![]() |
depri van antibiotica?
had de afgelopen week keelontsteking en daarvoor antibiotica gekregen... ik weet dat ik daar niet zo goed tegen kan maargoed, t moest maar. Heb namelijk al eerder meegemaakt als ik antibiotica kreeg dat ik er depressief van werd (somberheid hield langer dan 2 weken aan). Vaak was ik al wel vaak somber maar t werd er erger door... ben echt futloos, nergens zin in, moe, slaap slecht, eet slecht, moet vaak huilen, voel me schuldig over vanalles en nogwat en ik kan me fucking moeilijk concentreren (net nu ik bijna tentamens heb!).
Kent iemand dit? en heeft iemand misschien tips? |
Gewoon niet om ieder dingetje antibiotica nemen. Antibiotica maakt darmbacterienstuk, niet alleen de slechte maar ook de goede. En om de 1 of andere reden hebben darmen/eetlust ook te maken met hoe je je voelt (vrolijk of niet ) ( Bv. dat je niet eet als je heel verdrietig bent enzo ) dus he tkan goed daarvan komen.
Keelontsteking kun je beter over latengaan door gewoon ongelooflijk veel te drinken en te spoelen met teatree olie. werkt vaak net zo snel. |
Citaat:
|
uhm bedankt voor de 'tip' maar daar is t nu een beetje te laat voor...
daarnaast had mn vriend t ook en hij was toen nog niet verzekerd dus kon geen medicijnen krijgen, hij zat er 2 keer zo lang mee als ik... daar wordt je vrolijk van :s |
Mss kan je het de volgende keer dat je weer antibiotica krijgt tegen de huisarts zeggen dat je het idee hebt dat je er depressief van wordt. Misschien dat hij dan een andere kan voorschrijven ofzo.
|
Citaat:
Maar nu kun je dnek ik niet echt veel meer doen dan het laten uitwerken van de antibiotica en dat kan een maand of 2 duren. voor het helemaal weg is. |
Kun je je niet depri voelen van het feit dat je je enige tijd lamlendig hebt gevoelt?
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 17:48. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.