![]() |
teen?
Hallo,
Ik vloog vanochtend door mijn huis heen om de deur open te doen voor iemand, hierdoor schopte ik dus volaan(ja ik rende) tegen de zijkant van de deur. Het deed verschrikkelijk veel pijn. Nu kom ik net terug van mijn werk en ik trek mijn sok en uit en wat blijkt: de teen is paars geworden en eromheen is het ook blauw en volgens mij staat de teen ook een beetje scheef(als ik naar de andere voet kijk). Het is mijn middelste teen, zou deze gebroken zijn? Zo ja, hoe gaan ze dat fixen? Groeten :( |
Als hij gebroken is, gaan ze hem... ik dénk spalken. Gips kan er niet echt omheen, dus ze gaan hem zo verbinden (mogelijk met een plastic-houdertje eromheen) dat hij niet kan buigen en rustig kan genezen. Morgen naar de huisarts gaan, tot die tijd kan je je voet hoog houden, zodat dat bloed daar weg kan. (Leg een kussen onder je voet wanneer je gaat slapen bv.)
|
Hopelijk staat je teen gewoon "scheef" wegens de zwelling. Als je nagel blauw uitslaat betekent het op zijn minst dat hij waarschijnlijk gaat uitvallen. Met een beetje geluk is hij dus niet gebroken.
|
oke, hij was dus gebroken. Ik had alleen een -niet al te voorzichtige- doktor. Hij zet hem dus recht en gaat er tape omheen doen, hij stootte alleen wel 2 keer tegen m'n teen aan :( de klootzak. Maarja hij heeft hem gefixt.
|
Citaat:
Maar goed, fijn dat er tape om zit (y) |
Dat heb ik dus ook een keer gedaan, tering dat doet pijn :P ik had twee blauwe tenen... de middelsten... pijnlijk :( ik voel met je mee :)
|
Ik heb het ook gehad :) Doet over 'n tijdje minder pijn, maar laat het lekker genezen anders heb je er over maanden nog last van..
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 00:21. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.