![]() |
Foto bewerken
Mijn moeder heeft een foto uit de krant van haar opa. Die foto is helemaal vergeelt en niet echt duidelijk meer. En ze wil graag die foto wat duidelijker hebben.
Is hier iemand die kan proberen die foto duidelijker te maken? link naar de foto:http://www.members.lycos.nl/jcgv/sch...cannen0002.jpg bij voorbaat dank |
poeh ik heb niet zo heel veel verstand van PS maar ik werk er wel regelmatig mee. ik denk dat de foto er alleen maar lelijker op wordt.
|
mwha dat ligt er maar net aan wat je er mee wilt doen, als je bedoeling is er iets heel nieuws van te maken (intergreren met andere plaatjes enzo), dan kan het best iets worden.
zoals deze cdcover van nora (en ja die is echt met photoshop gemaakt. maar als je een gewone foto hebt kun je ze idd maar beter laten zoals ze zijn. http://img236.exs.cx/img236/3583/merch4006111hh.th.jpg |
|
|
Op welke kwaliteit heb je hem ingescand, want dat kan ook veel schelen, en is ie voor op de pc, of moet ie ook gedrukt en geprint worden? Scheelt allemaal.
Maar ik ben er al weer een tijdje uit, dus ik ga het niet forceren. |
Citaat:
Citaat:
Maar jon, ostard bedankt. (y) |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 20:32. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.