![]() |
[WIN XP] Achtergrond verdwijnt
hallo,
als ik op een pc een achtergrond instel en die pc opnieuw opstart dan is deachtergrond verdwenen. het plaatje gewoon de standaard teletubbie achtergrond staat gewoon op mijn pc ik snap er niets van, heeft iemand een idee aan wat dit kan liggen. BVD! |
Is het bij alle achtergronden zo?
|
Zijn er meer mensen met hetzelfde profiel in je netwerk?
|
Misschien heb je een virus of spyware op je pc staan?
|
Ik zit altijd achter een mac dus ik weet het niet precies, maar volgens mij moet je met je rechtermuisknop op je bureaublad klikken > eigenschappen > en daar je active desktop uitzetten. Vervolgens stel je de achtergrond in die je tof/hip/flex etc vind en klaar is Herveld. :)
|
heb je geen mandatory profile? Dat wil zeggen dat elke verandering jij aanbrengt binnen jouw userID dat niet opgeslagen wordt.
|
ik ben er achter,
er stond 1 of andere disney wallpaper changer op deze was niet op een nette manier verwijderd, even via msconfig het bestand uitgeschakeld dat er voor zorgte dat die wallpapers veranderde en klaarwas Herveld bedankt voor de reacties allemaal!! |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 07:22. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.