![]() |
vriendin pikt jongen in?
Ik vind een jongen X al heel lang leuk en toen ik dat aan mijn vriendengroepje vertelde vonden ze dat raar want hij is totaal niet knap, maar ik val niet op uiterlijk, echt niet, het leek erop dat ze hem een enorme sukkel vonden. Juist toen ik besloten had (een maand later) om hem verkering te vragen omdat ik de indruk had dat hij me ook leuk vond/vindt, hebben we op school een uitvoering. Ik was ziek dus ik kon er niet heen, en me beste vriendin heeft toen met hem gedansd en nu hebben ze verkering. Ik voel me hier klote bij omdat ik dacht ook een kans te maken en ik hoor toch gewoon blij te zijn voor mijn vriendin omdat ze eerst nogal in de put zat en hierdoor helemaal opleeft? Ben ik nu jaloers ofzo?
|
Ja, je bent jaloers.
Is dat erg? Nee. Verder: Kut voor je. :) |
wist ze dat jij hem leuk vond? want dan is het gewoon een regelrechte bitch! ik zou me ook kut voelen als mij dit overkwam..
|
Ze zéi dat ze het niet meer wist, lijkt me vreemd omdat ze het toen zo raar vond.
|
stom van die vriendin
maar troost je als die jongen ook zomaar met je vriendin neemt zal ie jou wel niet al te leuk hebben gevonden als dat wel zo was klote maar dan is ie nog stommer een vriendin zou dat bij mij niet moeten flikken trouwens |
Heerlijk, alleen maar gedanst:D
Ik moest direct aan de problemenrubriek van tina denken |
Ja je bent jaloers..hoe oud ben je, 13? Dat je voor de eerste keer jaloers bent. Wat een ervaring he:p sorry ik zal niet zo lullig doen-,-
En een jochie verkering vragen als je nieteens weet of hij je wel leuk vindt is natuurlijk ook gaar. :D |
Dat ze jaloers is of niet lijke me in dit geval een beetje irrelevant
haar vriendin heef thaar gewoon een naaistreek geleverd Ik bedoel een maat van mij heeft in een zatte bui ok wel eens mijn ex gezoend etc en lullige situaties maar als ie zoiets zou flikken zou die echt ruzie hebben |
Citaat:
|
Niet zo aardig van je vriendin nee... zeker niet als ze heus wel wist dat jij hem leuk vond. Jaloers zijn is in dit geval niet zo gek :)
|
Citaat:
|
hmm k vind het wel een beetje triest van je vriendin dat zij hem nu heeft..ze wist tog dat jij hem leuk vond?
zowiets doe je als vriende gwn niet! |
Hoe oud ben je? :)
|
Natuurlijk word je daar jaloers van. Maar goed, als hij haar niet leuk vond, hadden ze nu geen verkering gehad. Als hij jou leuk had gevonden, had hij zelf wel verkering aan jou gevraagd.
Ze heeft hem niet ingepikt. Als je verliefd bent op iemand ben je niet in te pikken, namelijk. Het is geen kwestie van wie het eerste komt, die het eerste maalt. |
you'll get over it :)
|
Citaat:
|
beetje hypocriet typje die vriendin van jouw. gewoon denken: er zijn zat leuke jongens op de wereld en hij weet niet wat hij mist! (y)
|
In mijn geval zou hier een bitchfight van komen... Maar ja, ik schijn hoge eisen te stellen aan mijn vrienden.
De trut :evil: |
oehh ik ken dat soort meisjes... :nono:
je vriendin is een achterbaks kreng en die jongen was het blijkbaar ook niet waard. |
wat een muts is die vriendin
|
Ik heb eigenlijk nog nooit zoveel mensen nee horen zeggen als ze verkering vroegen.. Het is mij 5x gebeurt en ik heb alle keren "ja" gezegd.. maar misschien dat de lelijkerds die geen kans maken het nooit vragen..
|
als ik die verhalen hier zo lees, dan neemt iedereen met X. Dus zo moeilijk moet het niet zijn om eroverheen te komen
|
Pubers ook, heerlijk
|
Citaat:
|
Up :(
Nouja ze heeft uiteindelijk twee weken met die jongen X gehad, ze vond hem na een paar dagen al niet leuk meer en nu vindt ze X een sukkel. Maar nu lijkt het weer opnieuw te beginnen, maar dan met Y. Ik weet echt niet meer wat ik moet geloven, probeert ze me te beschermen ofzo? Ik snap het niet meer: Ik vind al een tijdje Y leuk, hij heeft dezelfde interesses en hij heeft me al twee keer gevraagd of ik meeging naar een concert, maar ik kon niet mee door chronische ziekte. Ik heb aan diezelfde vriendin waar ik het dus al eerder over had een paar weken geleden gezegd dat ik Y leuk vind, ze reageerde er ongeveer niet op. Toen ik het met haar over bepaalde muziek had, zei ik dat Y die muziek heel leuk vindt, mn vriendin zat die muziek heel erg af te kraken en ze vroeg zich af of er iemand behalve ik die muziek leuk vindt. Toen vroeg ze zijn e-mailadres en die heb ik gegeven. Nu zei ik gisteren dat ik Y nog leuker vindt, en toen zei ze dat ze al de hele dag afwezig was omdat ze Y ook leuk vindt. ZE DOET HET ALWEER. Nu gaat zíj verdomme meer naar dat concert waarvan ze de muziek niet leuk vindt, en ik vind het niet leuk meer. Ok, het kan zo zijn dat ze X leuk vond, das toeval, maar nu Y ook nog? En ze zei dat ze helemaal niet wist dat ik Y leuk vind, das nog het ergste, terwijl ik het haar écht gezegd heb. :( |
Citaat:
Voor de rest: dump die vriendin..Het lijk mij maar een schijnheilige trut |
Dat noem je toch geen vriendin meer. Laat haar gewoon weten dat je dat een klotestreek vind en dat je geen vriendinnen met haar wilt zijn.
Jouw beste vriendin pikt jouw vriendjes in en maakt je ongelukkig. Beste vriendinnen horen voor elkaar door het vuur te gaan. En daar merk ik bij jullie niks van. |
Ik zou ten eerste tegen Y zeggen dat die vriendin van jou een enorme bitch is en waarschijnlijk niets voor hem voelt. Zie het maar als een waarschuwing voor hem.
Ten tweede die vriendin idd dumpen. Wat heb je aan zo'n vriendin. Hoe oud je ook bent, je blijft gewoon van je vriendins vriendjes af. Volgende keer als je Z leuk vindt gewoon niets over zeggen tegen die vriendin. |
Ik ken het gevoel. Het is mij ook overkomen, en dan ook nog heel schijnheilig en achter mijn rug om. De trut! Ik ontloop haar nu maar een tijdje zoveel mogelijk...
|
Gewoon een keer recht in haar gezicht zeggen dat je dit echt niet zo tof van haar vindt. Als ze ontkent vraag je haar waarom ze dat dan allemaal doet terwijl ze weet dat jij die twee gozers ook leuk vind/vond. En anders gewoon meteen dumpen die handel, want dit is geen vriendin. :)
|
ik zou het trucje nóg een keer herhalen, maar dan met iemand die jij totaal niet leuk vind, misschien doet ze het dan weer...
die meid is jaloers op jou! zo stom als het klinkt, ze probeert je in alles na te apen.... dumpen die meid! |
Ik zou gaan meppen.Dat flik je een vriendin gewoon niet.Het lijkt wel of ze erop uit is om jou te kwetsen :s.
|
Als je een jongen leuk vind zeg het dan een keer niet tegen haar. Kijken of ze hem dan ook leuk gaat vinden, zo niet dan weet je waarschijnlijk genoeg.
|
Geef haar dat emailadres niet!!!
Ga met X praten, zeg wat er aan de hand is en laat hem lekker kiezen. Verder die "vriendin" vertellen dat ze normaal moet doen, want dit is geen vriendschap. Al is dit eigenlijk al zo achterbaks dat ik het contact met haar zou verbreken als ik jou was. |
Citaat:
|
Duidelijke zaak: Die vriendin dumpen. Als het zo doorgaat, eindig jij depressief en zielig, en zij met een aantal SOA's van jouw potentiele vriendjes. Dus.
Dumpen :cool: |
Iemand hoeft mij op die manier maar één keer zoiets te flikken voordat de vriendschap eindigt:o
|
Citaat:
|
voor de gein een keer zeggen dat je de schoolNERD ontzettend leuk vind, kijken wat ze dan doet :D
|
ohja, de lange termijn oplossing: dumpen die vriendin, en zelfstandig worden. en EERDER ACTIE ONDERNEMEN, want met afwachten kom je nergens, en dan steelt iemand anders m weg.
|
Citaat:
Hier gooi ik een slotje op. Beetje erg oud topic. |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 05:43. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.