![]() |
Help! broeikaseffect-vragen!!!!
help me asjeblief :p het is zooo moeilijk te vinden! (het antwoord op deze vragen):
Vraag 10: Zorgt een hogere temperatuur op aarde theoretisch voor een stijging van de zeespiegel? Ja/nee. Leg de bedoelde keuze uit. Vraag 11: Kan het (versterkte) broeikaseffect theoretisch indirect het onder de zeespiegel verdwijnen van Tuvalu veroorzaken? Vragen over de zeespiegelstijging in de Grote Oceaan: Vraag 12: Is de zeespiegel in de Grote Oceaan de laatste jaren eenduidig gestegen of gedaald? Vraag 13: Is deze daling of stijging van de zeespiegel gelokaliseerd in een bepaald deel van de Grote Oceaan? Vraag 14: Ligt Tuvalu in een deel van de Grote Oceaan waarvan de zeespiegel eenduidig daalt of stijgt? Vraag 15: Stijgt of daalt het zeeniveau bij Tuvalu? Vraag 16: Is de verandering van de zeespiegel de oorzaak voor de dreigende verdwijning van Tuvalu onder de zeespiegel? Leg de bedoelde keuze uit. alvast bedankt !! xxxxxxxx :D |
OHJA Tuvalu is een groep van 9 eilanden, dat in de Atlantische oceaan ligt.. zo ergens tussen Australie en Hawai in....
,,,, en die Eilanden verdwijnen bijna, doordat volgens velen het zeespiegelniveau stijgt. |
:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
|
Nou vraag 10 is: ja, want als de temperatuur stijgt, smelt het ijs van de pool gebieden.
en dat was het ... goed he? :D |
|
Vraag 10: Zorgt een hogere temperatuur op aarde theoretisch voor een stijging van de zeespiegel? Ja/nee. Leg de bedoelde keuze uit.
Nee, niet echt. Nouja eigenlijk ''ja'' want het stijgt een klein beetje. Maar je kan ervan uit gaan dat van al het ijs dat dan zogenaamd gaat smelten het overgrote deel onder de zeespiegel ligt (onder water) en dus het voor de massa niet uit maakt of het wel of niet smelt. Wat er boven de zeespiegel ligt (boven water) is maar een klein deel en dit zal hooguit enkele meters schelen. Een dammetje erbij en hopla het probleem is opgelost. |
hee wat uppen jullie nou :eek:
de antwoorden hierop heeft TS nu vast niet meer nodig ;) |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 19:37. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.