Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Software & Hardware (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=20)
-   -   [Prog] Compilers; VC++ langzamer dan DJGPP? (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1089112)

John Sickbock 30-01-2005 09:27

Microsoft Visual C++ 24 keer langzamer dan DJGPP?
 
Ik heb hier een redelijk gewoon programma (niets grafisch, nauwelijks tekst uitvoer of vreemde procedures gebruikt, vooral integer werk). Als ik het met Microsoft Visual C++ compileer (release, en optimize for speed), is het 24x zo traag als wanneer ik het met DJGPP compileer. Is dit normaal? Is er een manier om het met MS VC++ ook snel te maken?

Tijmen

MightyMarcel 30-01-2005 09:52

waarschijnlijk kloppen jouw compiler instellingen gewoon niet. daarnaast is VC gewoon beter in wat ingewikkelder windows-werk en djgpp eigenlijk een dos-compiler.

Enlightenment 30-01-2005 10:58

Compilers vergelijken is niet zo makkelijk. De code die de compilers produceren is namelijk niet gelijk. Compileersnelheid is misschien niet zo relevant; wel hoe snel de uiteindelijke code wordt. De kwaliteit van de compiler is dus een andere factor dan de snelheid van de compiler.

GVR 30-01-2005 12:02

Citaat:

MightyMarcel schreef op 30-01-2005 @ 09:52 :
waarschijnlijk kloppen jouw compiler instellingen gewoon niet. daarnaast is VC gewoon beter in wat ingewikkelder windows-werk en djgpp eigenlijk een dos-compiler.
djgpp is een naar dos geporte protected mode compiler die voor iedere uitvoer/invoer even tussen real-mode en protected mode moet switchen.

Maja, misschien dat ze dat nu eens veranderd hebben.

Maar VC zou zeker sneller moeten zijn.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 22:55.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.