![]() |
wt moet je leren voor duits dan
krijgen we alleen teksten.. of ook een brief?? wnt sommige bij me op sgool zegge dat we ook een brief krijge
hoop het tog ni, met die verotte naamvalle enzoo :eek: |
Tip 1: stel duidelijke vragen.
Tip 2: leer fatsoenlijk Nederlands eer je een tweede taal leert. |
Voor Duits moet je alle grammatica, alle schrijfwijzen en een minimaal vocabulaire van 17.000 woorden kennen om je goed uit te kunnen drukken.
Of bedoelde je iets specifiekers mischien? (hint: eerst zorgen dat je Nederlands goed komt :D) edit: verrek, Meph, wil je stoppen met anderen precies zo afkraken, de seconde voor ik post? :D |
Misschien is enige andere info ook handig, zoals welk Duits je krijgt en welk niveau je doet en of dit wel/niet over het CSE gaat.
|
Citaat:
|
Citaat:
Maar goed, ligt er aan of je het over het SE of over het CSE hebt. De kans dat er bij het SE ook een brief zit lijkt me wel vrij groot eigenlijk...vroeger, op de mavo, zat er iig wel een brief bij (of ik moet me vergissen). |
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 08:06. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.