![]() |
Kater, maar geen hoofdpijn.
Altijd als ik flink gedronken heb, (nee niet dronken) en ik ga zo rond 6 uur slapen, en word volgende dag tussen 11 en 5 uur wakker, dan heb ik pijn. Die pijn is dan vooral in de rug, armen en benen.
Is dat nou ook gewoon een kater? Zoals hoofdpijn? Voor de rest heb ik nooit iets. Maar kan het kwaad dat ik daar pijn heb , of hebben nog meer mensen dat? |
ik denk dat je dood gaat
|
Nee ik dans bijna nooit.
En val ook niet, zoveel drink ik niet. |
waarschijnlijk komt dat omdat je dan in een verkeerde houding slaapt ofzo. Ik heb ook vaak last van stijve spieren etc als ik veel gedronken heb de dag ervoor.
|
van t cafe te voet naar huis gewaggeld met een omweg van 20 km en de herinnering verdrongen?
|
Hmmm dat van houding zou kunnen ja, maar heb het alleen na een nacht flink drinken. (Misschien kan het door de rook komen?)
En ik loop maar 5 minuutjes, en ben nog nooit helemaal weg/ziek geweest van de alcohol, dus het komt niet door een lange omweg. |
ik heb altijd vet pijn aan mijn benen en aan mn rug.. heb ook nooit hoofdpijn.. dus je bent niet de enige met t probleem
|
ik heb ook nooit een kater, maar wel erg ;last van stijve spieren. het lijkt dan net alsof me nek en me rug vast zitten zeg maar... heel vreemd maar minder vervelend als een kater denk ik:D
|
Nooit last van een kater, aangezien er meestal wel een litertje water ingaat voordat ik ga slapen.
|
Oftewel: het komt vast door een slechte houding die versterkt wordt door je dronkenschap.
En bedankt aan Reverend en Zeehond voor hun nuttige bijdrage ;) |
Ik heb ook vaak pijn in m'n spieren na een nacht zuipen. Het gaat vaak in de loop van de dag weer over. Een joint roken helpt ook.
|
Citaat:
Ik doe het ook altijd, maar heb wel last van stijve spieren, niet echt boeiend voor de rest... |
hmmm
Dan is het dus eigelijk geen kater.. Want dat drinken doe ik eigelijk ook altijd, meestal ook ff goed eten. Maar het zijn vooral de spieren waar ik dan last van heb. in armen en rug vooral. Maar ik doe geen rare dingen, meestal zitten we of staan we wat. Dronken ben ik ook niet, kan het door de rook komen ? Of dat alcohol wat aan je spieren doet? |
Je bent gewoon keihard verkracht door die ene neger in het donker, maar je zag'm niet want hij is chago en glimlachte dus niet. Schnappi?
|
Citaat:
Hij was ook wel vrolijk gister hoor, dus zeker niet chago. |
Dit heb ik ook. Het heeft niets te maken met een kater, maar het komt gewoon door overbelasting van je spieren, bijvoorbeeld door veel staan/lopen/fietsen.
|
ach voor geen koppijn bij een kater daar heb je aanleg voor of niet
bij mij in de familie (iig van ons pa's kant af) is dat ook niet ik heb ook nooit koppijn maar wel misselijk gruwelijk duf etc etc gewoon alles behalve koppijn dat kan dus ook en sorry als het een beetje vaag overkomt kheb ook al de nodige biertjes op |
Smurvenhouse in je kopf
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 09:03. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.