![]() |
hoe geef jij de liefde/vertrouwen aan vriend/in
Vooral voor de mensen die net een relatie opbouwen, een goed punt, maar ook voor de mensen die niet snel in vertrouwen zijn.. dus tell me
1. hoe geef je hem/haar het gevoel van jij bent van mij/vertrouw me 2. hoe uit je dat in liefde |
Niet vreemdgaan?
|
hmzzz lastige vraag :)
Ik heb eigenlijk geen idee bij mijzelf hoe ik dat doe, maar mijn vriend zegt dat ie mij gelukkig kan vertrouwen, op mij kan bouwen, dat ik een soort van vaste factor in zijn leven ben. Als ik weg ga met vriendinnen is hij niet bang dat er misschien iets gebeurt(met andere jongens) en dat is volgens hem voor het eerst. Want zijn ex was niet zo moeilijk daarmee zeg maar. Ik ben gewoon mezelf, doe gewoon lief tegen hem :) Ik denk dat al die dingen er wel uit komen in de manier waarop je met elkaar omgaat. Ik ben zelf nogal knuffelig, hij iets minder, maar als ie het spontaan uit zichzelf doet dan merk ik eigenlijk al die dingen wel. Ik merk gewoon aan alles wat ie doet dat ie van mij houd. Hij is gewoon super lief en ben ook onwijs blij met hem :D |
Citaat:
|
Ik hoef hem niet het gevoel te geven dat hij me vertrouwt; als hij mij van oorsprong zou wantrouwen zou er namelijk iets hevig mis zijn.
Ik uit mijn liefde door hem aandacht te geven en lief tegen 'm te zijn. |
Citaat:
en misschien is het vertrouwen nu enorm, groot, maar hoe heb je het opgebouwd.. mm denk dat ik mijn vraagstelling anders ga doen :) |
ehm, hij is geen paranoide persoon en ik heb nooit iets gedaan waardoor hij me níet zou vertrouwen.
|
Citaat:
|
Nee, zo uit je je liefde. Hij gaat niet denken 'oh, ze aait mijn hoofd, wat betrouwbaar van haar', hij denkt 'Oh, ze aait mijn hoofd, wat lief van haar'.
|
Citaat:
|
Ik heb daar echt moeite mee.. het laten merken dat ik iemand echt leuk en bijzonder vind.. dat ik van diegene hou.. zal wel iets typisch mannelijks zijn, maar ik kan het dus haast niet over mn lippen krijgen... ik laat het mn vriendin weten door mijn hele uitstraling naar haar toe, en soms via een SMS met daarin; I love you ofzow.. Ik heb het nog niet in haar gezicht gezegd, maar ik denk dat dat nog wel komt als ik haar langer ken :)
|
ik ben nu vrijgezel maar wat ik vroeger deed was gewoon lief zijn, zorgzaam maar niet teveel, als ze slechte bui had probeerde ik haar op te vrolijken wat meestal wel lukte :) gaf haar aand8 die ze wilde
toch mezelf blijven en weten wanneer je ff rust moet geven, wat ik altijd wou geven is een knuffel en een kus, stuurde haar vaak smsjes gewoon met wat leuke woordjes erin :p in haar geloven en steunen samen beslissingen nemen etc ik zou zeggen laat je softe kant eens zien aan haar, stel jezelf open daarmee zeg je: ik vertrouw je. dan zit je wel goed denk ik |
We hebben elkaar leren vertrouwen door elkaar dingen te vertellen die je aan anderen niet verteld, en dingen voor elkaar te doen die je voor niemand anders zou doen, of ooit gedaan hebt. Dat is voor mij een manier van liefde uiten.
|
ja das ook een goeie
|
Citaat:
|
Een gevoel van vertrouwen uitstralen? Bij dingen die je zelf doet en vindt, de ander erbij betrekken. Intresse tonen in dingen die de ander doet. Niet wantrouwig zijn op van alles. Lief en begrijpend zijn. Gewoon de ander aandacht geven.
Denk ik... |
hmm, dan hoop ik dat ze het begrijpt...van andere kant is het ook geen slechte eigenschap om niet te snel verliefd worden...
je moet iig jezelf blijven, maar een beetje moeite voor doen mag wel hoop dat je wat aan hebt |
Open tegenover mn vriendje zijn, veel vertellen hoe ik me voel en wat ik voor hem voel, dat soort dingen. gewoon erg veel praten....en qua sex...sjah ;)
|
Seks.
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 14:47. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.