![]() |
Hasjpijp
Ik krijg over 2 weken een onbekende jongedame uit Amerika op bezoek. To get right to the point: Ze wil een hasjpijpje kopen terwijl ze in A'dam is.
Maar ik heb zelf geen ervaring met een hasj-of-whatever-pijp dus ik wil weten of er nog bepaalde eisen zijn waar aan het moet voldoen?? Klinkt misschien een beetje dom.. maargoed. En we weten allemaal dat de VS een beetje bang is voor dit soort dingen, maar ze wil toch proberen om er één door de douane te krijgen... |
loop een souvernirswinkel in of een coffeeshop, volgens mij heeft La Canna een paar toffe liggen bij de Smartshopafdeling.
Hij moet van staal zijn, maar dat is nadelig voor op 't vliegveld. Eentje die je kan demonteren is misschien wel fijn voor de douane. Ik vind 't ook wel fijn als er een doosje bij zit en dat het pijpje klein van formaat is. |
Pijpjes en andere assecoires kan je gewoon in amerika kopen hoor.
Authentieke (made in taiwan) Amsterdamse zou je dus ook gewoon in mogen voeren. Je loopt natuurlijk wel een verhoogde kans op 'tok-tok' een stevige fouillering maar je moet er wat voor over hebben :D En zolang je geen wacky tabacky itself meeneemt heb je niets te verbergen. |
zeg die muts dat ze'n fatsoenlijke bong koopt
|
koop een chillum!
http://www.aisera.com/images/products/head_chillum2.jpg |
Citaat:
|
Mja op zich, een pijp-vergelijk... Ik wil er nog eentje voor werchter.
|
Je kunt het beste een brok hasj van een kilo kopen en die uithollen en daar het pijpje in doen.
Zo ziet de douane het pijpje niet! :p Lazlow |
Citaat:
|
lees je signature.
|
Haha nu komt de mauw uit de aap ;)
Lazlow |
Gewoon een kleine acryl bong van 15-20 cm, is groot zat. Als ze een bong wil kopen omdat ze in Amerika niet stoned genoeg wordt van die shit, moet je er ook een andere chillum bij halen met gaasjes zodat ze puur kan roken.. :)
|
|
tis helemaal goed gekomen mensen, thanks for the replies!
|
at the back pipe of my hash pipe
|
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 01:28. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.