Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Algemene schoolzaken (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=45)
-   -   Enquete voor Willem de Kooning Academie Rotterdam (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1005518)

Lyanna 06-11-2004 12:28

Enquete voor Willem de Kooning Academie Rotterdam (URL is nu goed)
 
Hoi Allemaal, daar ben ik weer. De laatste keer, ik beloof het.

Een week geleden ongveer plaatste ik hier een enquete tbv de Willem de Kooning academie (een kunstacademie in Rotterdam), en een aantal van jullie hebben de enquete ingevuld. Bedankt daarvoor.

In die enquete vroegen we voornamelijk naar wat jullie in je vrije tijd doen, om een idee te krijgen van wat jongeren nu precies bezig houdt.
De Willem de Kooning academie is nl aan het proberen om een reclamecampagne op te zetten die zich richt op het werven van meer studenten, en wil daarbij weten hoe ze jongeren het best bereikt

We hebben nog een paar aanvullende vragen. Dit keer gaat het meer over studie zelf: hoe kom jij aan informatie over vervolgopleidingen, wat is belangrijk voor jou wat betreft een opleiding, ben je wel eens in aanraking gekomen met een kunstacademie (want dat is wat de Willem de Kooning Academie is). Enz enz.

Zouden jullie de tijd willen nemen om ook deze aanvullende vragen in te vullen? Heel erg bedankt alvast!

Groetjes,
Wendy

De enquete staat hier

alpha 06-11-2004 12:48

De pagina die u zocht is niet gevonden

Renske-meiske 06-11-2004 12:55

De pagina die u zocht is niet gevonden

Onze site wordt gehost door Yourhosting.nl
We kunnen zelf de errorpagina's (pagina niet gevonden)
aanpassen op onze site, maar hebben dat nog niet gedaan.
U ziet hier de standaard 404-notfound error pagina van Yourhosting

Lyanna 07-11-2004 12:06

Gefixt! Sorry!

Renske-meiske 07-11-2004 13:13

Ik heb hem ingevuld, maar hem nogal onhandig, misschien kun je de antwoorden op de vragen iets duidelijker bij elkaar zetten, zodat je meteen ziet wat je nu moet invullen. En bij sommige vragen is het handig om een 'anders' optie te maken, of dat je meerdere mogelijkheden kunt geven (zoals de vraag 'Hoe hoor je over een opleiding?')

Stephan1234 07-11-2004 20:23

ingevuld

WishfulDreaming 08-11-2004 09:59

Citaat:

Renske-meiske schreef op 07-11-2004 @ 14:13 :
Ik heb hem ingevuld, maar hem nogal onhandig, misschien kun je de antwoorden op de vragen iets duidelijker bij elkaar zetten, zodat je meteen ziet wat je nu moet invullen. En bij sommige vragen is het handig om een 'anders' optie te maken, of dat je meerdere mogelijkheden kunt geven (zoals de vraag 'Hoe hoor je over een opleiding?')
Ja inderdaad

en bovenaan commentaar is ook niet slim he?
zet dat onderaan. bij sommige antwoorden wilde ik 'een beetje' zeggen maar dat kon niet

Sylph 08-11-2004 13:08

Ingevuld, maar fantastisch vond ik hem niet.

Goede Fee 08-11-2004 14:07

Citaat:

Sylph schreef op 08-11-2004 @ 14:08 :
Ingevuld, maar fantastisch vond ik hem niet.
Inderdaad.
Niet echt bijzonder goede enquete.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 16:17.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.