Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Seksualiteit (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Pijn bij vriend (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1178996)

noa-zut 15-05-2005 14:44

Pijn bij vriend
 
Als mijn vriend en ik "het"doen en ik klaarkom schijn ik mijn spieren rond mijn vagina dus enorm aan te spannen wat voor mijn vriend heel pijnlijk is. Ik probeer het steeds niet te doen, maar het gaat vanzelf, ik kan het niet stoppen zeg maar :s .

Ik vind het vervelend voor mijn vriend en vroeg me af of iemand misschien tips heeft of dit probleem ook heeft.

Vlinderr 15-05-2005 15:10

Als hij in je zit bedoel je ? Hmm, lijkt me raar, mijn ex vond het altijd lekker dat aanspannen...
Tips, euhmm klaarkomen met hand en befwerk?

noa-zut 15-05-2005 15:30

Ja, als hij in mij zit gebeurt dat. Hij vind het ook lekker alsik hem een beetje aanspan, maar blijkbaar knijp ik hem dus dan als ik klaarkom helemaal fijn :s Zelf voel ik dit helemaal niet.

Denkie 15-05-2005 19:25

Wat er waarschijnelijk gebeurt is dat je onbewust de bekkenbodemspieren aanspant, waardoor de ingang van de vagina nauwer wordt en jouw vriend minder bewegingsvrijheid heeft en min of meer "vast" zit en hij pijn krijgt.

Zo ontstaat gemakkelijk een vicieuze cirkel: doordat het pijn doet is het logisch dat jij een volgende keer bang bent dat het opnieuw pijn gaat doen bij jou vriend. Bij deze gedachte wordt de vagina mogelijk weer minder vochtig (en daardoor stroever of strakker) of ga je weer meer aanspannen, wat weer leidt tot meer pijn bij hem.

Als je daarnaast de bekkenbodemspieren onbewust spant als reactie op ‘de pijn die komen gaat’, kan de stroefheid bij jou vriend erger worden, en heb je een volgende keer nog minder zin en sterker aanspannen van de spieren als gevolg en daaropvolgend weer meer pijn bij jou vriend. Vergeet dus niet dat dit probleem niet alleen lichamelijk komt, maar dat ook een psychologische factor meespeelt.

Wat je er misschien aan zou kunnen doen is een ander standje proberen... lijkt me een goede oplossing omdat de spieren dan anders reageren... en check ook eens hoe het zit met je libido en vochtgehalte... misschien maak je tijdens het klaarkomen niet genoeg vocht aan en lijkt het alsof het allemaal heel stoef loopt... een glijmiddel dient dan als oplossing

:) (y)

(Meisje Vlekje: heb het aangepast, was het vergeten nog een keer te lezen om de foutjes eruit te halen... bedankt voor de herinnering :))

Meisje Vlek 15-05-2005 19:43

Uhm.
ZIJ heeft geen pijn, HIJ heeft pijn.

little nemo 15-05-2005 19:46

:D ik wed dat er veel meisjes zijn die dit lezen en denken 'ha, hij ook es :evil: '

Shitonya 15-05-2005 21:17

Citaat:

little nemo schreef op 15-05-2005 @ 20:46 :
:D ik wed dat er veel meisjes zijn die dit lezen en denken 'ha, hij ook es :evil: '
Als vrouwen pijn lijden onder het neuken, doet de man wat verkeerd.

Meisje Vlek 15-05-2005 22:16

eh nee dus.

Bij mij deed het ook heel vaak pijn en dat kwam ECHT niet door mijn vriend.

Het enige wat hij 'verkeerd' gedaan zou kunnen hebben is doorgaan terwijl ik zeg dat het pijn doet en dat deed 'ie niet, dus wat je zegt is niet (altijd) waar.

Kaps 15-05-2005 22:20

Citaat:

Denkie schreef op 15-05-2005 @ 20:25 :
Wat er waarschijnelijk gebeurt is dat je onbewust de bekkenbodemspieren aanspant, waardoor de ingang van de vagina nauwer wordt en jouw vriend minder bewegingsvrijheid heeft en min of meer "vast" zit en hij pijn krijgt.
Tering... Dat is geniaal! Daar had ik nou nooit aan gedacht!
Mjaaa... Je hebt natuurlijk niet voor niks zo'n naam...

Verder heb ik niks zinnigs op dit topic te zeggen. sorry voor dat.

Meisje Vlek 15-05-2005 22:24

...en het wordt alleen maar beter als je bedenkt dat als je klaarkomt je bekkenbodemspieren ALTIJD aanspannen. :p

Denkie 16-05-2005 10:05

Citaat:

Meisje Vlek schreef op 15-05-2005 @ 23:24 :
...en het wordt alleen maar beter als je bedenkt dat als je klaarkomt je bekkenbodemspieren ALTIJD aanspannen. :p
Toch maar beter je biologie boek bestuderen lieverd, er zitten namelijk méér spieren rondom de vagina die worden aangetrokken tijdens het klaarkomen... je bodembekkenspieren gebruik je niet áltijd... veelal gebruik je je bodembekkenspieren als je bevalt van een kind... de bodembekkenspier wordt dan alleen maar aangetrokken en tijdens de bevalling staan er op andere spieren geen druk.

Bij sommige (ruim 70% van de vrouwen en daarom wordt het vaak gezegt dat de bekkenbodemspieren áltijd gebruikt worden)vrouwen is die motoriek in die spieren niet aanwezig en trekken dus de bodembekkenspieren onbewust samen tijdens het klaarkomen, normaal zou dit niet horen. Het kan verder overigens geen kwaad als dit wel gebeurd, hoewel het in dit geval bij de jongen toevallig wel pijn op kan leveren wat echt een uitzondering is.
(bron: tijdschrift voor seksuologie [link] )

Shitonya 16-05-2005 11:05

Citaat:

Meisje Vlek schreef op 15-05-2005 @ 23:16 :
eh nee dus.

Bij mij deed het ook heel vaak pijn en dat kwam ECHT niet door mijn vriend.

Het enige wat hij 'verkeerd' gedaan zou kunnen hebben is doorgaan terwijl ik zeg dat het pijn doet en dat deed 'ie niet, dus wat je zegt is niet (altijd) waar.

Uitzonderingen daargelaten. En wie zegt dat het niet zijn schuld is dat je zo vaak pijn had? En als het pijn doet en hij gaat toch door...Wat voor idioot had/heb jij in godsnaam :confused: Zo kun je toch nooit ervan genieten?

Meisje Vlek 16-05-2005 11:16

Citaat:

Meisje Vlek schreef op 15-05-2005 @ 23:16 :
eh nee dus.

Bij mij deed het ook heel vaak pijn en dat kwam ECHT niet door mijn vriend.

Het enige wat hij 'verkeerd' gedaan zou kunnen hebben is doorgaan terwijl ik zeg dat het pijn doet en dat deed 'ie niet , dus wat je zegt is niet (altijd) waar.

;)

Het was niet zijn schuld, omdat ik weet waar het van komt :)

Shitonya 16-05-2005 11:18

Citaat:

Meisje Vlek schreef op 16-05-2005 @ 12:16 :
;)

Het was niet zijn schuld, omdat ik weet waar het van komt :)

Waar komt het dan van?

MB 16-05-2005 18:01

Niet vervelend bedoeld, maar als je je vriend al pijn doet tijdens de seks, hoe wil je dat dan gaan doen in de escort-business? Die mannen betalen voor genot, niet voor pijn lijkt mij...


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 21:40.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.