![]() |
Requiem
Code:
Requiem |
Ik vind hem hartstikke mooi:)
Alleen die puntjes vind ik minder, meestal gebruik je bij een gedicht toch komma's of niets?:s |
Ik vind het verschrikkelijk hartverscheurend :(
Heel veel sterkte Reynaert. |
Tranentrekker..
Je weet goed gevoelens op te roepen, of misschien, je eigen gevoel op zo'n manier te beschrijven dat je dat deels meegeeft aan een lezer. Sterkte! |
Erg ontroerend en ik stoor me helemaal niet aan je interpunctie. Maar ik zat wel erg te twijfelen aan "verlangen" in je tweede regel. Misschien is "verlangend" nog een optie? Ik weet niet waarom, maar op de een of andere manier, vind ik die zin er dan beter in passen.
En heel veel sterkte nog |
Bijzonder. De laatste twee regels zijn tragisch en hoopvol tegelijk. De bijzin 'wat je van het woord vond' spreekt me ook aan, het zijn net die kleine dingen die het hem doen.
Het ontroert me. |
Wat een Ontzettend sterk stuk dichtwerk!.
Het zit erg goed in elkaar; zowel taaltechnisch als inhoudelijk. Idd de kleinde dingen, die het maken dat je gedicht Staat! Wat een subtiele ontroering geef je. "Mooi mooi"... |
Wauw! Gevoelens overspoelen me, ben erg onder de indruk... *is er stil van*
|
moooi...
enkel dit: Citaat:
|
In het begin wist ik niet echt wat ik ervan moest vinden, vond ik het niet zo. Maar dit stuk vond ik prachtig (of de combinatie):
Code:
Nog eens zestig dagen van Alleen deze: Code:
In driehonderd stappen de klok rond: En je interpunctie ook niet. |
Het meeste is wel gezegd denk ik,
en dus zeg ik nog maar een keer dat het erg ontroerend is en je het het gevoel zo ontzettend knap overbrengt. |
Bedankt voor alle reacties, ik ben erg blij met het medeleven én het commentaar dat jullie geven. Want hoewel ik het natuurlijk in eerste plaats voor mijn vader heb geschreven doet het me goed dat ook anderen zich in de tekst kunnen vinden.
Vogelvrij, ik heb de interpunctie op deze manier toegepast omdat ik het ook op een dergelijke manier zou voordragen. Ik zou het rustig brengen en voor elke zin ruim de tijd nemen. Halogeen en Letter, dank je. scrooping~paper, als ik er verlangend van zou maken zou ik in de voorgaande regel ook de punt in een komma veranderen. Ik vind het persoonlijk zoals het nu is mooier, maar toch bedankt voor je suggestie. xineof en Dreamerfly, soms is er niks groters dan de kleine dingen. Het geeft een mooi gevoel dat dit gedicht ontroert. I C U, hier kan ik ook niet anders dan zwijgen. dromenvanger, je hebt gelijk, ik heb het op mijn eigen pc gewijzigd. Bedankt. Zut Alors!, elke dag is een stap de klok rond. Interpunctie heb ik op deze manier toegepast om het een rustig en weloverwogen karakter te geven. Ik hoop dat dit gelukt is. CSN, jij ook erg bedankt. Ik ben op mijn beurt weer onder de indruk van alle lovende woorden. |
Citaat:
Sterkte... |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 04:06. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.