Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Seksualiteit (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Lachen als ik klaarkom (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1187065)

Loesje87 25-05-2005 09:49

Lachen als ik klaarkom
 
Ik heb een klein probleem.
Altijd als ik klaarkom moet ik lachen, ik kan er echt niks aan doen. Veel jongens hebben er grote problemen mee, die denken namelijk dat ze iets fout doen.
Ik snap er zelf ook niks van, ik denk gewoon dat het gewoon aan mij ligt.

Waarom ik dit nu vertel hier, is omdat het laatst toch wel erg was: ik kwam heel lekker klaar, maar ik kon mijn lachen echt niet inhouden. Mijn vriend pikte dit niet, en ging woest weg. Ik ben hier diep bedroefd om, en wil graag tips hebben van mensen die dit ook hebben.

aaronmirck 25-05-2005 09:52

wat, dat meen je niet?
Loesje, 17 jaar, jij bent het toch niet echt?

Het voelt zo vernederend om uitgelachen te worden als je aan het neuken bent! :mad:

Tief op, ik wil je niet meer slet!

Loesje87 25-05-2005 09:55

nee zo heb ik het niet bedoeld :bloos: ik kan er niks aan doen zo ben ik een maal accepteer me nou maar

het was wel lekker toen maar ik moet gewoon lachen ik akn er echt niks aan doen,vat het alsjeblieft persoonlijk op :bloos:

EZBlade_temp 25-05-2005 09:59

lekker nep dit

Type 25-05-2005 10:00

LOL, apart from the fake little bitchfight hierboven moet ik ff zeggen dat het me wel grappig lijkt.

Ik zou het iig de volgende keer tegen de jongen zeggen voor je met 'm 't bed induikt.
Zo van 'Oh, en als je me hoort lachen, weet je dat het goed zit. :D "
Als ik zoiets niet zou weten zou het me ook vreemd, misschien een beetje lullig zelfs, lijken. Maar als je het vantevoren even zegt tegen je vriend dan is er toch no prob?

Ik zou de volgende keer vragen 'of ik je even moet laten schateren' :evil:
(ook heerlijk handig voor als er mensen bijzitten die verder niets over je sexleven hoeven te weten)

Mariekje* 25-05-2005 10:03

Ik moet soms wel ná een orgasme lachen, maar tijdens..:|
Schijnen wel meer mensen last van te hebben, maar ik heb werkelijkwaar geen idee wat je eraan kan doen, behalve de nodige uitleg vooraf aan je vriend verstrekken.. of natuurlijk helemaal niet meer klaarkomen:cool::d

Hoe serieus moeten we dit nemen?:|

Levitating Nun 25-05-2005 10:06

Citaat:

HvJ schreef op 25-05-2005 @ 11:03 :
Hoe serieus moeten we dit nemen?:|
Eh, niet?

Loesje87 25-05-2005 10:07

bedankt voor de tips.

Ik snap alleen niet waarom je denkt dat dit nep is?

niet meer klaarkomen is ook geen optie, ik ben zon sex beest, ik krijg er echt geen genoeg van :bloos:

Nona 25-05-2005 10:18

Leuk. :D (y)

Maar zorg in het vervolg dat je niet vanaf hetzelfde IP post. :p


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 20:11.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.