![]() |
vakantiewerk Icare
Hoiii
Iemand ervaring met vakantiewerk doen bij de Icare? Ik heb gehoord dat het goed verdient, maar het werk (schoonmaken) is natuurlijk minder plezant in de zomer :| Vertel maar jongens en meisjes! |
ik werk bij de thuiszorg en maak dus bij mensen thuis schoon. Voordeel is dat ik 2 keer per dag ergens anders kom en dat ik meestal tot max. half 3 moet werken. Dat is wel leker. Daarbij is mijn salaris 8 euro 20 per uur. Ook wel lekker :)
|
Ik heb het gedaan, het is relaxt werk, het verdient heel goed en meestal ben je wel wat eerder klaar...
|
Citaat:
weet jij dan misschien ook wat je loon is als onervaren 18-jarige bij de thuiszorg? |
Ik zou vandaag beginnen, MAAR:
Citaat:
|
Ze hebben me echt drie keer gebeld om mn sofinummer, adres, telefoonnummer en weet ik veel. En ik kan ook pas volgende week beginnen met werken (N).
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Ik heb alweer 87 uur gewerkt in 4 weken. :)
|
Citaat:
|
Icare zuigt, ik had me ook al opgegeven in februari en kreeg toen een brief dat ik begin mei naar Assen toe moest komen voor een informatiebijeenkomst. Daar ben ik heengegaan en heb meteen alle relevante gegevens daar ingeleverd.
De roosters zouden eind mei bekend zijn, dat was ook wel nodig omdat ik ook nog iets moest regelen met mijn normale bijbaantje. Natuurlijk kreeg ik begin juni toen die brief dat ik thuiszorgperfect moest bellen en daar moest ik nog een keer dezelfde gegevens doorgeven die ze al hadden! De prutsers. Dus heb ik aangegeven dat ik vanaf vorige week kon werken. De roosters zouden toen zo spoedig mogelijk klaar zijn. Niet dus.... Ik had vorige week maandag nog steeds geen bericht en toen had ik dus maar geregeld dat ik de hele vakantie bij mijn normale bijbaantje zou werken, helaas wel voor bijna de helft van het loon dat ik bij Icare zou verdienen. Durven die mensen mij vrijdag nog eens op te bellen dat ze bezig zijn met het rooster en dat ik het nogal druk zou gaan krijgen en of ik het erg vond dat ik maar 2 middagen vrij zou krijgen! Aaargh, als ze nu wat eerder zouden zijn geweest, dan kon ik vet veel werken, maar nu moest ik het afzeggen. :( Stomme Icare. |
Citaat:
|
Die verhalen over icare klinken niet goed, maar ik werk zelf bij de thuiszorg en het bevalt mij erg goed :) Ten eerste goede verdiensten: voor mij 6 euro per uur en je krijgt nog vakantietoeslag, fietstoeslag e.d. waardoor ik ongeveer 6,55 euro krijg. Bij sommige mensen zit je uren aan de thee te kletsen (je meot dus wel sociaal angelegd zijn). Nadeel: in de zomer is het erg druk en een organisatorische chaos, dus je rooster verandert continu.
|
ik werk ook bij de thuiszorg (thuiszorg perfect)
Vandaag mijn loon binnengekregen, 15 uur gewerkt, 140 euro verdient. En daar komt de fietsvergoeding nog bij. Ik zit ook meestal met de mensen te praten. Bij sommigen gewoon een uur of soms nog langer. En sommige mensen bij wie je de laatste keer geweest bent, die vragen gewoon of je nog een keertje langs wil komen. :) Erg leuk. Het bevalt mij ook erg goed/ (y) |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Citaat:
|
Ik kan ongelofelijk saai en totaal niet uitdagend werk anders na een dag al ongelofelijk zwaar vinden. Ik kan daar zo ongelofelijk ongelukkig van worden. Dus kan me voorstellen dat haar dit niet beviel, 3 weken lang. Ik moet er ook niet aan denken, in principe doe je schoonmaakwerk nml niet meer dan 30 uur per week. Volgens CAO van mijn werkgever iig. En daarbij zijn er ook nog eens weinig die dat 30 uur doen. Ik deed het 25 uur per week en vond dat op t eind (na 3 maanden) al bijna niet meer uit te houden.
|
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 14:05. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.