![]() |
niets is wat het lijkt
hey! ik wil graag jullie mening over een gedicht dat ik ook ga gebruiken voor mijn eindopdracht voor CKV. kritiek is welkom!
NIETS IS WAT HET LIJKT Voor jou wás het een vriendschap Voor jou wás ik een feit Voor mij was jij een slechte, Een slechte werkelijkheid Voor jou wás ik de waarheid Voor mij was het een leugen, Voor mij was het alleen iets, Waar de waarheid slechts op lijkt. En het ‘lijken op’ was niet genoeg, Was niet genoeg voor mij De echte waarheid, een echt feit, Ik wilde gewoon iets meer dan, Iets waar het slechts op lijkt. En ik leefde in een leugen, En in een verbogen feit. Maar ik kan niet ontkennen Dat ik die leugen niet benijd En dat ik hoopte dat die vriendschap Meer was dan een verdraaide Omstreden, werkelijkheid Want tenslotte, is niets wat het lijkt. Is helemaal niets wat het lijkt… (hij moet idd bij DoP, oeps..) |
Nu staat hij op de goede plaats :D
|
De eerste strofe vond ik mooi. Daar is het metrum erg fijn.
Daarna vind ik echter dat dit metrum gaat haperen en dat je in herhaling valt. Je gedicht is dus eigenlijk 5 strofes te lang, naar mijn mening that is. |
wat csn zegt, in je eerste strofe stap je een fijn metrum binnen. wil je daarop verder bouwen, dan kom je bedrogen uit in de tweede strofe. dat is jammer. je gedachten en idee zijn zeker niet slecht, maar ik vind dat je hoe verder je in je gedicht komt, steeds langdradiger wordt. je weet in het begin te boeien, daarna raak je wat meer de draad kwijt. leugen - waarheid, het is allemaal al verhaald.
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 04:21. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.