![]() |
[PC] Data Oude PC overzetten op Nieuwe
Sinds kort in het bezit van een Packard Bell iXtreme 3.0.
Vrij snelle nieuwe computer dus. Op de de oude staat nog voor 16 Gig aan Bestanden, vooral MP3. Nu moeten die bestanden op de nieuwe computer komen en ik zie het niet zitte om 21 CD's te branden. Op die ouwe staat Windows NT en is zeer labiel. Kan ik zonder al teveel technische poespas dat op een efficientere manier te doen? |
harde schijf even tijdelijk overschroeven?
tip: update eerst je virusscanner op je nieuwe PC. je weet nooit. |
zoals boven me gezegd is: eerst zorger voor een goede virusscan. Dan je de HD uit je oude computer halen en (tijdelijk) in je nieuwe hangen.
Oja even letten dat je HD van je nieuwe computer op master staat en de HD die je erin prikt op slave. Als ze op dezelfde ide kabel komen. Of even een LAN netwerkje aanleggen en alles over het netwerk overbrengen. |
Wel, als je een beetje handig bent bouw je in even weinig tijd een harde schijf even over naar een andere PC als de tijd waarin je twee netwerkkaarten inbouwt en configureert. Dus gewoon even die HD eruit schroeven en aan de nieuwe hangen, kan gewoon op de kast liggen, hoeft niet helemaal met schroeven vast. ATA-kabeltje erin, aanzetten en overblazen maar.
|
:)
dank u allen voor deze tips. het lijkt inderdaad het beste , echter ik heb inmiddels een andere manier gevonden middels een SD kaartje van 1 Gig. Nu ff in 16 keer alles overzetten... ach ik ben inmiddels toch al op de helft. |
Dan moet je héél veel geduld hebben. SD kaartjes zijn niet de snelste....
|
gewoon die hd uit je ouwe bak als slave in je nieuwe bak erbij hangen
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Mischien gebruik maken van een netwerk kabel ook een optie? :)
|
Citaat:
|
Waarom moeten alle nerds altijd moeilijk doen :P.
Windows heeft niet voor niks een: 'Netwerk wizard'' Maar via hdd naar hdd gaat idd sneller. :) |
Toegegeven, een netwerkje even snel aanleggen gaat met twee XP-bakken wel redelijk makkelijk. Maar dan nog, je moet maar net de beschikking hebben over twee 100 mbit-kaartjes (16 GB kopiëren via een 10 mbit-netwerk zou ik niet proberen), die moet je dan nog inbouwen, dan moet je het configureren e.d. e.d.
Handige buurman vragen? ;) |
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 10:05. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.