![]() |
Strippen
Ik zou graag een keer willen strippen voor mijn vriend. Daarmee bedoel ik gewoon mezelf uitkleden en dan daarbij wat dansen, dat doen op het ritme van muziek. Ik durf dat alleen absoluut niet. Ik weet dat hij het graag een keer zou zien, en ik kan me goed voorstellen dat het (ook voor mij) erg opwindend is, maar als ik me alleen al voorstel dat ik daar naakt voor hem sta te dansen krijg ik zo'n klomp in m'n buik en laat ik het hele idee maar zitten. Ligt dit aan mij of ben ik niet het enige meisje dat hier een beetje bang voor is? Want ik zou er wel graag overheen willen komen... Is een stuk leuker voor ons allebei :)
|
Niet te snel gaan... vooral niet te snel gaan.
En 'Do The Strip' van Pete Townshend downloaden :p |
ik durf dat ook niet hoor.. dus je bent niet de enige :)
|
Misschien helpt het om eens gewoon met kleren aan thuis te dansen waar hij bij is... om te wennen aan het idee :)
|
Oh please...
Als je vriend een stripster wil bewonderen, kan ie wel naar een nachtclub gaan.:| |
Citaat:
|
Citaat:
Kom op en doe normaal. Wat zal jij dan saai zijn zeg, als je er echt zo over denkt. |
Citaat:
hahah :D |
Probeer eerst eens een lapdance ofzo. Dan benje een stuk dichter bij hem en voel je je misschien minder bekeken. :)
|
ik vind het wel leuk om te doen, maar meer omdat ik er dan zo belachelijk uitzie :) het is gewoon lachwekkend en dat maakt het leuk!
|
ja, ben ook nogal bang drvoor.. :s anders een keertje samen doen, tegenover elkaar.. ben je niet de enige die zich "blootgeeft"
|
tegenover elkaar is het net zo'n strip-battle lijkt me :s ik zou het tenminste gewoon liever een beetje speels houden. leuk muziekje, dikke smile op je snuit, beetje lachsfeertje en dan maar gaan! :D
|
Het lijkt me wel een keer leuk om te doen, maar maar dan wel met de goede muziek (slowjams), de goede kleren (niet te ingewikkeld) en een goede dosis alcohol :o
|
het kan inderdaad zeeer leuk zijn hoor! heb het wel eens gedaan voor mijn vriendje en dat was een groot succes! met name als je hem vertelt dat ie alleen maar mag kijken en niet aankomen.....
beetje alcohol kan je wel helpen om de spieren wat losser te maken zeg maar -) :bloos: ;) |
probeer anders s te strippen zonder muziek. Hoef je ook neit zo te dansen enzo. En dan gewoon heeeel lanzaam je kleren uitdoen (blouse met knoopjes!) en zeggen dat hij je niet mag aarnaken.
|
Stukje bij beetje proberen tot je niet verder durft
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 05:02. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.