Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Lichaam & Gezondheid (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=11)
-   -   Droge handen (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1182199)

nare man 19-05-2005 11:39

Droge handen
 
Zijn dus erg vervelend. Je krijgt de neiging aan je nagels en hun velletjes te gaan plukken en bovenal, het ziet er niet zo mooi uit. Dus mijn vraag is eigenlijk wat voor middelen mensen hier gebruiken om hun handen te verzorgen en dan met name op de lange duur. Want ik gebruik zelf wel handcrème van Kneipp en gebruik 'zijdezeep' van Dove, maar dat is - uiteraard - slechts een kortstondig effect.

Ervaringen? :)

Andijvie 19-05-2005 11:49

Goed je handen afdrogen na het wassen, en ze een keer of drie per dag insmeren met een handcreme. Dat volhouden, na een tijdje merk je wel dat je handen zich herstellen. Mijn handen zijn bijna weer de oude :)

Shadow Of Death 19-05-2005 12:10

Ik had vroeger altijd erg droge handen, ook zalf van de dokter gekregen enzo, maar dat hielp niet heel goed.
Toen is een keer goudsbloemzalf aangeraden, geprobeerd, dat is het enige wat echt goed helpt bij mij.
Nu bijna nooit meer droge handen, paar keer per jaar nogmaar. Dan smeer ik weer een paar keer mijn handen in met die goudsbloemzalf en is het over.

Missy1234567890 19-05-2005 22:42

Ik gebruik dan altijd Glycerona, daar worden je handen heel zacht van. Het is wel geparfumeerd, ik weet niet of je daarvan houdt.

teddybeer1983 19-05-2005 22:49

Iets als de nivea creme is erg goed (in zo'n blauw blik).
Gewoon erg vettige creme waardoor je handen weer lekker soepel worden.
Maar eigenlijk is volgens mij elke (hand)creme wel goed, licht er maar aan wat jij lekker vind. Mij maakt t niet zoveel uit, als ik droge handen heb (doordat ik veel met oa aceton werk) smeer ik er wat op en dat werkt uitstekend

miekmuis 19-05-2005 22:57

Ik zorg dat ik altijd een klein tubetje créme van vaseline intensive care bij me heb en daar smeer ik mijn handen dan zo'n 5x per dag mee in en voor ik ga slapen smeer in ze nog in met een echt vette créme (ik gebruik daar rescue créme van bach voor)

ArtemisQ 20-05-2005 12:24

Ik smeer m'n handen elke avond in met niveau creme, die's wel lekker! :)


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 18:28.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.