Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   ARTistiek (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=16)
-   -   [Tribute]Open Your Eyes (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1190720)

Reynaert 29-05-2005 21:53

[Tribute]Open Your Eyes
 
Hoi,

Allereerst: ik hoop dat ik hiermee op het goede forum ben, mocht dat niet het geval zijn schroom als forumbaas dan niet om dit topic te verplaatsen. Ik heb een soort 'visuele ode' (tribute) gemaakt voor de film "Abre Los Ojos". Voor degenen die deze film niet kennen, het is de film waar "Vanilla Sky" op gebaseerd is. Ik vind het zelf beide uitstekende films, maar Abre Los Ojos toch beter omdat je bij Vanilla Sky duidelijk een soort versofting ziet, die bij sommige mensen zelfs overkwam als een 'verhollywoodisering'. En daarnaast heb ik ook voor Abre Los Ojos gekozen omdat het de minst bekende is van de twee.
Het is de bedoeling dat je de film niet hoeft te kennen om te genieten van deze tribute. Dan de tribute zelf: het is een soort collage van beeldfragmenten, ondersteund door muziek. Verder heb ik beeldeffecten toegevoegd en geprobeerd om sommige dingen te timen met de muziek. Technisch detail: het programma dat ik heb gebruikt heet Sony Vegas 5.0. Ik ben benieuwd wat jullie ervan vinden.

Klik hier om te downloaden.

Reynaert 31-05-2005 11:03

Zou iemand misschien willen reageren? Hij is al 58 keer gedownload, dus vooral als je hem al gezien hebt zou het tof zijn als je liet weten wat je ervan vond.

Yfkje 31-05-2005 11:38

ik zal zo reageren.. het downloaden gaat een beetje traag :o

Fishy 31-05-2005 11:40

ik ga zo ff naar me examen en daarna check ik het :p ik had je topic wel gelezen maar was te stoned om t daadwerkelijk te kijken, my bad. :o

Yfkje 31-05-2005 11:48

het beeld doet het niet.. de muziek is wel mooi tough (y)

Reynaert 31-05-2005 12:12

Als je geen beeld krijgt mis je de Xvid codec. Deze kun je onder andere hier downloaden.

Rooster 31-05-2005 16:17

downloaden duurt echt te lang.

en dan....

mja, wel aardig, maar eerlijk gezegd dat wachten niet echt waard.

Kristaco 31-05-2005 16:33

Citaat:

Fishy schreef op 31-05-2005 @ 12:40 :
ik ga zo ff naar me examen en daarna check ik het :p ik had je topic wel gelezen maar was te stoned om t daadwerkelijk te kijken, my bad. :o
stoned en examen in 1 zin :P oh oh

Sketch 01-06-2005 08:51

Ik ken de film niet, wel Vanilla Sky. De sfeer van de film komt geloof ik wel goed over. Maar ik kan er verder niet echt iets zinnigs over zeggen. De muziek is wel gaaf :cool:

Oh en het beeld haperde af en toe, maar dat komt geloof ik door m'n pc.

botulismf 01-06-2005 10:33

ik vind vanilla sky slecht en abre los ojos matig
en ik heb geen zin in lange downloads :(

Reynaert 01-06-2005 23:57

Ik vind het vreemd dat het downloaden lang duurt. Het is natuurlijk een grote download (235MB) maar de file hangt achter een 10Mbit lijn dus zou op je maximale downloadsnelheid moeten gaan. In ieder geval bedankt voor de moeite die jullie genomen hebben.

Sketch, wekt dit filmpje wel enigszins je interesse? (D.w.z. zou je de film willen zien?)

botulism, jammer dat je het een matige film vond, dan kan ik me ook voorstellen dat je geen zin hebt om 235MB te downloaden. Wat vond je er precies minder aan dan? (Als je zin hebt om het toe te lichten :) )

Fishy 02-06-2005 11:53

Citaat:

Kristaco schreef op 31-05-2005 @ 17:33 :
stoned en examen in 1 zin :P oh oh
:o

Sketch 02-06-2005 11:57

Citaat:

Reynaert schreef op 02-06-2005 @ 00:57 :
Ik vind het vreemd dat het downloaden lang duurt. Het is natuurlijk een grote download (235MB) maar de file hangt achter een 10Mbit lijn dus zou op je maximale downloadsnelheid moeten gaan. In ieder geval bedankt voor de moeite die jullie genomen hebben.

Sketch, wekt dit filmpje wel enigszins je interesse? (D.w.z. zou je de film willen zien?)

Ik kreeg zin om Vanilla Sky nog eens te gaan kijken. :)

Het downloaden duurde bij mij ongeveer een half uur geloof ik.

Mutant_oud 02-06-2005 12:07

Ik dacht echt dat ik hem op mijn pc had opgeslagen om hem fatsoenlijk en op mijn gemak te kunnen bekijken, maar blijkbaar toch niet. En online kijken dan loopt het vast :|. Ik heb beide films nog niet gezien dus eigenlijk was ik wel benieuwd.

muts8848 02-06-2005 16:55

downloaden duurde idd lang.. 23 minuten. Maar ik heb eerlijk gezegd geen zin om de film te gaan kijken, het is idd erg veel op Vanilla sky (niet erg onlogisch ;)) maar dat vond ik een ontzettende k*tfilm. Jammer aan dit tribute vind ik dat er al veel te veel van het verhaal verteld wordt. Het is niet echt meer spannend. Maar verder knap gemaakt (y)


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 03:51.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.