![]() |
Studie Psychologie
Hallo allemaal,
Ik heb een vraagje. Ik wil waarschijnlijk psychologie studeren, maar ik heb echt geen idee waar ik dat het beste kan doen. Misschien weet iemand welke universiteit het fijnst of het bete is. En welke stad is het leuks? Zelf woon ik niet ver van Nijmegen, maar misschien zijn er nog leukere steden? Laat het me weten! :) Groetjes, Fransje |
Uit onderzoek (dat in Elsevier e.d. is gepubliceerd) blijkt - verrassend - dat de psychologiestudie die de Erasmus Universiteit aanbiedt, de beste is.
|
Maar is dat dan ook de leukste stad? (ja ik ken de stad natuurlijk wel maar misschien zijn er nog andere leuke steden)?
|
Citaat:
Citaat:
In dat geval hangt het helemaal van je persoonlijkheid af. Wat vind jij leuk? Wat zoek jij in studentenstad? Et. cet. |
S&S --> Studiekeuze
|
Welke stad het leukst is hangt helemaal van jezelf af. Iedereen heeft een andere smaak. Je kan het beste gewoon naar een stad toe gaan en de sfeer proeven.
Dat geldt overigens ook voor universiteiten, want ook daar is het heel persoonlijk of de sfeer je aanspreekt. |
Ik kan iig Rdam aanraden als studentenstad. Het heeft zeker wel een studentenleven/verenigingleven. Het is alleen zo in Rdam dat de studenten niet zo aanwezig zijn, omdat alle universiteiten/hogescholen niet in het centrum zitten. En je kan redelijk makkelijk aan een kamer komen in rdam (y).
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 19:22. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.