![]() |
Medische kosten kat op een jaar..
Iemand een idee?
Ik zou graag de kosten ongeveer willen weten van: Kosten dierenarts per bezoek Enige medicijnen Sterilisatie Wormenkuren Vlooienkuren Etc? Iemand misschien wat getallen? Alvast heel veel bedankt! |
Erg lastig te zeggen, dergelijke prijzen verschillen erg per dierenarts... Medicijnen ligt er nogal aan hoe vaak en wat voor, daar valt niet echt iets zinnigs over te zeggen. Een sterilisatie is niet iets wat elk jaar terug komt en hoe duur het is verschilt erg per dierenarts. Wij waren rond de 80 euro kwijt. Kosten voor het dierenartsbezoek is bij onze dierenarts dacht ik iets van 25 euro. Inenting is meestal niet zo duur, durf even niet te zeggen hoeveel het precies kost. Wormen- en vlooienkuren ligt nogal aan wat voor merk ed je neemt...je kunt het bij de dierenarts laten doen, maar je kunt ook gewoon het huismerk van de supermarkt nemen en je kat zelf de pilletjes geven en/of een vlooienbandje om doen of van dat spul in zijn of haar nekje doen.
|
steralisatie rond de €60,-
ontwormen, chippen, inenten samen + controle dierenarts kostte ongeveer €75,- en dat waren de eerste twee bezoeken! Als je die achter de rug hebt dan valt het wel mee qua kosten. |
Je kan het het beste gewoon even vragen bij de dierenarts
ik wil je alleen nog een ding vertellen als je dier ziek is zullen de kosten snel op lopen. Mijn kat heeft zuikerziekte en dat kost echt veel. Dus ben daar ook op voorbereid |
onze 12 katten gaan gewoon niet naar de dierenarts, scheelt een hoop al zeg ik het zelf
|
De vorige kat van mijn ouders ging ook niet naar de dierenarts, tenzij het echt nodig was...scheelt idd. Maar zelf geef ik dan liever wat meer geld aan ze uit (wij hebben één 'kwakkelkat' om het zo maar te zeggen). De kat die mijn ouders nu hebben hadden ze krap een half jaar toen hij een ongeluk kreeg (denken ze iig) en ze in één keer iets van 500 euro aan dierenartskosten hadden.
|
Citaat:
|
ja, zonder dierenarts planten ze zich ook voort he
|
Ja, maar of dat nou de bedoeling is. Ook lekker besmettelijk 12 katten die niet zijn ingeënd. Als er één ziek is dan heb je dikke kans dat het niet bij 1 blijft.
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 01:22. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.