![]() |
Toeschietelijk?
Is toeschietelijk hetzelfde als toeschichtelijk? Of is dat laatste helemaal niets en gebruik ik woorden die gewoon niet bestaan? Want ik kan toeschichtelijk dus niet in het woordenboek vinden, alleen toeschietelijk, maar dat vind ik zo raar klinken :s
|
Volgens mij bestaat toeschichtelijk niet. :) Lijkt me ook een beetje een rare combinatie van woorden, schichtig en toe... Als je schichtig bent ga je juist niet naar mensen toe lijkt me.
|
Citaat:
|
Datzelfde dacht ik ook altijd bij klaarblijkelijk/blijkbaar. Ik dacht dus altijd dat ik klaarblijkelijk had verzonnen... en toen bleek het echt te bestaan.
Mja, toeschichtelijk bestaat niet. |
Citaat:
|
Citaat:
En het zal ook best een heel normaal woord zijn, maar ik verhaspel soms gewoon dingen:s Ik dacht bijvoorbeeld ook eeuwen dat "vanplaats" een goed woord is, maar het is in plaats van;) |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 02:51. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.