![]() |
[eigen werk] oud spul (radiohead, potloodtekeningen etc)
Ik heb op de oude computer van m'n vader nog een hoop ingescand spul gevonden van de periode 1997-2001. Omdat ik zelden iets van mezelf hier heb laten zien en omdat ik geen scanner heb om iets nieuws in te scannen laat hier maar de beste dingetjes van zien:
http://usera.imagecave.com/botulism/...enangelinc.jpg 'Fallen Angel Inc.' - olieverf op papier, helaas een erg slechte scan. Op de rand staat 'Fallen Angel Inc.' en 'I need to get back up there' http://usera.imagecave.com/botulism/art/11.gif potlood op papier http://usera.imagecave.com/botulism/art/04.jpg potlood op papier radiohead-gerelateerd http://usera.imagecave.com/botulism/art/09.jpg 'modified bear', paint shop pro (deel 1 uit een serie van 3) toen 'kid a' van radiohead uitkwam, had ik het plan om er een soort stripverhaal bij te bedenken en om bij elk liedje van de cd een tekening voor dat stripverhaal te maken. Helaas ben ik nooit verder dan de eerste twee nummers gekomen: http://usera.imagecave.com/botulism/art/13.jpg 'everything in it's right place', balpen op papier http://usera.imagecave.com/botulism/art/14.jpg 'kid a', balpen op papier |
ik zie het
wel leuk |
die laatste 2 zijn echt geweldig, no comments daarop! mooie stijl sfeer, t geheel oogt goed!
eerste 2 zijn ook fijn om naar te kijken. alleen bij de derde stoor ik me aan de 'clean' look maar misschien was dat jou doel op dat moment, en haar linker hand ziet er een beetje raar uit. maar wel relaxte shizzle! :cool: |
Ik vind je stijl echt tof. (y) Vooral die derde om de een of andere manier.
|
soo....
Heel erg netjes kerel (Y). |
wow _o_ eindelijk eens iemand met talent hier :bloos:
|
Cool. Met name het schilderij en de Kid A pentekeningen spreken me erg aan. Mooie stijl.
|
Gaaf dat je zoveel verschillende stylen kan, erg artistiek. Ik vind ze allemaal erg gaaf (y)
|
leuke stijl. die 1e lijkt op wim wok... 'motified bear' vind ik niks, de rest is gaaf :) die radiohead tekeningen zijn wel slordig (sommige arceringen) maar dat maakt niks uit.
|
Ik vind de Moneybear gaaf getextured, alleen hij heeft toch of $'s of |'s of -'s? :o
|
die eerste vind ik mooi,
de rest vind ik we suuper knap, maar spreekt me niet zo aan :o |
Citaat:
ik heb nog een andere minder geslaagde, de derde ben ik kwijt http://usera.imagecave.com/botulism/art/realmofo2.jpg |
heel vet, vooral de derde vind ik mooi <3
en de laatse 2 zijn ruig :) |
vooral fallen angel inc. & de twee kid a-tekeningen vind ik tof (y)
|
Ik vind ze allemaal geweldig _0_
|
De laatste twee zijn echt super (y)
|
Leuk! :) Radioheadd. (y)
|
Wauw, echt super gaaf (y)
Het zijn allemaal verschillende stijlen, maar allemaal echt knap gedaan: knap hoor!!! |
Wat onwijs gaaf. Ik dig je stijl.
Keep up the good work. (y) |
Het zou erg tof zijn geweest als je kid a helemaal had gedaan, want de eerste twee nummers heb je echt leuk uitgewerkt. Ben stiekem wel benieuwd hoe je de rest van het album had afgebeeld.
Fallen angel inc is ook erg cool! (y) |
Die eerste twee (Y) (Y)
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 10:50. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.