![]() |
lekker weg te lezen boek voor op vakantie..
en daarmee bedoel ik niet van die Harlequin-romannetjes.. het liefst boeken die geschikt zijn voor letterkunde.. hebben jullie aanraders? :)
(thrillers vind ik altijd wel leuk, of iig spannende boeken) |
Hofman's Honger vond ik echt geweldig
Leon de Winter. |
De stad der blinden - Jose Saramago, dit is echt een geweldig boek, alleen, hoewel het echt literatuur is, niet geschikt voor letterkunde.
One flew over the Coockoo's nest - Ken Kesey, over een 'normale' crimineel in een gekkengevangenis en zijn poging het strakke regime om te werpen. Top boek en het mag voor Engels ;) Ik vond zelf 'De donkere kamer van Damokles' echt een geweldig boek en ook erg spannend, maar daar verschilden de meningen ook drastisch over. |
Kees van Beijnum - Oesters van Nam Kee (Y)
|
het geheim, van anna enquist (niet zo heel vrolijk, maar wel snel uit):P
|
Ik vind zelf Nicci French altijd wel fijn lezen, zijn over het algemeen ook spannende boeken .
|
Au Pair van Hermans. (y)
|
Citaat:
|
Boudewijn Büch - Kleine blonde dood (Y) leuk boek
|
De Metamorphosen, vertaald door d'Hane-Scheltema. (y)
|
Eef, aangezien jij dat boek van maarten 't hart, de zonnewijzer zo spannend vond. Raad ik je de kroongetuige van hem aan. Ook super spannend en leuk om te lezen. Daarnaast mag ie ook voor letterkunde;).
|
Een helemaal supergeweldig boek is:
Papillon van Henri Charriere |
De dochter - Jessica Durlacher.
De tweeling - Tessa de Loo Ik neem altijd zo'n lijsterpakket mee op vakantie. Werkt altijd wel lekker, zijn niet zulke grote boeken ook, dus past in koffer enzo. |
| Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 18:20. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.