![]() |
Muurschildering?
Ik heb een vraagje aan jullie. Ik wil graag een muurschildering maken op m'n kamer, tegen witgeverfd behang. Mijn vraag: wat voor verf kan ik het beste gebruiken en hoe ga ik te werk?
Ik ben geoefend in natekenen (zal hier wel een zonde zijn), dus ook van een ieniemienie plaatje naar levensgroot. Oja, heeft er iemand toevallig nog een mooie afbeelding in bezit? Ik hou van heel veel, ook van cartoons:) |
tegen behang? moet je oppassen dat het niet te glad is dat het niet blijft zittne zeg maar.. maar k ewet niet welke je moet hebebn sorry..
succes iig! (y) |
ik heb zelf een aantal muurschilderingen gemaakt met latex en acryl, en dat werkte prima.
Een paar schilderingen heb ik eerst met houtskool opgezet, en daarna eerst de zwarte lijnen/vlakken geverfd, en toen de rest 'ingekleurd'. Ik heb ook een enorme Gandhi op m'n muur getekend, die heb ik eerst op 16 A4-tjes geprint, aan elkaar geplakt, carbonpapier aan de achterkant gedaan, en toen overgetrokken op m'n muur, en dat ging perfect. Daarna met zwarte acryl overgeschilderd. |
Heb ook met acryl gewerkt idd, let wel, 't dekt niet zo geweldig, dus je moet vaak over dingen heen keer op keer, en 't droogt ook al niet te snel, so it's a slow process..
|
Bedankt voor de tips! Heeft iemand misschien nog een afbeelding waar hij/zij zelf helemaal fan van is?
|
http://www.erowid.org/culture/art/ar...tiestbeast.jpg
zoiets oja, het is beautiest beast van punkadelik. Gevonden op erowid. |
| Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 19:01. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.