Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Liefde & Relatie (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=18)
-   -   niet op je gemak bij (sommige) vrienden voelen.. (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1033727)

BrunetJuh 04-12-2004 23:30

niet op je gemak bij (sommige) vrienden voelen..
 
de laatste tijd voel ik me me niet echt op mijn gemak bij 2 vriendinnen terwijl ik de laatste jaren goed bevriend met hun was. ze zijn heelaardig hoor, maar ze hebben vaak kinderachtige ideeen, waarvan ik denk ; hoe kom je erop?!! bijv. een vriendin heeft net een vriend. ze vindt het al heel spannend om een handje beet te houden van haar vriendje en zoenen elkaar niet eens bij afscheid. en mijn vriend en ik hebben alles al gedaan, naar bed gaan enzo. maar ook gewoon hun ideeen. ze mogen niet eens uit en gedragen zich best kinderachtig. ik voel me dan niet helemaal op mijn gemak bij hun. ik heb andere vrienden die niet zo zijn. het lijkt wel of ik heel anders leef. zij vertellen altijd over hun kerkclub, terwijl ik altijd iets vertel van het uitgaan. ze zijn heel aardig hoor, maar soms heb ik het idee dat ze van een andere planeet komen.

heeft iemand dit ook? dat je niet echt op je gemak voelt bij je vrienden?

*ABC* 04-12-2004 23:36

Volgens mij heb jij je gewoon al meer ontwikkeld dan jouw vriendinnen. Dit heb ik de laatste tijd ook wel. Ik ben opzich niet veel bezig met jongens, maar als ik iemand leuk vind dan wel, terwijl de meisjes in mijn klas daar nog helemaal niet mee bezig zijn.
Maar dat heeft toch niets te maken met je niet op je gemak voelen? Jullie zitten gewoon op een ander niveau. Niets aan te doen. Als het echt goede vriendinnen van je zijn, dan praat je gewoon over andere dingen en wacht je tot ze ook de dingen doen die jij nu al doet.

De een is nu eenmaal sneller met dingen dan de ander.

Mark Almighty 04-12-2004 23:39

Soms merk ik het wel. Niet heel vaak, maar het komt voor dat het leeftijdsverschil van gemiddeld 3 jaar zich openbaart. Maar dat duurt gelukkig nooit lang. ;)

per piacere 05-12-2004 11:08

ik sluit op zich goed bij mijn vrienden en vriendinnen aan. Ze zijn wel op hetzelfde niveau. Misschien niet zo ver op seksueel gebied oid. Maar ik stoor me er niet aan :)

Bloedpropje 05-12-2004 12:22

Ik heb dat niet. Natuurlijk zijn er altijd verschillen, soms ook aardig grote, maar vrienden zijn juist mensen bij wie ik me erg op m'n gemak voel.

Envy 05-12-2004 12:23

Nee, maar als dat wel zo zou zijn zou ik me denk ik wel afvragen of dat dan nog wel echte vrienden waren.

Fjäril 05-12-2004 12:51

Soms voel ik me wel 'anders' omdat ik vaak een andere denkwijze en ingesteldheid heb door vroegere gebeurtenissen. Maar daarom voel ik me nog niet 'niet op mijn gemak' bij mijn vrienden...

waves 05-12-2004 12:54

ik vole me op mijn gemak bij mijn vrienden, ook al zijn ze soms heel anders dan ik... Dat is een ding dat al mijn vrienden gemeen hebben; ik voel me op mijn gemak bij hen.

T!ne 05-12-2004 13:00

Citaat:

Fjäril schreef op 05-12-2004 @ 13:51 :
Soms voel ik me wel 'anders' omdat ik vaak een andere denkwijze en ingesteldheid heb door vroegere gebeurtenissen. Maar daarom voel ik me nog niet 'niet op mijn gemak' bij mijn vrienden...
+ zo erg is het toch niet als zij nog niet zo ver zijn op seksueel vlak?

BrunetJuh 05-12-2004 13:19

Citaat:

Tinekeuh schreef op 05-12-2004 @ 14:00 :
+ zo erg is het toch niet als zij nog niet zo ver zijn op seksueel vlak?
nee, dat niet, dat was ook maar een voorbeeldje. ik bedoel eigenlijk dat ze gewoon 'kinderachtigere' ideeen hebben over bepaalde dingen waarvan ik denk; :rolleyes:

T!ne 05-12-2004 13:34

Citaat:

J-tjuh schreef op 05-12-2004 @ 14:19 :
nee, dat niet, dat was ook maar een voorbeeldje. ik bedoel eigenlijk dat ze gewoon 'kinderachtigere' ideeen hebben over bepaalde dingen waarvan ik denk; :rolleyes:
Kan je een vb geven? Want ik heb soms ook het gevoel bij mijn vriendinnen dat ik compleeeeeet anders denk dan hun

BrunetJuh 05-12-2004 13:39

Citaat:

Tinekeuh schreef op 05-12-2004 @ 14:34 :
Kan je een vb geven? Want ik heb soms ook het gevoel bij mijn vriendinnen dat ik compleeeeeet anders denk dan hun
nou, de een hield een feestje, wilt ze een verkleedpartijtje houden! :eek: nou dat doe je op de basisschool, maar niet als je 16bent :rolleyes:

T!ne 05-12-2004 13:41

Citaat:

J-tjuh schreef op 05-12-2004 @ 14:39 :
nou, de een hield een feestje, wilt ze een verkleedpartijtje houden! :eek: nou dat doe je op de basisschool, maar niet als je 16bent :rolleyes:
Mwah.. ik weet niet; zou het wel leuk vinden 'une balle de maskerade' of hoe jet ook zegt :) .. Als hun gedrag je stoort zou ik ofwel ze een tijdje laten en niet reageren op hun 'kinderachtige' voorstellen ofwel mee kinderachtig doen :)

Multilot 05-12-2004 13:47

Citaat:

J-tjuh schreef op 05-12-2004 @ 14:39 :
nou, de een hield een feestje, wilt ze een verkleedpartijtje houden! :eek: nou dat doe je op de basisschool, maar niet als je 16bent :rolleyes:
Ik heb het idee dat je je voor hun schaamt, terwijl zij lekker zichzelf zijn. Waarom zou je dat niet doen als je 16 bent.. Ik zou het dan eerder doen dan op de basisschool, maar goed.. Misschien moest je je eens gaan afvragen waarom ze zo doen. Ik geef ze groot gelijk, je hebt nog je hele leven om 'volwassen' te doen..

BrunetJuh 05-12-2004 13:54

Citaat:

Multilot schreef op 05-12-2004 @ 14:47 :
Ik heb het idee dat je je voor hun schaamt, terwijl zij lekker zichzelf zijn. Waarom zou je dat niet doen als je 16 bent.. Ik zou het dan eerder doen dan op de basisschool, maar goed.. Misschien moest je je eens gaan afvragen waarom ze zo doen. Ik geef ze groot gelijk, je hebt nog je hele leven om 'volwassen' te doen..
ik schaam me helemaal niet om hun. maar ik kan niet meer echt lekker alles tegen hun vertellen omdat ik veel anders leef dan hun. ik hou van uitgaan enzo, terwijl zij vaak over de kerk hebben. daar ga ik helemaal niet heen, voel me dan niet echt op me gemak, vooral toen een vriendin zei dat ik in de duivel geloofde :o , dat ging me iets te ver. ik geloof gewoon niet, that's it

shibby almighty 05-12-2004 14:04

ook leuk

Qimm 05-12-2004 14:39

Citaat:

J-tjuh schreef op 05-12-2004 @ 13:39 :
nou, de een hield een feestje, wilt ze een verkleedpartijtje houden! :eek: nou dat doe je op de basisschool, maar niet als je 16bent :rolleyes:
verkleden is best cool :cool:

.Pure 05-12-2004 14:47

Oh, dat herken ik ook wel. Ik denk ook vaak van: 'Doe is normaaaaal' :rolleyes: maar dat zijn dan ook niet m'n echte goede vriendinnen..
en missch heeft het er ook wel mee te maken dat ik vwo doe en hun mavo + 1 á 2 jaar jonger zijn.

*sunrise1986* 05-12-2004 14:54

Een voorwaarde om iemand een vriend van me te noemen, is toch wel dat ik me op me gemak voel bij hem/haar.

Maar dat terzijde, ik herken het wel. Ik heb vrienden die nog op de middelbare school zitten, terwijl ik dit jaar begonnen ben met studeren. Ik ben ook lid geworden bij een studentenvereniging, kortom mijn leven is in heel veel opzichten veranderd. Het is veel veelzijdiger geworden. Bovendien ga ik nu op een hele andere manier met mensen op, dan op de middelbare school. Kortom: er zijn heel veel dingen veranderd.
En ik denk ook weleens van grow up, maar het belemmert me niet. Je krijgt natuurlijk wel andere gesprekken, en sommige dingen kan ik niet bij hun kwijt maar het zij zo. Ik ben ervan overtuigd dat dingen pas een probleem worden, als je je er aan gaat irriteren (en ik ben ook van overtuigd dat je ergens aan gaan irriteren ook een keuze is).

Experiment 05-12-2004 14:58

Ik herken dit wel, van meisjes uit mijn klas, we wilden aanstaande zomer op vakantie gaan (we zijn dan allemaal 17) en ik stelde voor om naar Italie te gaan , maar dan vonden ze zichzelf dan te jong voor... dat soort dingen.
Ze gaan inderdaad nauwelijks uit, hebben geen vriendje gehad e.d. en hebben ook een beetje kinderachtige naieve ideeen over liefde (heb je verkering? wie vroeg wie? :D)
Maarja, ze zijn wle ontzettend lief en daar gaat het mij om! Zolang ik daarnaast ook nog andere vriendinnen heb met wie ik wel over die andere dingen kan praten :)

Erbenda 05-12-2004 15:07

Ik herken 't ook wel... de vriendinnen met wie ik de afgelopen 3 jaar omging vind ik nu soms kinderachtig :s, en zij zeggen idd zelf ook dat ik mss al wat verder ben... Soms vind ik het wel lastig en vervelend, je kunt nl gewoon minder bij ze kwijt en hebt mss minder lol. Maja je kunt er weinig aan veranderen, behalve niet meer met ze omgaan...

Spanish rose..* 05-12-2004 15:13

Waarom is uitgaan het zelfde als verder zijn in je ontwikkeling? :confused:

Qimm 05-12-2004 15:16

Ik prbeer juist om nog niet te volwassen te doen, ik ben het helaas, dus sommige verplichtingen heb je wel, werken enzo. En dan is het handig om een auto te hebben en ik heb nu ruim een jaar een heel lieve vrienden er zijn samenwoonplannen. Allemaal erg volwassen.
Maar ik mag nog graag in bomen klimmen, gekke kleren aan doen en 'spelletjes' doen.
Ik heb mijn hele leven nog de tijd om volwassen te doen ik wil het gewoon graag zo lang mogelijk uitstellen. Ik was ook met dingen als uitgaan en vriendjes heel laat, ik ging pas af en toe uit op mijn 18e en mijn eerste vriendje had ik op mijn 19e.
[edit] ik ben ook gek op tekenfilms [/edit]

Poepkind 05-12-2004 21:49

Jezus, wat een problemen zeg. Ik heb ook van die vriendinnen waar ik me aan erger, maar dan is het precies andersom. Zij vinden mij, en andere van mijn vriendinnen te "kinderachtig". Dit meisje voelt zich vet goed en volwassen omdat ze uitgaat. Ze vind het ook heel leuk om te vertellen hoeveel bier ze wel niet heeft gedronken en hoe dronken ze wel niet was blah blah en wat ze allemaal wel niet doet met haar vriendje. Ze keurt de ideeen van bv mij af. Mijn vriendinnen en ik houden gewoon van lol, van het leven en van barbapappa. En van koekjes bakken en tekenfilms kijken. We zijn 16/17, uitgaan is veel minder een prioriteit. Wat betreft seksueel vlak ben ik best ver voor mn leeftijd, maar dat staat niet in de weg dat ik Finding Nemo een topfilm vind. Ik ga samen met mijn vriend een week naar praag maar toch vind ik schommelen leuk. Uitgaan en seks hebben is schijn volwassen zijn, je bent pas echt volwassen als je voor jezelf kan zorgen en dingen kan relativeren. Niet als je elke vrijdag dronken in de kroeg aan het rondsletten bent. Je vriendinnen zijn religieus en jij niet Ze zijn braver en terughoudender dat betekent niet dat ze kinderachtig zijn. Mensen die van het leven kunnen genieten zijn echt geen kinderlijke personen, mensen die zichzelf zoveel verstandiger en beter vinden dan de rest zijn gewoon chagarijnig. (en dat dronken meisje hebben we lekker niet uitgenodigd op ons koekjesbakfeest! lkkr puh is toch te kinderlijk :rolleyes: )

O'malley 05-12-2004 21:53

Wat ben jij lelijk!

BrunetJuh 05-12-2004 21:56

[edit] ik ben ook gek op tekenfilms [/edit] [/B][/QUOTE]

ik vind tekenfilmpjes ook leuk hoor! :o ik sta niet hoge verhalen te vertellen hoeveel ik zuip in het weekend en wat ik met mijn vriend doe. dat is mijn eigen zaak. maar ik merk gewoon dat we zo een beetje verder van elkaar groeien. het zijn verder schatten van meiden, maar ik denk niet meer dat het zo klikt als vroeger. ik heb een vriendin die dit ook heeft met hun, we zijn dan ook hele goede vriendinnen :) ik vroeg me alleen af of hier meer mensen iets in herkenden. ik wil helemaal niet als 'volwassen' overkomen, het heeft met úit elkaar groeien' te maken.

Poepkind 05-12-2004 22:08

Citaat:

BrunetJuh schreef op 05-12-2004 @ 22:56 :
ik wil helemaal niet als 'volwassen' overkomen, het heeft met úit elkaar groeien' te maken. [/B]
Tsja, zeg dat dan meteen, in je begin post liet je toch nadrukkelijk weten dat je jouw vriendinnen te kinderachtig vond vinden voor jou oh zo hoge niveau. Je bent echt wel volwassen als je uitgaat ;)


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 08:29.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.