![]() |
6vwo tekenen eindopdracht
Ik vroeg me af of andere mensen in dit land ook al de eindopracht voor tekenen hebben ontvangen. En welke opdracht zij gaan kiezen en waarom.
|
Ik doe denk ik 'mijn wereld tussen vier muren'.
|
wat een kutopdrachten zeg! misschien doe ik de icoon ontwerp opdracht, maar ik ben er nog niet uit.
|
Hm, die hebben wij nog niet gehad. Zo te horen niet zulke leuke opdrachten?
|
Ik had toendertijd een 9, dat weet ik wel nog. :).
|
Ik vind ze dit jaar eigenlijk wel leuk! Vorig jaar waren ze helemaal niks. "Mijn wereld binnen 4 muren"lijkt me wel wat. Dat gedicht is trouwens ook leuk, maar iedereen in mijn groep gaat ddaar al voor.
|
IK doe het gedichtje,
ik denk dat het een schilderij word in de stijl van dali |
Ik ga of de 1e of de 2e doen... ik weet t nog niet... best lastig vind ik. We mogen ook foto's maken, dat vind ik wel kick. Tekenen is m'n mindere kant... schilderen en kleuren combineren en andere dingen gaan me beter af.
|
ik denk dat het flarden van een dagdroom wordt voor mij, bij gebrek aan beter...
maar wat ik wil gaan uitbeelden en wat de achterliggende gedachte zal worden etc etc weet ik nog niet |
Ik doe het gedicht. Is erg populair, bij mij in de klas in ieder geval.
|
Flarden van een dagdroom ook.
|
Citaat:
Ik moet het donderdag inleveren en wil waarschijnlijk ook die doen, maar ik weet echt nog niet precies wat ik wil en met welke dingen.. Waarschijnlijk wil ik wel iets met houtskool en krijt of zo? |
Citaat:
|
Ik kon eerst niet kiezen, ik vond nl. flarden van een dagdroom, het affiche en die achtergrond + iconen erg leuk.
Ik heb toch gekozen voor die met die achtergrond & iconen mijn leraar vond dat echt een "miranda-opdracht" sowieso neem ik nu wel een risico omdat ik natuurlijk niet weet of de tweede corrector een beetje weet hoe dat allemaal in zijn werk gaat met computers enzo. maar goed, bij mijn vorige opdracht heb ik gecombineerd, fotografie + photoshop + schilderen. en dat is helemaal goed gekomen, heb toen een hoog cijfer gehaald *trots* |
Citaat:
|
Citaat:
Maar een tip in het algemeen: bij het beoordelen van je tekening kijkt men niet (heel erg) naar je eindwerkstuk. Men kijkt naar wat je allemaal hebt gedaan om tot je eindwerkstuk te komen. Dus heb je veel plaatjes en foto's gezocht of veel ideeën verzonnen om tot je idee te komen? Heb je vervolgens dat idee op verschillende manieren uitgewerkt en daar weer een keuze uit gemaakt? Heb je bij je eindontwerp verschillende perspectieven, kleuren, groottes, etc. uitgeprobeerd? En heb je goede redenen om voor de ene keuze te kiezen en niet voor de andere? Maak dus heel veel schetsen! Mijn eindwerkstuk van vorig jaar heb ik trouwens vorige week opgehaald en hebben we laten inlijsten. De tekeningen (drieluik)hangen nu in de woonkamer :) |
ik zit in 6vwo maar juist de eindopdracht is helemaal naar vrije keuze. Het moeten drie werkstukken zijn waarvan minstens één 2d en één 3d en ze moeten allemaal in het door jou gekozen thema passen. Maar wat dat thema dan is mag je echt helemaal zelf weten :) (ik heb trouwens orpheus en euridice)
|
Citaat:
Maar we zijn al wel op de helft van de uren of zo, dus het gaat echt geweldig :rolleyes: |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 07:12. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.