Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Verhalen & Gedichten (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=25)
-   -   Vakantie (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1216862)

Boate Bob 29-06-2005 19:44

Vakantie
 
En toen was er alleen nog maar saaie ellende. Alsof het doek viel na een theatervoorstelling die eigenlijk toch al kansloos was, de nooduitgangen op slot gingen en de hele zaal in de fik vloog. Hoewel dat tenminste niet saai was, wel ellendig.
Ellendig drijven wolken voorbij waaruit geen regen valt. Laat het dan fakking regenen en onweren, Dat is tenminste iets. Als kleine soldaatjes sluipen de depressieve gedachten mijn hoofd binnen. Een twee drie vier halt! Op de plaats en rust. ‘We have reasons to believe that this person has weapons of mass destruction, and we will fight against that with mind terrorism.’ Zwarte gaten schieten ze in mijn ziel en ergens lijkt het me een goed plan om in bad te gaan zitten en kopje onder te gaan. Niet doen, word je lelijk van, ben je al, laat maar. Ga maar in bed liggen, of op de bank voor het raam.

Mensen komen voorbij, dik en kansloos met teckeltjes. Roodverbrande schouders doen denken aan een topless strand avontuur. Dirty-mind attack, step two of mind-terrorism. Topless Duitse obese toeristen op het strand, smeren elkaar in met.. Golf. Rennen naar de wc is zinloos, toch proberen. De wasbak en het 2e hands ontbijt vormen een mooi beeld van mijn eigenwaarde.
Strompelend terug naar de bank. De vis-bejaarde staart naar binnen en ik kan niet eens een vulgair gebaar maken. Een bliksemschicht op de goede plaats zou een begin zijn. Vlak voor het raam, make him suffer.
Knappe prestatie om zonder verdovende middelen in deze staat te geraken. Het is een gave met een beetje geluk in de vorm van een langharige halfjunk in een blauwe jas.
Langzaam wordt het zwart, de draaikolk zuigt. Ik zwaai even naar de visbejaarde voor ik word opgeslokt.
‘Ladies and gentlemen: We’ve got her.’

Tovenaar 29-06-2005 20:14

Ik hou wel van verhalen met, om het zo te zeggen, ''negatieve emoties''. Maar
Citaat:


Laat het dan fakking regenen en onweren

staat symbool voor je verhaal, dat in mijn optiek zomaar wat opgekropte frustratie is die eruit wordt gesmeten. En niet op een goede manier.

Vogelvrij 30-06-2005 14:34

Die zin van Tovenaar vind ik echt (n), fakking, wat is dat nu voor een woord?:p Ik vind sowieso dat er net iets teveel Engels in zit, al past dat wel bij de losse, spreektalerige stijl.
Citaat:

Vlak voor het raam, make him suffer.
Waarom is dat bijvoorbeeld in het Engels?

Hij leest wel lekker door en er zitten echt een paar leuke dingetjes in. En ik vergeet altijd dat jij een meisje bent, met die naam;)

Soapsie 30-06-2005 14:42

In tegenstelling tot Tovenaar hou ik absoluut niet van dit soort teksten, maar ook dat is maar een mening. Maar ondanks dat ik het onderwerp niet interessant vind, is je manier van schrijven ook niet je van het. Naar mijn idee is het erg rommelig, ik kwam er moeilijk doorheen.

Verder...
Citaat:

Boate Bob schreef op 29-06-2005 @ 20:44 :
Niet doen, word je lelijk van, ben je al, laat maar.
Volgens mij staat dit beter in twee zinnen;

'Niet doen, word je lelijk van. Ben je al, laat maar.'

Vogelvrij 30-06-2005 14:45

Citaat:

Soapsie schreef op 30-06-2005 @ 15:42 :


Verder...
Volgens mij staat dit beter in twee zinnen;

'Niet doen, word je lelijk van. Ben je al, laat maar.'

Die zin vond ik juist wel leuk zo:)

Maar over het algemeen houd ik ook niet echt van dit soort teksten, geloof ik.. Ach, toch een beetje een kwestie van smaak?:o

Soapsie 30-06-2005 16:25

Citaat:

Vogelvrij schreef op 30-06-2005 @ 15:45 :
Die zin vond ik juist wel leuk zo:)
Ja, die zin is ook leuk. Maar dan wel in twee delen. ;)

Boate Bob 30-06-2005 18:24

Mijn tekst is inderdaad rommelig. Voor een deel expres, helaas moet ik toegeven daarin te ver doorgeschoten te zijn, dat zag ik pas later.
Het engels vond ik op sommige plaatsen mooier staan, het komt op mij agressiever over dan: 'laat hem lijden' oid.

Misschien heb ik teveel van mijn eigen humeur erin gestopt. Het helpt vaak me ook echt depressief te voelen als ik zulke teksten schrijf. Helaas kan ik er dan op dat moment niet helemaal nuchter (als een vrolijke lezer) naar kijken.
Te vroeg geplaatst dus :)
Maar bedankt voor de reacties.

Soapsie 30-06-2005 19:00

Citaat:

Boate Bob schreef op 30-06-2005 @ 19:24 :
Te vroeg geplaatst dus :)
Voortaan dus even laten liggen en dan in een vrolijke bui nalezen. Heel eerlijk gezegd zou je, als je deze tekst opnieuw zou lezen, hem niet meer posten. Waarschijnlijk omdat hij zo deprimerend is en je op dat moment vrolijk bent.

Huhm...snap jij 't nog? :confused:

Citaat:

Boate Bob schreef op 30-06-2005 @ 19:24 :
Maar bedankt voor de reacties.
Oh, graag gedaan! :P


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 21:16.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.