![]() |
TySon- LeWis !!!!
volgens mij gaat het echt een vette gevecht worden !!
maar op welk zender komt het nou ???? ik kan het nergens vinden !!! pleass help me !! |
Tyson tegen die Deen toen was op RTL5 geloof ik. :confused:
Ongetwijfeld met ultiem commentaar van Fred Royers. |
wanneer is dat? waarom? waar? en blabla
|
Citaat:
|
DJ FLEM en de communiceerbeer, gelieve niet in topics te chatten, ga dat in een CHATbox doen (s.com heeft dat trouwens ook) of ga naar onzin, waar jullie eigenlijk ook vaak zitten, dus ik moet de weg niet gaan wijzen... Straks heb ik door jullie schuld naar een muisarm en dan mag je de dokterrekeningen betalen. U wezen gewaarschuwd.
|
ok. maar ik vraag me nog steeds af wanneer die wedstrijd is :confused:
|
Citaat:
|
Lewis heeft gewonnen.
|
Citaat:
|
Citaat:
Lennox Lewis is 1m95 en weegt 113kg. Mike Tyson is 1m92 en weegt 106kg. De eerste heeft trouwens gewonnen... :) Owja, de wedstrijd was ook een beetje Belgisch getint. De begeleiding namelijk ;) |
Citaat:
|
jah lekker dan, had ik wel wat eerder willen weten (n)
|
Super gevecht... was van te voren (voor mij teminste) wel duidelijk dat lewis zou gaan winnen. tyson zag er niet meer echt lekker uit toen ie KO ging :)
heb trouwes weer heel wat centjes gewonnen met dit gevecht, had de uitslag en de ronde goed voorspeld :D gezeur trouwens achteraf dat tyson gelijk weer loopt te ouwehoeren dat het mazzel was en dat er een re-match moet komen.. maja tyson zal binnekort wel de ring weer in moeten anders krijgt ie zijn schulden niet afbetaald. ben trouwes beniewd of lewis nou nog een gevecht gaat houden tegen the Klitschkos of dat ie nu stopt .... |
waar heb je t gezien?
|
| Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 13:14. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.