Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Liefde & Relatie (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=18)
-   -   dilemma.. verliefd op bezette, oudere collega (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1101804)

Deedo Writer 12-02-2005 22:16

dilemma.. verliefd op bezette, oudere collega
 
Hallo..

Ik heb een beetje een gecompliceerd probleem..

Mijn vrouwelijke collega en ik zijn min of meer verliefd op elkaar. We zitten niet op dezelfde afdeling, dus qua werk is het niet echt een probleem. Hoewel ik wel denk dat collega's het doorhebben.
We smsen echt de hele dag door.. en als de kust veilig is, bellen we..

Eerst wou ik er niet aan toegeven want ik had een vriendin, maar dat is inmiddels uit (niet dankzij haar hoor). Mijn collega woont al zeven jaar samen. Haar vriend is speciaal voor haar verhuisd vanuit een ander continent. Ze zegt tegen mij dat ze al een paar jaar twijfelt over hun relatie. En als ik een relatie met haar een kans zou geven, dan zou zij het met haar vriend uitmaken voor mij. Die vriend is de laatste tijd opvallend alert. Ik wil echt niet dat het uitkomt. We hebben nu een paar keer afgesproken en gezoend.. Ik weet dat het slecht is, maar ik ben gewoon verliefd. En ik vind ook niet dat ik vreemdga, ben 'slechts' medeverantwoordelijk, zonder mij had ze niet met mij vreemd kunnen gaan natuurlijk.

Maar nou het probleem. Ik ben een jongen van 22 jaar.. Zij daarentegen is 39. Dat vind ik echt een veel te groot verschil. Dan kan ik wel verliefd zijn, ik ben nog wel realistisch. Ze weet ook hoe ik erover denk. Ze vindt ook dat ik het een kans moet geven. Ik vind haar echt heel erg leuk, maar ik zou het voor mezelf niet goed kunnen praten als ik iets met haar zou beginnen. Zij is verliefder op mij dan ik op haar denk ik, miss. komt dat doordat ik het tegen probeer te houden. Het kán gewoon niet. En ik heb al gezegd dat ik niet tussen hun in wil staan, maar dat sta ik natuurlijk al.

Ik weet nu alleen ff niet meer wat ik moet doen.. zoals het nu is, is het leuk. En als ze jonger was geweest, had ik het echt wel geweten. Maar dat is ze niet. En ze is ook nog eens bezet (wat voor haar dus geen probleem is). Sowieso weet ik niet of ik haar met het oog daarop wel zou vertrouwen.. Heeft iemand wel eens in deze situatie gezeten of iets soortgelijks? En wat zouden jullie doen??

Ik twijfel nml een beetje of ik het niet toch een kans moet geven..

Maurice 12-02-2005 22:31

verliefdheid breekt door alle maatschappelijke wetten heen.

maar face the facts.
- leeftijdsverschil
- collega
- zij een vriend

het is me nogal wat.

paultjuhhhh 12-02-2005 22:43

Is het een MILF? :D

Zo ja, doen!
Tegen de tijd dat zij de pijp uit is krijg jij een mooie erfenis en kun je een jong grietje scoren.

-(L)- 12-02-2005 22:55

Hoelang is dit al aan de gang? Wanneer heb je de eerste keer met haar gezoend? En dat smsen en bellen, sinds wanneer is dat gaande?
't lijkt me niet zo verstandig om voor haar te kiezen, ondanks dat je haar leuk vindt. Kijk inderdaad naar de punten die Maurice noemt. Je komt vast nog wel iemand tegen van je eigen leeftijd, die vrijgezel is.

Nala 12-02-2005 22:55

Afblijven... Bezet is bezet. Ik zou netjes wachten tot het (misschien) uitgaat en tot die tijd afstand houden.
Maar ja, da ben ik...

BrunetJuh 12-02-2005 23:04

ik ben het eens met lady-kebiss, je mag niet in een relatie stoken vind ik. en aangezien jij toch wel twijfelt over de leeftijdsverschillen, zou ik ermee ophouden. zij mag en kan dit gewoon niet omdat ze al een vriend heeft. en als ze al een paar jaar over hem twijfelt, waarom dumpt ze hem dan niet?

stout! 12-02-2005 23:10

Natuurlijk moet je je eigen conclusies trekken, maar waarom zou juist het leeftijdsverschil het grote probleem zijn?

nare man 13-02-2005 00:43

Ik zou het doen. Weet je hoe vet :)

elledc 13-02-2005 08:52

Natuurlijk zullen de jongens hier dit enkel maar beamen :rolleyes:




Zwaar fout van haar. Je beseft toch wel dat dit een relatie wordt die doemt snel te eindigen. Je spreekt over verliefdheid, ik kan me haast niet inbeelden dat een vrouw van 39 echt verliefd is op een jongen van 22. Misschien kan het wel maar het lijkt me wel vreemd.
Als ik jou was zou ik me niet teveel wringen tussen haar en haar partner, hoewel enkel zij de schuldige is. Vreemdgaan is gewoon zwaar fout, en het komt zowieso vroeg of laat uit.
Je kan natuurlijk ook eisen dat ze het eerst eindigt met haar vriend, ik zou me absoluut niet lekker voelen, wetende dat ik met iemand ga die haar/zijn partner bedriegt voor mij (n)

Unexplained 13-02-2005 10:19

Mooi collegae zijn om naar te kijken. Tijdens het aftrekken als je thuis komt en 's avonds in je eentje op de bank zit, mag je best aan haar denken - dat is geen misdaad.

Verder moet je eraf blijven, tenzij je graag flink in de shit wilt komen.

Marcade 13-02-2005 10:29

Citaat:

Unexplained schreef op 13-02-2005 @ 11:19 :
Verder moet je eraf blijven, tenzij je graag flink in de shit wilt komen.
[flauw]Nou nou wel een voorbarige conclusie om te denken dat als 't zo doorgaat ze anale seks gaan hebben[/flauw]

leucomelas 13-02-2005 11:30

haha...


je zegt zelf dat zij meer voor je voelt dan jij voor haar... lijkt me toch al niet zon goed teken. ze heeft al 7 ? jaar een relatie met iemand anders.... ze is je collega, ze is 39... hoe serieus wil je met haar worden?
lijkt mij geen goed plan...

Unexplained 13-02-2005 11:47

Citaat:

Marcade schreef op 13-02-2005 @ 11:29 :
[flauw]Nou nou wel een voorbarige conclusie om te denken dat als 't zo doorgaat ze anale seks gaan hebben[/flauw]
:D Je weet maar nooit tegenwoordig...even het archiefhok in, en het is zo gebeurd

Bloedpropje 13-02-2005 12:45

Citaat:

nare man schreef op 13-02-2005 @ 01:43 :
Ik zou het doen. Weet je hoe vet :)

Warsocket 13-02-2005 13:06

Je zie zelf ze heeft al een vriend
wat is er dan dilemma aan :confused:

gewoon niet
dat het kut is, a la
maar laat haar lekker met der vriendje zijn en zoek zelf iemand anders

Deedo Writer 13-02-2005 14:03

Citaat:

Warsocket schreef op 13-02-2005 @ 14:06 :
Je zie zelf ze heeft al een vriend
wat is er dan dilemma aan :confused:

dan vraag ik me soms ook af ja...

ik vind haar gewoon super leuk.. zij is de eerste vrouw die zo open over haar gevoelens is.. ze geeft me het gevoel dat ze me bemint.. mijn ex was allerminst zo..

het dilemma is denk ik dat zij haar relatie voor mij wil beëindigen. Dat doe je niet zomaar denk ik. En dan twijfel ik weer; ben ik misschien te principieel bezig? Moet ik mijn gevoel niet laten spreken ipv mijn verstand? Overigens maak ik over een maand promotie en kom dan op een andere locatie te zitten. Dus dat we (nog) collega's zijn is niet zo relevant.. hoogstens irritant. :)

Warsocket 13-02-2005 14:06

die leeftijd die boeit geen f*ck

maar dat ze een vriend heeft wel
en geloof me een vrouw van 40 die al 7 jaar een relatie heeft
die laat dat echt niet zo vallen voor een gast van 23

dus het advies blijft, jank het uit en zoek een andere
want erg veel slagingskans zou ik het niet geven

devilious 13-02-2005 14:10

Citaat:

nare man schreef op 13-02-2005 @ 01:43 :
Ik zou het doen. Weet je hoe vet :)
dikke aap:D:p

stralende ster! 13-02-2005 14:34

Het is inderdaad fout! Leeftijd speelt geen rol, maar dat wil niet zeggen dat de relatie een kans heeft om te slagen.. Straks heeft ze het uit om een relatie te beginnen met jou en als het dan niet werkt ben jij de gebeten hond.. Maar ik denk dat je dit de volgende keer beter vooraf kan bedenken.. Ik weet dat het moeilijk is om niet toe te geven aan je gevoelens, ik bedoel jij bent eigenlijk niet echt degene die verkeerd zit aangezien zij een vriend heeft en jij niet.. Ik heb ook es in zo'n situatie gezeten, dat ik een paar keer heb gezoend met een jongen die een vriendin had, maar je kan degene dan niet echt meer onder ogen komen, tenminste ik kon die vriendin niet echt aankijken enzo.. Maar ja goed.. In ieder geval wens ik je veel succes.. Het blijft je eigen keus.. Volg je gevoel.. Ik kan niet zeggen van doe het wel of doe het niet, maar weeg de voor-, en nadelen met elkaar af en kijk waar het op uit draait, maar als zij meer gevoelens heeft voor jou dan jij voor haar, begin er dan niet aan, want dat betekend dan al niet veel goeds.. En kap er dan ook helemaal mee, dan moet je haar ook echt vergeten, niet meer smsen, niet meer bellen en laat zij zich met haar vriend bemoeien... :s

Succes!

Landslide 13-02-2005 15:31

Citaat:

nare man schreef op 13-02-2005 @ 01:43 :
Ik zou het doen. Weet je hoe vet :)

Nelongumfaciam 13-02-2005 15:42

Verdring NOOIT gevoelens!

Deedo Writer 13-02-2005 15:51

Citaat:

Nelongumfaciam schreef op 13-02-2005 @ 16:42 :
Verdring NOOIT gevoelens!
dus jij zou wel iets beginnen met een 17jaar oudere vrouw die bezet is... (tis alsof ik haar hoor praten ;))

Bloedpropje 13-02-2005 16:15

Citaat:

Deedo Writer schreef op 13-02-2005 @ 16:51 :
dus jij zou wel iets beginnen met een 17jaar oudere vrouw die bezet is... (tis alsof ik haar hoor praten ;))
Wat heb je te verliezen? Op dit moment zijn jullie allebei verliefd, als het niet goed gaat merk je dat vanzelf wel, zoals bij elke relatie.

Maurice 13-02-2005 16:25

Citaat:

Nelongumfaciam schreef op 13-02-2005 @ 16:42 :
Verdring NOOIT gevoelens!
nee altijd je gevoel volgen is lekker slim.

elledc 13-02-2005 19:41

wat zijn hier apen tussen zeg

mayana 13-02-2005 21:02

door dat zei bezet is is ze ookw el weer gewilt je wilt namelijk iets wat je niet krijgen kan of heb ik het mis

naar de leeftijd moet je niet kijken
het kan daardoor alleen maar spannender worden

mijn tip is goed na denken over wil je haar of niet
zojah dan weet je wat je te doen staad
wie niet durf wie niet wint

Deedo Writer 13-02-2005 22:46

Kijk, als ze tien jaar jonger was geweest, had ik er niet eens over hoeven te twijfelen. Dan had ik het echt wel geweten! :d Maar dat is dus niet zo.. Helaas.

Ik zit echt met die leeftijd. Niet eens met haar vriend. Ik weet namelijk wel zeker dat als ik zou zeggen dat ik echt iets met haar wil, ze het uitmaakt met haar vriend. Dat is geen naïeviteit. Alleen al hoe ze over hem praat... niet echt dat je denkt: dit gaat nog lang duren.
Maar wat betreft die leeftijd dus.. Sowieso is er daardoor een gat in levenservaring tussen ons (sommige mensen zullen dit ontkennen, maar het is gewoon een feit dat zij 17 jaar langer op deze wereld rond doolt dan ik).
En vooral ook; hoe ga ik dit verantwoorden tegenover mijn omgeving?? Ja tuurlijk, ìk moet met haar leven, niet die omgeving. Maar ik wil het mijn ouders ook niet aandoen dat ze met zo'n schoondochter zitten. En wat moeten mijn vrienden wel niet denken.. Ja, i know, het is mijn leven.. maar het 'hoort' gewoon niet. Terwijl ik haar echt heel, heeel, hééél leuk vind. Zo tegenstrijdig is het allemaal. En dan zegt zij dat ze het allerliefste zou willen dat ik 'ons' een kans geef.. en dan weet ik het helemaal niet meer :(

Warsocket 13-02-2005 22:50

Citaat:

Deedo Writer schreef op 13-02-2005 @ 23:46 :
Kijk, als ze tien jaar jonger was geweest, had ik er niet eens over hoeven te twijfelen. Dan had ik het echt wel geweten! :d Maar dat is dus niet zo.. Helaas.

Ik zit echt met die leeftijd. Niet eens met haar vriend.

Als dat zo is zou ik als ik jouw was echt mijn prioriteiten gaan verleggen

Bloedpropje 13-02-2005 22:56

Citaat:

Warsocket schreef op 13-02-2005 @ 23:50 :
Als dat zo is zou ik als ik jouw was echt mijn prioriteiten gaan verleggen
Als ze het zo uit zou maken met die vriend, waarom zou hij zich daar dan drukker over moeten maken?

Warsocket 13-02-2005 22:57

Citaat:

Bloedpropje schreef op 13-02-2005 @ 23:56 :
Als ze het zo uit zou maken met die vriend, waarom zou hij zich daar dan drukker over moeten maken?
Als
maar dat zie ik zo niet gebeuren

en als ie gewoon die relatie gaat zitten zieken om haar te veroveren
dan vind ik hem gruwelijk fout bezig

Deedo Writer 13-02-2005 23:04

Citaat:

Warsocket schreef op 13-02-2005 @ 23:57 :
Als
maar dat zie ik zo niet gebeuren

en als ie gewoon die relatie gaat zitten zieken om haar te veroveren
dan vind ik hem gruwelijk fout bezig

zieken? veroveren?! ik weet niet waar je het over hebt hoor.. ik heb toevallig gevoelens voor haar, het heeft niks te maken met kijken of ik haar los kan weken van dr vriendje...

ik zeg juist telkens tegen haar dat we er misschien beter mee kunnen stoppen, dat ik niet wil dat ze haar relatie op het spel zet (wat ze dus al doet) en dat ik niet wil dat ze hier spijt van krijgt.
Maar stoppen is voor haar geen optie en volgens haar moet ik me om haar (relatie) geen zorgen maken, want ze is nog nooit zo gelukkig geweest als nu, zegt ze.

Ik ben verliefd op haar, maar ik twijfel over het leeftijdsverschil. Ik twijfel niet over haar vriend nee, want dat is mijn zaak niet. Ik keur het af dat zij hem bedriegt, maar dat is haar zaak.

Warsocket 13-02-2005 23:27

Citaat:

Deedo Writer schreef op 14-02-2005 @ 00:04 :
zieken? veroveren?! ik weet niet waar je het over hebt hoor.. ik heb toevallig gevoelens voor haar, het heeft niks te maken met kijken of ik haar los kan weken van dr vriendje...

ik zeg juist telkens tegen haar dat we er misschien beter mee kunnen stoppen, dat ik niet wil dat ze haar relatie op het spel zet (wat ze dus al doet) en dat ik niet wil dat ze hier spijt van krijgt.
Maar stoppen is voor haar geen optie en volgens haar moet ik me om haar (relatie) geen zorgen maken, want ze is nog nooit zo gelukkig geweest als nu, zegt ze.

Ik ben verliefd op haar, maar ik twijfel over het leeftijdsverschil. Ik twijfel niet over haar vriend nee, want dat is mijn zaak niet. Ik keur het af dat zij hem bedriegt, maar dat is haar zaak.

Ik replyde op bloedpropje
op wat hij zei

Deedo Writer 14-02-2005 11:06

Citaat:

Warsocket schreef op 14-02-2005 @ 00:27 :
Ik replyde op bloedpropje
op wat hij zei

oke sorry :p :o

esprit-chick 14-02-2005 12:49

je zeg zelf al dat het je alleen maar om t leeftijdsverschil gaat, maar kom op now, ben jij met je 23 jaren niet een beetje volwassen, lijkt me tog wel?!
in je post praat j eover haar alsof ze je oma zou kunnen zijn, maar zo oud is t ook weer niet

mijn advies over de leeftijdskwestie is, kijk hoe jullioe in het leven staan, wat jullie ercvan verwachten.

in kan me goed voorstellen dat jij je toekomst ziet als, ' eind twintig mss 30 een kindje en huisje boompje beestje, zeg maar' maar bedenk wel dat dat er voor haar niet in zit, zij is dan al in de 40....

ik bedoel niet dat je nu ineens van dat soort hele definitieve keuzes moet maken maar sta er wel bij stil...............

Somebody Special 14-02-2005 13:07

Je spreek jezelf wel tegen hoor.

Je vind haar te oud en wil daarom geen relatie met haar, waar zie jij het dilemma dan?

Zij is trouwens degene die fout bezig is, rotzooien terwijl ze een relatie heeft, wat dan ook wel weer wat over de relatie zegt want als die goed zou zijn zou je waarschijnlijk geen gevoelens voor jou krijgen en zéker niet met je rotzooien.

Zoek voor jezelf uit wat je nu precies wel of niet wil en bespreek met haar.

Dat een groot leeftijdsverschil geen kans van slagen heeft ben ik niet me je/anderen eens.
Ik ben al bijna 3 jaar samen(wonend) met mijn 28 jaar oudere vriend dus daar is die 17 jaar van jou niets bij ;)

-(L)- 14-02-2005 13:33

Citaat:

mayana schreef op 13-02-2005 @ 22:02 :
door dat zei bezet is is ze ookw el weer gewilt je wilt namelijk iets wat je niet krijgen kan of heb ik het mis

naar de leeftijd moet je niet kijken
het kan daardoor alleen maar spannender worden

mijn tip is goed na denken over wil je haar of niet
zojah dan weet je wat je te doen staad
wie niet durf wie niet wint

Gelukkig wordt de Nederlandse taal goed beheerst :rolleyes:

elledc 14-02-2005 14:38

Citaat:

Happyyy schreef op 14-02-2005 @ 14:33 :
Gelukkig wordt de Nederlandse taal goed beheersd :rolleyes:
door jou wordt ze anders ook wel goed beheersT ;)

-(L)- 14-02-2005 14:41

Citaat:

utopia5 schreef op 14-02-2005 @ 15:38 :
door jou wordt ze anders ook wel goed beheersT ;)
Ja klopt, foutje. Maarja, 't zijn iig geen 6 fouten in 1 zin :p

elledc 14-02-2005 14:43

Citaat:

Somebody Special schreef op 14-02-2005 @ 14:07 :


Dat een groot leeftijdsverschil geen kans van slagen heeft ben ik niet me je/anderen eens.
Ik ben al bijna 3 jaar samen(wonend) met mijn 28 jaar oudere vriend dus daar is die 17 jaar van jou niets bij ;)

Dus is hij 48?
Wow... :|

Een vriend van mijn zus is 25 en zijn vriendin is er 40, ze zijn niet getrouwd maar hebben wel een kind samen. Ze zien er gelukkig uit samen, hoewel ze niet samen passen (vind ik). Maar om dus maar een voorbeeld te geven dat het kàn, een oudere vrouw met een twintiger.
TS, je bekommrt je dus enkel nog om het leeftijdsverschil maar als je gelooft dat je je leven verder met der wilt, dan zou ik het zeker wagen (y)
Vergeet haar dan niet duidelijk te maken dat ze het eerst uitmaakt met haar huidige partner natuurlijk.

Somebody Special 14-02-2005 15:07

Citaat:

utopia5 schreef op 14-02-2005 @ 15:43 :
Dus is hij 48?
Wow... :|

Ja :)

-(L)- 14-02-2005 15:46

Citaat:

Somebody Special schreef op 14-02-2005 @ 16:07 :
Ja :)
Dan heb ik er wel bewondering voor dat dat werkt (y) . Wat zeggen je ouders er dan van?

Gammaray 14-02-2005 15:55

Ik weet dat het moelijk is maar daar bestaat maar één woord voor VERGETEN.
Ga je er wel mee door dan haal je er enorm veel preblemen mee op je hals.
Laat haar het eerst met haar vriend/man bespreken en oplossen.
En gaat dat niet dan kun je er als nog op in gaan
Zorg niet dat ze uit elkaar gaan door jouw want dan voel je je enorm schuldig en zij ook.
Tot die tijd er niet mee bemoeien.
En niet verder met haar omgaan.
althans zo min mogelijk.
En leg het haar ook zo uit en dan zie je vanzelf hoe het loopt.

succes verder (y)

Zwarte Reiger 14-02-2005 16:01

Niet doen, zij gaat voor een long-term relationship terwijl ik betwijfel dat jij dat doet.

Somebody Special 14-02-2005 19:01

Citaat:

Happyyy schreef op 14-02-2005 @ 16:46 :
Dan heb ik er wel bewondering voor dat dat werkt (y) . Wat zeggen je ouders er dan van?
Je hebt PM, iedereen die vragen of opmerkingen heeft (zowel positief als negatief), graag via PM i.v.m. het offtopic gaan

phenyl 14-02-2005 19:39

get over it.

bracelance 17-02-2005 13:04

Citaat:

phenyl schreef op 14-02-2005 @ 20:39 :
get over it.

Myztic 18-02-2005 17:01

Ik dacht dat 26 al oud was voor een vrouw om mee te zoenen :o

Mja zoiets moet je zelf aanvoelen :o


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 00:27.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.