaan). Kokhalzen, huilen, de hele rattaplan toen ze bij iemand iets wilde herstellen, best creepy.
ik loop altijd naar de dichtstbijzijnde tramhalte, als ik mijn straat uitloop moet ik dan naar rechts. Die dag besloot ik dat ik echt naar links moest, en 10 minuten langer te lopen ondanks dat het echt koud was en ik er niet zoveel zin in had. Toen ik stond te wachten bij de halte zag ik de tram aankomen en keihard tegen een vrachtwagen botsen. Overal paniek, bloed. Ik geloof helemaal nergens in, maar sinds dien vertrouw ik blind op dat soort ingevingen die nergens op slaan. Just in case.
Dat van die 'geestaanrakingen' - toen het met mij en de ex uit ging, lag ik op een gegeven moment op de bank half te slapen en te huilen, en toen had ik écht het gevoel dat hij mij op mijn voorhoofd kuste. Heel levendig ingebeeld/gedagdroomd dus. Maar als hij dood was gegaan ipv dat de relatie over was, had ik misschien wel gedacht dat hij wel een geest was...
oftewel ik denk dat het bij al die mensen net als bij mij gewoon inbeelding is, levensecht (onbewust) voorstellen. Mensen wíllen gewoon graag geloven dat er meer is dan dit, dat er iets is wat dit leven zin geeft, als ze dat niet in gebeurtenissen hier en nu kunnen vinden. Tja.
Changshan
23-01-2010, 05:27
^ Maar waarom wil iedereen ter wereld dat zo graag? Waarom is die drang er?
Omdat mensen 'waarom' kunnen vragen, denk ik.
Micromensje
23-01-2010, 15:03
Om interessant te zijn?
Omdat ze alles willen verklaren?
josjevanv
20-02-2010, 12:34
Het menselijk brein kan heel veel dingen niet bevatten en daar zoeken we oplossingen voor. Ook blijkt het heelal te 'groeien' maar dan is het heelal dus niet oneindig. Wat zit er aan het einde van het heelal dan? Een witte waas? Daar kunnen we niet bij met onze gedachte. Dus het zou heel goed kunnen dat we dingen 'bedenken' om op sommige vragen een antwoord te hebben.
something..
21-03-2010, 22:04
mensen breinen zijn er niet voor om aan dat soort dingen te denken
wat is er na dit leven vragen wij ons af
of
is er buitenaards leven
ook ontdekkingen die ze doen zoals onbekende lichtflitsen
ik denk dat wij hiervoor niet zijn gemaakt als de menns zo doorgaat denk dat we op een gegeven moment gek worden van die kennis
wij mogen daar gewoon niet van weten heb me bijv zeer in dit soort dingen verdiept
maar sommige geheimen zijn er voor om de mensheid te beschermen
stel nou dat we per ongeluk erachter komen wat er buiten het heelal ligt ??
hoe gek word de mens dan wel niet
ik denk dat dit levens gaat ikosten
(klinkt gek hoor) maar mensen kunnen bapaalde dingen niet bevatten we moeten ze dan ook neit proberen te bevatten sommige ontdenkkingen halen de oermens weer naar boven en veroorzaken oorlog....
en dat willen wij niet maar alsnog blijven we doorzoeken naar antwoordne
er gebeuren nu eenmaal onverklaarbare dingen laat ze gewoon gaan.. je hebt ze is niks aan te doen
maar blijf nuhter denken..
er is gewoon een leven
(grtz