![]() |
Dan Brown is geweldig
Heey mensen,
Ik heb alle drie de boeken van Dan Brown al gelezen. Drie keer elk boek ondertussen, maar das bijzaak. En de boeken blijven geweldig. Dan Brown schrijft met zoveel kennis en zoveel spanning dat je wel moet blijven lezen... Een echte aanrader voor iedereen die van mystiek houd en van raadsels en detectives. Dan Brown schrijft voor jong en oud. Maar dit is mijn mening wat vinden jullie nu eigenlijk van het boek? |
Ik mis 'goed', 'matig', 'slecht' als keuze.
|
Inderdaad, de poll is een beetje incompleet.
|
Ik vind de boeken errug goed, dus ik mis niets aan de pol... :) (maar eigenlijk zouden goed, matig, slecht er wel tussen moeten, natuurlijk...)
|
Zal de poll zo snel mogelijk nog wat uitbreiden... dan kunnen jullie dat ook nog invullen;)
Groeten, (Quis custodiet ipsos custodes) |
Ik heb de poll aangepast. :)
|
Ha, nu staat mijn keuze er wel bij!
Ik vind zijn boeken (alleen de DaVinci nog niet gelezen) goed geschreven. Alleen niet heel super bijzonder, dus gewoon 'goed'.;) |
Ieke,
Je bent geweldig :D Ik dank u.... ander vraagje... Iemand die ook enorm fan is van dan brown kan mij vast wel helpen. Achter in het juvenalis dilemma staat een code... Ik wordt echt stapelgek ik kom er maar niet uit wat het betekent :s ik wil het weten Greetings, |
Ik ben sowieso slecht in van dat cryptogedoe... :D ik lees er graag over, maar het zelf uitvoeren, nee... Dus ik begin er niet eens aan :)
|
of in ieder geval geef een hint hoe ik erachter kan komen ;)
Greetings, (Quis custodies ipsos custodes) |
Ik heb die code gezien, een kwartier naar gestaard, maar ik had echt geeen idee.:p
|
Ten eerste stel je een meervoudige vraag: "Dan brown en zijn drie gepubliceerde boeken, goed of slecht?"
In andere woorden vraag je dus: 1) Dan Brown, goed of slecht? 2) Het eerste boek, goed of slecht? 3) Het tweede boek, goed of slecht? 4) Het derde boek, goed of slecht? Uiteraard kun je namelijk over ieder van de onderwerpen een ander oordeel hebben. Daarom is je poll slecht. Ten tweede zie ik het doel danwel de noodzaak van je poll niet, vooral omdat er al een topic is over Dan Brown waarin jij best kwijt kunt wat je van hem vindt. Ten derde komt al het goede in drieen. Gegroet! Salut! Au revoir! |
Ik ben het wel met Zut Alors! eens, maar ik heb toch op goed gestemd omdat ik net de Da Vinci Code heb gelezen en dat toch wel een mooi en intrigerend boek vond :)
|
Dan Brown kan soms afschuwelijk, als een waar thrillerauteur, schrijven. Bovendien staat het boek vol met een hoop fantasie. Desalniettemin vond ik De Da Vinci Code een heel leuk en interessant boek.
|
Citaat:
Ik ben namelijk zelf in Rome geweest en ik heb ze zelf gezien :D Greetings, (Quis custodiet ipsos custodes) |
Heb de Da Vinci Code wel gelezen, maar moet de andere 2 (of 3?) nog dus kan nog niet echt een mening over zijn hele 'oeuvre' geven.
Maar tot nu toe was alles nog (y) en die andere boeken lijken in de winkel altijd "koop mij, koop mij!" te roepen dus ik zal wel gauw met mijn volledige mening komen. |
Hm, ik heb Het Juvenalis dilemma (bijna) in een keer uitgelezen. Tof boek, het begin van De Da Vinci code vind ik echter wat minder...
|
Ik kies iets wat niet in de poll staat. Ik ga voor het predikaat 'redelijk'. :)
|
Ik heb 'goed' gestemd. Het zijn inderdaad spannende en bijzondere boeken, maar om nou te zeggen dat het de beste boeken zijn die ik ooit heb gelezen is ook weer overdreven.
|
De boeken zijn zeker wel goed :D Je steekt er gewoon veel van op en de verhalen zijn spannend
|
Citaat:
Kus |
Ok ik heb het gevonden, maar het is erg flauw. Het antwoord is iig in het boek zelf te vinden. Het word niet direct beschreven, maar je moet het boek als hulpmiddel gebruiken. Ik had eigenlijk wel wat betrs verwacht hoor :s jammer!
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 01:19. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.