![]() |
Geweld op school
Ik ga voor mijn studie een beleidsplan schrijven over hoe je een 'veilige school' kan creëren ik hoop dat jullie mij een beetje op weg kunnen helpen!!
*Heb je weleens fysiek, verbaal of sexueel geweld op SCHOOL ervaren? *En vooral hoe VOELDE je je daarna en wat zou je voor *SUGGESTIE doen om het geweld op scholen te verminderen? *tot slot, wat verwacht je van de leraren omtrend dit onderwerp? greetz, Thijsco |
nope
|
Afgezien van wat stoeiende bruggers wordt er eigenlijk niet gevochten op mijn school, behalve op schoolfeesten, maar ik neem aan dat je daar niet op doelt.
|
Gelukkig niet.
Wat ik van de leraren zou verwachten, hangt af van de aard van het geweld. Misschien moet je de vraag wat specifieker stellen. |
Volgens mij heb ik nog nooit mensen serieus zien vechten bij ons op school :) .
|
Ja die kloters op schoolfeesten enzo. En paar van die junioren die ff de show willen stelen. Voor de school zijn vaak wel grotere gevechten, met mensen van buitenaf en die gaan soms hard. Vaak komt er ook politie dan. Maar echt geweld...Nee.
|
1 vechtpartijtje mee gedaan. Was zelfverdediging, hij sloeg mij eerst :D . Daarna voelde ik me klote me nieuwe jas zat onder zijn bloed. Naja had erger kunnen zijn, hij had een hersenschudding :rolleyes: . Leraren reageerde lame, ze wolden mij meteen op een aggressie-beheersing-cursus doen. Politie en alles erbij geweest, en het was gewoon zelfverdediging van mij. Niet me trui vergoed gekregen jammer genoeg.
Maar ik neem aan dat je dit niet bedoelt |
Citaat:
|
Een keer een vechtpartij onder leerlingen dat was het wel
|
bij mij niet, maar mijn arme broertje doet vmbo... daar is het wel aan de orde van de dag volgens mij
|
op m'n middelbare school waren een keer twee meisjes die gingen vechten om een jongen :D
Echt zo'n bitch-fight, met aan haren trekken en krabben enzo. Was best grappig om te zien, maar ik vond t wel stom. Verder heb ik nooit wat meegemaakt. Als een vriend(in) of klasgenoot van me geslagen wordt, vind ik dat wel klote. Ik verwacht dat leraren tussenbeide komen en uitzoeken waar de ruzie vandaan komt. Eventueel straffen. |
Laat ik eerst eens zeggen dat het mij nooit is overkomen (gelukkig), maar het is wel duidelijk dat het geheel afhangt van de soort studie die je doet.
Ik heb zelf op het VBO gezeten en nu het MBO, maar ik moet eerlijk zeggen dat de "dreiging" op een VBO groter is dan op een MBO. Dan bedoel ik dus niet dat er meteen een gevecht ontstaat op het VBO maar de sfeer is toch aggresiever dan op het MBO en ik denk dat dit verschil ook geldt voor de HAVO en het VBO. |
Ik heb nog nooit enige vorm van geweld meegemaakt bij ons op school, dus ik kan je hier verder niet mee helpen.
|
Citaat:
|
Nee, gelukkig nog nooit en ik wil dat ook zo houden.
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 14:26. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.