Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Lichaam & Gezondheid (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=11)
-   -   pijn liesstreek (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1002889)

star123 03-11-2004 16:03

pijn liesstreek
 
sinds enkele maanden heb ik last van mijn stoelgang, de ene dag geconstipeerd, de andere weer diarree
ben hiervoor naar de dokter geweest, en kreeg pîllen voorgeschreven;
het ging ietsje beter
maar enkele dagen geleden kreeg ik zeer aan de linkerkant van men venusheuvel..zo klagende,drukkende pijn;heel de dag door
ben hiermee naar de dokter weer geweest (ook omdat men darmen nog alitjd niet inorde waren) en hij heeft daar wat gevoeld
hij zei dat het geen liesbreuk was of zoiets ergs; hij kwam nogal onduidelijk over
maar hij zei zoiets dat je normaal pijn hebt zoon 10 cm erboven(zoon vast knelpunt) maar dat da bij iedereen anders kan liggen
ik vind hem nogal onduidelijk
en geloof hem ni echt

iemand meer informatie of ervaring

ik ben vooral bang da ik een erge ziekte heb

Andijvie 03-11-2004 16:17

Als je bang bent, ga dan naar een andere arts voor advies, dat kan je gewoon doen. Ik zou dat, als ik jou was, ook zeker doen. Het kan nooit kwaad en geeft je alleen maar meer zekerheid.

Arenda 03-11-2004 16:36

Citaat:

Andijvie schreef op 03-11-2004 @ 17:17 :
Als je bang bent, ga dan naar een andere arts voor advies, dat kan je gewoon doen. Ik zou dat, als ik jou was, ook zeker doen. Het kan nooit kwaad en geeft je alleen maar meer zekerheid.
Idd. OF ga terug naar je doc, zeg dat je er niks van snapt en nu nog niet veel wijzer bent en vraag of hij precies aan je uit legt wat er nou mis is en of het normaal is :)


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 23:56.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.