![]() |
Media geweld moet aan banden worden gelegd?
Media geweld moet aan banden worden gelegd?
Ik heb hier binnenkort mijn panneldiscussie over, ik ben benieuwd naar jullie mening! Laat wat van je horen Zou het op prijs stellen Groetjes Maut! |
wat is "media geweld"?
|
Gewelddadige films, computerspelletjes, tijdschriften noem maar op..
|
En waarom zouden die aan banden moeten worden gelegd?
|
Ik laat wat van me horen!
Media geweld moet niet aan banden worden gelegd, wie er geen behoefte aan heeft is vrij om er geen gebruik van te maken. |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Ik denk dat je een ander onderwerp moet nemen voor je eigen bestwil.
|
Citaat:
|
Citaat:
http://www.vosorthopedie.be/images/image014.jpg |
Citaat:
|
Pak nou gewoon de echte oorzaken van geweld aan, in plaats van a la Amerikanen alles aan te pakken behalve de echte oorzaken.
|
Het is belachelijk om censuur in te voeren. Als geweld op televisie al zou leiden tot aggressieviteit, moeten ouders eerst op hun verantwoordelijkheid worden aangesproken.
|
Citaat:
|
Ze moeten juist die walgelijke politiek correcte programma's van de buis halen.
Daar word ík nou aggressief van. |
D'r is maar één ding waarvan ik aggressief wordt: mensen, die met hun moralistische vingertje naar de media wijzen, omdat die volgens hen aggressie veroorzaken - en dus de root of all evil zouden zijn.
|
Ik ben het helemaal met je eens hor alluman, waanzin dat de media de schuld krijgt. Naar mijn mening is het aan de ouders..zoals iemand ook al zei. De verantwoordelijk van met name jonge kinderen en bescherming tegen geweld ligt in de handen van de ouders...Er wordt namelijk al best veel aan gedaan om kinderen niet open te stellen aan geweld, zoals later op de avond pas films uitzenden, in de bioscoop naar legtimatie vragen etc. Maar vergeten we niet het aller belangrijkste?
ER ZIT EEN AAN EN UIT KNOP OP DE TELEVISIE! Blij vooral reageren, dankje wel voor de reacties alvast! En nee ik zou niet willen kiezen voor een ander onderwerp, dit is juist actueel, het is een probleem waarom er dan niet over praten? |
Oh en dan nog iets...
Een kind boven de nou wat zal ik zeggen 15? laten we uitgaan van de advies leeftijd 16 moet toch weten wat het verschil is tussen fictie en realiteit? media geweld moet niet aan banden worden gelegd..want zou dat dan ook inhouden dat we zometeen niet meer beelden uit Irak mogen laten zien? Realiteit mensen...sometimes it hurts maar is dat juist niet wat het belangrijkste is om te beseffen? |
Media geweld aan banden leggen zou alleen geschikt zijn voor kleine kinderen. Pubers zijn "wat" ontwikkelder en kunnen inderdaad wel een verschil zien. Maar mediageweld aan banden leggen veroorzaakt naar mijn mening verveling en van verveling krijg je weer geweldadige taferelen. :)
|
Citaat:
|
Het 6 uur nieuws wekt in mijn ogen meer geweld op dan een actiefilm. Als het nieuws een onderwerp heeft als 'Stoeptegel word van viaduct gegooid. Vrouw overleden', zullen er vast een paar idioten tussen zitten die denken van 'hey laten wij dat ook eens proberen'.
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 10:18. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.