![]() |
Zwangerschap?
Ik weet niet of ik hier goed ben, maar dit gaat over mijn lichaam dus zal het hier eerder horen dan in het sex & relatie topic. Denk ik zo.
Mijn probleem: Vrijdag heb ik de laatste pil genomen. Zit nu in mijn stopweek en ben ongesteld. Zaterdag zou ik weer met de pil moeten beginnen maar ik stop tijdelijk even met de pil om te kijken of mijn gedrag (sagy enzo) door de pil komt. Ik heb vanavond gedouched met mijn vriendje. Ik ben sinds vandaag ook ongesteld alleen had geen tampon in tijdens het douchen maar gewoon bloot zonder tampon of maandverband ofzo. We waren beide vergeten dat ik niet meer de pil ga slikken. Dus we stonden gewoon tegen elkaar aan enzo. En toen deed hij zijn penis steeds beetje tussen mn benen zegmaar. En via de achterkant zo beetje tussen mn billen/benen. Alleen we hebben nooit gedacht aan het feit dat ik Zaterdag de pil niet meer ga slikken. Dus ben ik bang dat er wat voorvocht in de buurt is gekomen enzo.. En we weten eigenlijk niet wat we moeten doen. Het zal volgens mij wel meevallen allemaal. Maar toch ff voor de zekerheid.. |
Zwangerschapstopic bovenaan... :)
|
Eh, als ik jou was zou ik de pil nog maar een maandje doorslikken :) Het is namelijk niet meer veilig als ik me niet vergis.
|
Nou als ik mij niet vergis is de kans zo ongeveer; 0,000000001 %. Waarom? Simpelweg omdat je nú ongesteld bent, en de kans dat je dat zwanger raakt van een beetje voorvocht? Uh.. vrijwel onmogelijk. Vertrouw je het écht niet dan haal je een morningafter voor de zekerheid, of je slikt je pil alsnog een maandje door :)
|
dus je bent nu nog dagen ongesteld?
dan wordt je hele binnenkant leeggebloed en is het eventuele zaadje van hem er ook zo goed als zeker uit. lijkt mij, toch? maar anders voor je eigen rust, slik nog 3weekjes door en kijk daarna of je ff pauze neemt,succes. |
hoeveelste dag was je ongesteld? Tussen dag 4 en 10 heb je de meeste kans om zwanger te worden...
|
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 09:05. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.