![]() |
vriend naar de Bios met een ander?
hoe zou jij reageren als je vriend je opbelt met de mededeling dat hij naar de bios gaat met een meisje uit zijn klas?? ze zijn geen vrienden van elkaar je hebt haar naam nog nooit gehoord en hij gaat om half 10 savond alleen met haar dus.
alvast bedankt (Y) xxx |
Hmz het feit dat hij nog nooit wat over haar gezegd heeft zou mij wel dwars zitten, als ze gewoon een vriendin was zou het totaal geen probleem zijn.
Ik ben graag van dingen op de hoogte :P |
ik zou zin krijgen om vanalles stuk te gooien :s
en heel hard te gillen en te huilen ofzo maar ik ben een jaloers kreng :o |
Kzou me niet zo druk maken
Als ie iets van plan was zou die het juist niet zeggen |
Citaat:
|
Citaat:
|
hummm ja maar ze telefoon staat uit en hij is trouwens al een eerder vreemd gegaan....
|
Citaat:
Is hij lang geleden vreemd gegaan? En (wil) jij hem vertrouwen? |
Citaat:
|
Citaat:
zijn jullie al lang samen? |
humm hij had met ze ex gezoent is ongeveer 4 maandne gelden toen is het 2 maandjes uit geweest en nu is het dus 2 maandjes weer aan. maar ik vertrouw hem ook niet, dus dan heeft het eigelujk al geen nut meer toch??
|
Citaat:
|
Citaat:
Enerzijds kun je hem "schieten" omdat hij door zijn stommiteiten jou zo'n onzeker gevoel heeft gegeven, maar anderzijds is hij natuurlijk toch die lieve, schattige gozer die wel om je geeft, en waar jij zo stapel van/op bent. Je moet bij jezelf te rade gaan wat je (nog?) van hem wilt, en of hij het waard is... Ik persoonlijk zou zoiets hebben van, "oke 1x is te vergeven, maar 2x... Ja daahaag!" :o (Is tuurlijk makkelijker gezegd dan gedaan) |
Een gewone vriendin is oké, een klasgenote waarvan je het bestaan nog niet eens wist is vreemd.
|
(y) ja je hebt idd gelijk! ik twijfelde eerst een beetje of het niet gewoon een jaloerse reactie was , maar ik ken dat hele meisje niet en mijn vriend is ook niet het type dat gezellig met meisjes omgaat als gewoon vrienden.hij gaat altijd met jongens om zeg maar, nee hier klopt iets niet en dat zal hij merken ook
allemaal bedankt (y) kus |
Citaat:
|
Citaat:
dan had je hem allang moeten dumpen |
Lijkt me niet dat jullie echt een gezonde relatie hebben.
Dat hij naar de bioscoop gaat met iemand, daar zie ik niet echt een probleem in. Ja, het kan jaloezie aanwakkeren, maar ik vrees dat dat eerder iets is waarmee jij zal moeten leren omgaan. Trouwens, jouw hele reactie vind ik toch veel vreemder en gevaarlijker dan een cinema'tje. Als je je echt zorgen zou maken, ga je toch gewoon mee? En als dat echt niet mag, dan heeft hij pas een probleem. Maar op dit moment gun je het hem blijkbaar gewoon niet dat hij met iemand anders om gaat, lijkt me. Niet lief... |
Wat ben ik blij dat ik 'mensen' uit kies die net zo denken over vreemdgaan en 'I wanna see other people' als ik.
Heb je dat hele gezeik niet (n) Succes. |
Nogal lomp.
|
Ik zou dit niet vertrouwen, zeker als je helemaal nog nooit van dat meisje gehoord hebt. Ik denk dat er bij mij dan wel alarmbelletjes zouden gaan rinkelen..
|
vreemd, ik zou een huurmoordenaar op hem afsturen
|
Kan mij iemand dan eens uitleggen welk gedeelte zo 'niet te vertrouwen' is? Of waar zit dat reukje, want ik riek het maar niet.
Het feit dat zij nooit van dat ander meisje gehoord heeft, wil toch eerder zeggen dat de kans groot is dat hij nog nooit met haar is weggeweest, of dat hij nog niet lang iets-meer-dan-oppervlakkig met haar omgaat. Maar dan nog zie ik het probleem niet. Als je iemand bijna niet kent, en je wil die beter leren kennen, is het toch normaal dat je iets buiten de klas om samen doet? Of is het voor mensen in een relatie verboden om met iemand van het andere geslacht om te gaan of naar de film te gaan? Eng... |
Nee, maar hij is dus al eerder vreemdgegaan, en zij zegt dus zelf ook dat hij vaak alleen maar echt met meisjes omgaat van wie hij, zeg maar, 'iets' wil. Snap?
En ze hebben op dit moment nog maar twee maand nadat het uit is geweest, dus ik vind dat de situatie ook een beetje 'stinkt' |
sovreze, ik ben wel benieuwd hoe jij er dan over denkt. als je zin hebt dat uit te leggen.. graag :)
mm maar ik zou in deze situatie wel zoiets hebben van.. hmm.. dit bevalt me niet. ik zou niet meteen gaan gillen. |
hoe is het afgelopen?
|
Dat is wel erg jaloers. :o
|
Citaat:
|
de kans dat hij vreemd gaat is groot...
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
En als jij hem niet vertrouwd, wat mij zowat de basis lijkt voor een relatie. Dan mag je toch wel overwegen om eens een goed gesprek met je vriend te hebben. Dan even af wachten en als het niet beter wordt, dan dumpen. Hoe moeilijk ook. |
Dat zou ik ab-so-luut niet leuk vinden.
Ik zou een kruisverhoor op hem afvuren over het meisje in kwestie, de reden van hun bios bezoek, etc. Daarnaast zou ik duidelijk laten merken dat ik het niet leuk vind en ik zou misschien zelfs nog wel emotionele chantage gebruiken om hem de afspraak te laten cancelen.. Soms ben ik echt een jaloers kreng, maar ik bedoel het niet verkeerd.. :o |
ik wil weten hoe dit afloopt
|
Citaat:
|
Citaat:
|
doet die van mij niet want hij gaat niet naar school dus heeft ie geen klasgenoten. :cool:
ik euhm, zou er geen probleem mee hebben, zolang ie dat maar niet doet als ik bij em ben zonder mij mee te nemen, want dan is t ook zo stom want we wonen nogal ver bij elkaar vandaan. |
ik zou het niet accepteren! waarom gaat hij met haar :S:S:S:S en als hij haar niet eens kent, kijk als het een vriendin is van altijd, die jij ook persoonlijk kent, ik zou eens goed over dit gaan praten ;)
|
Ik geloof dat ik dat niet zo leuk zou vinden. Als ik nog nooit wat over haar had gehoord zeker niet. Gewoon een vriendin had ik niet eens zo erg gevonden. Maar alleen het feit dat het een onbekend iemand is maakt mij wantrouwend.
|
Ik zou hem maar een flink inwrijven dat je hem niet vertrouwd, en dat hij maar rekening moet houden met jou, zo niet: superdoei
|
Citaat:
|
Ik zou het op zich goed vinden als 'ie eerst uitlegt waarom hij met haar gaat, wie ze is, en waarom hij nou met haar naar de film wil ;)
Maar ik jouw geval, klinkt het nogal vreemd. Hij is je in ieder geval wat uitleg verschuldigd. |
Hij is wel zeer eerlijk.
Misschien wil hij je een hint geven ... ofwel jaloers maken. Stel dat mijn vriend met een ander meisje naar de bios gaat en hij zegt me dit eerlijk, dan zal ik dit zeker en vast niet accepteren. Dan eis ik dat hij NIET gaat. |
Vanaf het moment dat ik verkering kreeg was het vrij duidelijk dat we niet meer met een "nieuw" iemand van het andere geslacht iets zouden ondernemen in de zin van samen iets leuks doen, elkaar beter leren kennen. Want dat is een potentieel gevaar, en daar moet je je relatie niet aan bloot stellen. Maak het dan eerst effe uit he.
Wel slim van hem om het zo eerlijk te zeggen, hij neemt haar nu alle wind uit de zeilen. |
Citaat:
Ik zou 't niet zo echt leuk vinden denk ik. :p |
haaai allemaal nou het is een beetje vaag afgelopen hij belde me dus na de bios om kwart voor drie s'nachts. ik nam op ( wel een beetje slaaperig:P) ik vroeg waarom ie nu pas thuis was hij zei dat ie haar naar huis had gebracht en daar op de bank in slaap gevallen was. hoe ongeloof waardig! ik heb gezegd dat ik hem totaal niet geloofde en nu is het dus over tussen ons.
beetje jammer maar het zat er wel aan te komen. He iedereen bedankt voor de reacties (Y) xxx |
Citaat:
Maar ik vind dat het moet kunnen, al is het natuurlijk een beetje "griezelig", met iemand waarvan jij zelf nog nooit hebt gehoord. Edit: Maar ik lees net dat het over is... ach ja als hij daarvoor al een keer was vreemdgegaan is het misschien ook beter zo, hoe gek je misschien nog op hem bent. Vertrouwen is het belangrijkste in een relatie en als je hem niet kunt vertrouwen ben je beter af zonder hem. |
Waarom belt ie je midden in de nacht om te zeggen dat ie daar in slaap is gevallen?
Pff wel vaag allemaal. |
Opzich heb ik er geen probleem mee als hij met iemand anders een keer naar de bios gaat. Je moet elkaar kunnen vertrouwen.
Maar als hij al eerder is vreemtgegaan zou ik er absoluut mijn vraagtekens bij hebben en er over praten. Is dat geen goed gesprek zou ik toch wel twijfelen of het niet beter is om het uit te maken. |
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 08:38. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.