![]() |
ergere gevoelens komen pas later door
Herkend iemand van jullie dat
dat zegmaar als er iets ergs gebeurt dus echt erg dat je er niet gelijk iets over voelt voorbeeld: mijn vriendin maakte het uit zij: ja bla bla uit ik: ok [stilte] ik: is er nog iets ? die soort situaties krijg ik er soms door da tje heel vervelend reageert bij die vriendin vond tik het best wel klote maar pa na 2 dagen voelde het kut, daarvoor merkte ik er niks van, die 2 dagen wist ik wel da thet uit was maar het deed me niks terwijl als iets minder erg is kan ik wel gelijk boos worden, denk aan ik stoot mijn hoofd en wordt pissig, of pissig worden omdat iets niet lukt herkent iemand van jullie dit en weten jullie evt wat het is ofzo? edit: kheb er gene last van ofzo, kvraag me allen af wat het is |
Besef denk ik. Ik heb het ook wel eens. Mijn oom is in maart overleden en ik heb nu pas het idee wat dat inhoudt eigenlijk. Dat hij nooit meer terugkomt, dat hij zijn gezin achterlaat. Voor mij is het eigenlijk nu pas het besef dat het zo is. Eerder had ik dat niet. Nu kan ik heb ook pas echt missen, omdat ik weet dat hij niet meer terugkomt. Daat heb ik het dus nu heel moeilijk mee. Omdat ik niet weet hoe ik daar mee moet handelen.
Ik zou niet weten wat het is eigenlijk. |
Komt gewoon doordat het menselijk voorstellingsvermogen beperkt is. Als je iets hoort dat heel ingrijpend is, dan kun je daar nog niet meteen de consequenties van overzien. Pas als de eerste emotie geluwd is en je er kalm over nadenkt, overzie je pas echt ge gevolgen. En dat doet pijn.
|
Citaat:
|
na enkele dagen of langer beseft een mens pas wat hij/zij verloren heeft. Zoiets "merk" je niet snel
|
Citaat:
ik voel juist dan helemaal niks tot na een paar dagen dan komt de emotie pas naar boven |
Citaat:
|
Het is net als met fysieke pijn. Als iets echt pijn doet wordt er eerst iets aangemaakt waardoor de pijn verdoofd. Pas als de verdoving is uitgewerkt voel je het.
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 09:23. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.