![]() |
Hoe mooi moet het bij jou zijn?
Ben jij alleen met je uiterlijk lifestylish bezig, of is ook je kamer lifestyle verantwoord, heb je een bijpassende ipod, een matchende dvdspeler enzo, en leuke kitchen dingen, of is het een rommeltjee.
Bij mij is het een rommeltje, ik ben te lui voor alles, ik wil en bedenk het allemaal wel maar het gebeurt nooit. Ik heb geen matchende thee/koffiebekers, geen leuke muren en zelfs mijn computerachtergrond is boring :( :mad: |
matchen is voor dildos
alleen al mijn stereo installatie shit is zwart dat is het enige |
Citaat:
|
Citaat:
hoerentietenkaas |
Citaat:
wat is je fucking punt? |
Onder de hoop zooi op mijn kamer heb ik best leuke spullen enzo.
Ik geil wel op mooie oordopjes, iPods en shit, maar heb er nooit geld voor. Qua mobiel intereseerd 't me geen reet want ik heb een Nokia 3330. En ik heb een koopverslaving als 't gaat om sieraden. |
Citaat:
You want the job ? You want the job ?! YOU GOT THE JOB! YOU GOT THE JOB MAN, YOU GOT THE JOB! Hehe. |
Mijn kamer is eigenlijk veel blauw en wit, ik draag vaak wel kleren dat redelijk matcht maar niet alles. Vaak is het juist wel leuk 1 ding te hebben wat niet matcht dat springt er dan uit en dat zet meteen ook iets neer vind ik.
|
Citaat:
|
in mijn kamer zit veel donkerblauw maar dat is per ongeluk
niets is erger dan in de ikea rondhangen dus dan maar geen matchende spullen |
Citaat:
|
Citaat:
|
Eerst zien dan geloven:D
|
pan am en lepra, dating, oeeeh. <3
|
Pan Am and Lepra sitting in a tree... :eek:
:nono: |
ik ben goed in niet matchen
oh mijn kunstkoffer en kamer matchen telt dat ook |
Ik heb een tyfushekel aan bomen en vooral aan sneeuw
dat je het ff weet |
Citaat:
|
stiekem wel als ze zich maar relaxed gedragen
|
heeft 'n boom je ooit 'n grote mond gegeven? dacht ik ook.
|
zelden
tot nooit |
paarse muren witte ipod :eek:
|
dom topic trouwens
|
bij mij matched t niet
|
Citaat:
|
Alsof mij dat ene hol uitmaakt.
|
Citaat:
|
op mijn nieuwe kamer heb ik wel redelijk nagedacht over mathende kleurtjes enzo, maar dat is vooral omdat ik nu de tijd heb om alles uit te zoeken (kamer is uitgesteld helassch)
|
Citaat:
|
ik match amper, alleen als het vreselijk niet matcht bij kleren zoek ik wel wat anders uit. op m'n kamer boeit het me helemaal niks, 1 kleur kamer is saai, en stom om erop te letten
|
Mijn kamer ziet er niet echt uit zoals ik, want ik heb meestal veel zwart en mijn kamer is zachtgroen en ik heb een bloemetjesdekbed want stiekem kick ik heel hard op truttige bloemetjesprints. :( En ik heb een halve speelgoedcatalogus aan mn muur geplakt zitten en japanners en flyers.
En mijn mobiel is kanarie-geel. :( |
Citaat:
:) |
hihi mn kamer is eigenlijk alto to the bone met veeel posters, veeeel troep, bassgitaren en instrumenten en versterkers overal en kaarten enz. ook heb ik vleermuizen (neppe) op mn plafond, en een (nep) luipaard kleed aan mn muur.
ik heb wel lichtgele muren met parket, en al mn meubelen zijn van hout :) dat matched. Mn stereo en compu matchen met elkaar, grijs enz. mn kleren match ik meestal, behlave als het zooo een kutweer is dat ik geen ideeee heb wat ik moet aantrekken |
Het zal me een rotzorg wezen of het matcht.
|
Kleren moeten samen matchen. en m'n kamer hou ik het ook wel op een para kleuren. maar ik ben behoorlijk rommelig.
|
hoeft niet persé, bijv groene tas groene schoenen, groene riem (n)
|
mijn kamer is nu een rommeltje, maar over 2 weken ga k op kamers, en dan probeer ik er wel iets leuks van te maken
|
mn kamer heeft van alles wat, maar rood overheerst toch wel. qua kleding draag ik ook bijna alleen maar rood en zwart. ipod en mobiel enz. interesseren me niet zoveel.
|
Hm. Ik draag meestal allemaal dingen door en bij elkaar, zolang het maar niet vloekt vind ik het wel oke. (y)
Mn kamer tja. Eigenlijk ook een bij mekaar geraapt zooitje geworden. (y) |
oja en m'n kamer is groen met wat gele dingetjes
en het is netjes en opgeruimd past wel bij m'n lifestyle |
Citaat:
|
Soms heb ik wel van die momenten dat ik vind dat iets moet matchen... ook op het moment dat ik deze avatar maakte, hij moest matchen met de kleuren van het forum.
|
Citaat:
|
Citaat:
|
hoe rommeliger hoe beter
|
Citaat:
iemand intresse :p nee zo matchend ben ik nou ook weer niet, ik vind alles leuk en wil alles, met het gevolg dat het meestal toch een grote chaotische zooi zal gaan worden |
qua meubels past het allemaal wel redelijk bij elkaar. maar het is nu echt een verzameling van allemaal troep dingen op de muur geplakt enzo.
maar wel gezellig :) |
Mijn kamer matcht wel. Rood/cyclaamroze/goud en oosterse dingen. Dus zowat alles is in die kleur/stijl.
|
Citaat:
|
ik probeer altijd erover na te denken, maar het slaagt nooit :| ofzo
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 21:15. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.