Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Eindexamens 2005 (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=96)
-   -   Verschil Project examens en normaal? (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1187417)

EvilSmiley 25-05-2005 17:59

Verschil Project examens en normaal?
 
Tjeck:

http://www.examenbundel.nl/examenbun...p?pagkey=30097

waarom kun je én project examen downloaden en een "normaal examen" ? Want in bijv. de ene 2004-II zit dan 81 punten en in die andere "project" staat dan 83 punten.

Bij die project heet het vak ook Natuurkunde 1,2 (Project Moderne Natuurkunde) en die andere Natuurkunde 1,2 (Nieuwe stijl) en Natuurkunde (oude stijl).

Wie weet het verschil? En welke komt het meeste overeen met wat ik vrijdag zou kunnen krijgen?

EvilSmiley 25-05-2005 18:04

Neem aan natuurlijk dat ik natuurkunde 1,2 nieuwe stijl moeten hebben, maar ben nog steeds nieuwschierig

Balance 25-05-2005 18:26

Ik vermoed dat het hiermee te maken heeft:

Citaat:

Zowel voor havo als voor vwo wordt er voor Natuurkunde 1,2 een computerexamen geconstrueerd.

Het examen natuurkunde zal voor ongeveer 70% bestaan uit vragen die ook in het 'gewone' examen worden aangeboden. 30% van de vragen zal moeten worden beantwoord met behulp van vakspecifieke programmatuur. De kandidaten krijgen de opgaven op papier aangeboden en ook de antwoorden moeten op papier worden gegeven.
Het examen heeft de normale lengte en de afnameduur mag met een half uur worden verlengd
Dit zijn experimenten die slechts op enkele scholen gehouden worden. Als jij van niks weet maak je dan geen zorgen, dan heb je gewoon het standaard examen.

EvilSmiley 25-05-2005 21:01

aahhh tof van je

strawberry 28-05-2005 09:07

dat klopt niet wat balance zegt.

op sommige scholen (zo ook de mijne) doen de natuurkunde 12 klassen een project, genaamd 'moderne natuurkunde'.
Daarvoor hebben ze ook een excursie naar zwitserland gehad.
Het examen was gewoon schriftelijk, maar het verschil met het gewone natuurkunde 12 examen zal zijn, dat er ook vragen in zitten over dat project.

Balance 28-05-2005 16:31

Citaat:

strawberry schreef op 28-05-2005 @ 10:07 :
dat klopt niet wat balance zegt.
Ik zei ook maar dat het een vermoeden was.
Ik weet wel dat er dit jaar van die computerexperimenten zijn, maar of dat ook 'project' heet, weet ik niet.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 10:09.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.