![]() |
Enquete marktonderzoek
Hey allemaal,
Wij, dirkjan & Jeffrey doen VWO economie & maatschappij en we moeten voor Economie 1,2 een marktonderzoek doen. We hebben gekozen voor de pretparkenbranch en zijn benieuwd naar de naamsbekendheid en prijselasticiteit van 5 pretparken. Zouden jullie zo vriendelijk willen zijn de enquete in te vullen, het is slechts 5 minuten werk. Daarnaast mag je mening of aanvullingen geven. alvast bedankt, Dirkjan en Jeffrey, klik hier om naar de enquete te gaan |
leuke enquete (y)
|
Uiterst mooi gemaakte enquete, petje af. Ik heb hem ingevuld, maar ik ga nooit naar pretparken, dus voor de prijselasticiteit ben ik niet echt handig.
|
Deze heb ik al eens gemaakt. :)
|
Oh ja, ik had hem vanmiddag ook ingevuld. Vergeten te zeggen. :o
|
Ingevuld. :)
|
wel grappig (y)
|
Citaat:
|
Goede enquete hoor, heb hem ingevuld. Msg was het handig om ook het geslacht te vragen naast leeftijd en woonplaats. Want ik denk dat meiden toch liever naar ander soort pretparken gaan dan jongens, maar dat is maar een idee hoor weet het niet zeker.
Succes ermee |
Bij een enquete begin je met de segmentatievariabelen waarin je je markt in deelt. Dus geslacht, leeftijd, opleiding, inkomen.
|
Ingevuld, maar waarschijnlijk onnodig.
|
Het lijkt me inmiddels niet meer van belang. :o
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 09:58. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.