![]() |
Peace
In de zee
Daar zwemt een vis Hij neemt je mee Naar waar het mooi is Er zwemt een aal en er staat een koraal Daar... heeft iedereen "peace". Maar boven de zee Daar vaart een schip Het gaat mee Met een kip Naar een land Het staat in brand Daar... heeft niemand "peace". Ik heb dit gedicht (nouw ja, gedicht:s) geschreven in groep 7 (denk ik). Ik vond het toen zo mooi... maar ja, nu kan ik er bijna alleen nog maar om lachen. Ik bedoel, de woordkeus slaat nergens op enzo, en het is dullige rijm (dat kip, weet je wel), maar ik vroeg me toch even af wat anderen er van vonden:p. |
Citaat:
ik zal geen kritiek op het gedicht zelf geven, alleen dat de " we moeten :) |
Leeftijd he :) Nooit wegdoen zo'n dingen, altijd leuk om later te herlezen, al zul je ook dingen tegenkomen waar je je voor schaamt ^^.
|
Oude gedichten zijn sowieso leuk om later nog eens terug te lezen, ik lach me kapot als ik de gedichten van een hele tijd terug zie.
Eerlijk gezegd vind ik het geen daverend succes, maar voor iemand in groep 7 is het niet slecht. Ik vind alleen dat 'peace' zo walgelijk :o. |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 15:46. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.