![]() |
[Notebook] Dell laptop maakt veel herrie.
Nou, heb hier een laptop van Dell. Anderhalf maand oud, helemaal nieuw. Bij het internetten hoor je de laptop nauwelijks en bij zware programma's wel. Dit is normaal. Maar na het installeren van een video-stuurprogramma komt er constant wind uit de achterkant van de laptop en wat een herrie maakt die cpu fan aan de achterkant. Gezien ik me moet concentreren, word ik er helemaal gek van. Weet iemand hoe dit komt?
Specificaties Dell laptop: P4 2.8 GHz 512 Mb Ram 40 GB Hardisk WIndows Home Edition |
omdat dan misschien pas je videokaart optimaal gebruikt word? dus meer warmte maakt, dus de fans harder moeten draaien.
|
misschien zijn je powersaving schema's wel aangepast, of ben je zelf van schema gewisseld. Probeer um weer eens wat zuiniger te zetten.
|
Als je er eentje uit de 8x00 serie hebt dan is er een programmatje te krijgen waarmee je de temperaturen waarbij de fans aangaan kan veranderen. Hij doet het ook op een paar andere series van Dell, maar hij is geschreven voor de 8x00 serie dus.
|
uhu... zit er niet een optie in voor CPU-sleep? als je dan niks doet, gaat-ie gelijk minder stroom gebruiken.
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 13:49. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.