![]() |
ik durf niet
Ik heb een klein probleempje. Ik heb net een nieuwe vriend en we hebben nog maar 1 keer sex gehad. Maar nu wil hij de volgende keer als we sex hebben dat ik op hem zit. Maar op de een of de andere manier durf ik dat gewoon niet :s Ben bang dat ik het niet ga kunnen ofzo... :s Ik heb al met meerdere jongens sex gehad maar durf pas bovenop durf ik pas als ik een tijdje een relatie heb. Heeft iemand dit probleem ook?
|
Nou, als je weet dat je het over een tijdje wel durft maar nu echt nog niet, dan is 't vast al opgelost als je dat aan hem uitlegt :).
Ik heb daar geen last van trouwens. |
had ik ook wel op het begin ja.. maar je moet het gewoon een keer doen, en dan valt het allemaal wel mee :)
anders moet je het er eens een keer met je vriend over hebben ofzo? en als je echt niet durft moet je gewoon wachten totdat je je genoeg op je gemak voelt.. |
gewoon nog effe wachten, mannen zijn niet de baas in bed :D Ik vind het ook onprettig, maarja.. soms moet ik wel omdat een dergelijk ander standje nogal pijnlijk word.. :rolleyes:
|
Mijn vriendin durfde eerst ook niet, maar naarmate we vaker met elkaar naar bed gingen en ze zich meer en meer op haar gemak voelde kwam ze wel bovenop mij.
Dus ik zou zeggen, doe rustig, neem je tijd, geen stress en zeg je vriend dat je daar nog niet aan toe bent. T zal uiteindelijk wel komen en wanneer het zo ver is zal hij super blij zijn:) |
je moet het allebei fijn vinden, anders is het ook gelijk voor allebij niet leuk lijkt me... K denk dat als je er echt nog niet aan toe bent toch moet proberen het er met hem over te hebben want tegen jezin in doen werkt nooit echt he. *onervaren kletspraat op hangt*
|
Citaat:
|
dit heeft niet met durven te maken maar met willen. Geef gewoon door aan je vriend dat je het nog niet wil.
|
zeg het gewoon tegen je vriend dat je je onzeker voelt als je bovenop zit... dat accepteert hij wel, hij is allang blij dat hij sex heeft ;)
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 00:58. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.