![]() |
De Dollanganger-serie
Hallo,
Ik heb morgen mijn Engels mondeling en daarvoor heb ik 'If there be thorns' moeten lezen. Dat is het derde deel uit de Dollanganger-serie van Virginia Andrews. Nou vroeg ik me af of er mensen hier op het forum zijn die deze serie ook gelezen hebben en of zij mij kunnen vertellen waar het derde deel over gaat. Ik heb het boek gelezen, maar ik weet haast niet meer waar het over ging. Natuurlijk kan ik gewoon een uitreksel op Internet zoeken, maar mijn Internet doet het haast niet. Op scholieren kan ik gewoon komen, maar als ik bij google iets intik dan kom ik niet op de vervolg site. En bij de uitreksellijst van Scholieren zit ook niets. So please help me :D -x- Soapsie |
Sorry, heb ze wel allemaal gelezen, maar ik denk dat ik je niet verder kan helpen... Bij het eerste deel zitten ze op de zolder, maar ik weet echt niet meer wat er bij het derde deel gebeurde... Zitten ze dan nog in dat pleeggezin of zo?
|
Het derde deel wordt verteld door die twee zoons van Cathy, Bart ennuh....Jordy. En dan komt Cathy's moeder in het grote huis naast hen te wonen en probeert Bart helemaal in te slijmen. Maar wat er verder gebeurt weet ik dus niet meer :(
|
Als er doornen zijn is de Nederlandse titel, misschien heb je daar wat aan?
Ik vond die serie altijd zo eng gewoon :D |
Ik heb de Nederlandse versie ook gelezen, maar kan me dus niets herinneren.
Maar over wat voor serie heb jij het dan? |
De Dollanganger saga, die serie :) Ik heb ze allemaal gelezen toen ik nog vrij jong was, 10 ofzo... Maar ik vind het nog steeds boeken met een griezelig sfeertje, die enge oude Malcolm enzo... :s :)
|
Griezelig, maar de mooiste die ik tot nu toe ooit gelezen heb!
|
ik vind al die boeken van Virginia Andrews ontzettend veel op elkaar lijken.
maar altijd handig als je niks te lezen hebt in de vakantie ofzo |
:p Ik heb die serie heel lang geleden wel gelezen, maar weet het niet echt meer
|
Naja...ik heb toch nog het 1 en ander op internet kunnen vinden. Voor mijn mondeling had ik een 7.5, wat ik persoonlijk een beetje laag vond. Hij vroeg trouwens niets over het boek van Virginia Andrews, alleen over 'Sense and Sensibility', wat echt een kut boek is.
Maargoed, genoeg onzin. Bedankt voor alle hulp (voor zover ik die kreeg ;) ) Dikke kus Soof |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 03:31. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.