![]() |
De warmte.
Liggend in het gras,
Kijkend naar het water. De warmte op mijn huid, En de liefde komt later. De wind in mijn gezicht, De zon door de bomen, Gedachten vullen mijn hoofd, Mijn geliefde moet nog komen. Het geluid van de golven, De geur van het gras. Stemmen klinken ver weg, De liefde komt later pas. -- Vandaag geschreven in een romantische bui met een vriend toen we lekker in het gras lagen, (y). Mijns. |
Ik had het misschien mooier gevonden als de laatste zin zou zijn:
De liefde, die komt later pas. Lekker luchtig gedichtje, en, zoals je zelf al zei, heerlijk romantisch. |
Citaat:
|
Citaat:
De tweede strofe klopt ritmisch niet helemaal ben ik bang: Citaat:
wel leuk verder :) |
Leuk gedichtje. De laatste zin van de eerste strofe vind ik niet zo mooi en de tweede strofe klopt ritmisch inderdaad niet helemaal.
Zo zou het wel kunnen (ritmisch gezien): De wind in mijn gezicht, De zon straalt door de bomen, Gedachten door mijn hoofd, Mijn geliefde moet nog komen. Bij de tweede zin hoort er dus een lettergreep bij en bij de derde moet er ééntje weg. |
Op zich wel leuk, vooral dat nonchalante van de liefde die later wel komt. De rijm vind ik overigens wel èrg gemakkelijk.
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 16:17. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.